https://www.elektryk24h.com
661-654-654

polecani fachowcy z trójmiasta

My z nimi współpracujemy My ich rekomendujemy

Elektryk
Nazwa
Wykończenia wnętrz
Daniel

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w wykończeniach i remontach komercyjnych, dostosowując przestrzenie do indywidualnych potrzeb klienta. Stosujemy wysokiej jakości materiały, tworząc unikatowe i funkcjonalne otoczenie.

Elektryk
Nazwa
Projekty elektryczne
Michał

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu elektryki i telekomunikacji na terenie całej Polski. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie, zaangażowany zespół ekspertów oraz pasja do tworzenia nowoczesnych rozwiązań sprawiają, że jesteśmy idealnym partnerem w obszarze rozwoju w budownictwie.

Elektryk
Nazwa
Projektant wnętrz
Robert

Projektujemy unikatowe wnętrza prywatne i komercyjne, łącząc wiedzę, doświadczenie i kreatywność. Nasze projekty harmonijnie spajają estetykę z funkcjonalnością, spełniając oczekiwania klienta.

Elektryk
Nazwa
Instalacje sanitarne
Janusz

Od 15 lat specjalizuję się w technice grzewczej i OZE. Stawiając na indywidualne rozwiązania dostosowuję instalacje do potrzeb klienta tworząc niezapomniany klimat i czystą atmosferę.

Elektryk
Nazwa
Odbiory mieszkań
Maciej

Od ponad 7 lat wykonuję odbiory techniczne mieszkań i domów, badania kamerą termowizyjną w podczerwieni oraz działam w szeroko pojętej akustyce budowlanej. Kieruję się ideą podwyższania standardu i komfortu mieszkaniowego, cieplnego oraz akustycznego.

Elektryk
Nazwa
Meble na wymiar
Aleksander

Dostarczamy meble na wymiar dedykowane dla biznesu, dostosowane do potrzeb hoteli, biur, restauracji i innych obiektów komercyjnych. Nasze meble tworzą unikalny klimat dla Twojej inwestycji.

Elektryk
Nazwa
Kancelaria prawna
Monika

Od ponad 10 lat świadczę profesjonalną pomoc prawną dla przedsiębiorców i osób fizycznych, obejmując obszary ubezpieczeń, odszkodowań, prawa gospodarczego, nieruchomości, procesów inwestycyjnych oraz windykacji należności.

Elektryk
Nazwa
Agencja nieruchomości
Mateusz

Oferuję usługi pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego, specjalizując się w mieszkania, gruntach, domach i inwestycjach deweloperskich. Zapewniam kompleksową obsługę transakcji, uczestnicząc w procesie sprzedaży od początku do końca.

Elektryk
Nazwa
Fotografia wnętrz
Paulina

Jestem fotografką wnętrz i architektury. Współpracuję m.in. z hotelami, projektantami wnętrz oraz firmami wykańczającymi wnętrza komercyjne i mieszkalne.

Elektryk
Nazwa
Optymalizacja rachunków energetycznych
Natalia

Specjalizuję się w optymalizacji rachunków energii elektrycznej oraz gazu dla przedsiębiorców. Dobieram i negocjuję najlepsze warunki na polskim rynku oraz gwarantuję opiekę posprzedażową na najwyższym poziomie.

ZAMÓW USŁUGĘ


  Poszukujesz poleconych specjalistów z Trójmiasta, którzy gwarantują profesjonalizm i solidność? Nasza firma ma przyjemność rekomendować ekspertów w różnych dziedzinach, gotowych sprostać Twoim oczekiwaniom. Dzięki naszym zasobom możemy zapewnić Ci dostęp do sprawdzonych specjalistów w obszarach takich jak Wykończenia wnętrz, Projekty elektryczne, Projektanci wnętrz, Instalacje sanitarne czy Odbiory mieszkań.

  Nasi polecani specjaliści z Trójmiasta to również eksperci w dziedzinie Mebli na wymiar, którzy zadbają o funkcjonalność i estetykę Twojego mieszkania lub biura. Współpracujemy także z renomowaną Kancelarią prawną, aby zapewnić Ci kompleksową obsługę prawną w zakresie transakcji i umów. Ponadto, oferujemy usługi z zakresu Optymalizacji rachunków energetycznych, pomagając Ci zaoszczędzić pieniądze i zoptymalizować zużycie energii.

  Jeśli szukasz ekspertów w dziedzinie nieruchomości, nasza firma może zarekomendować Ci również doświadczoną Agencję nieruchomości, która pomoże Ci znaleźć wymarzoną nieruchomość lub sprzedać obecną z najlepszym efektem. A jeśli chcesz uwiecznić piękno swojego wnętrza, proponujemy usługi Fotografii wnętrz, które zaprezentują je w najlepszym świetle.

  Nie trać czasu na poszukiwanie specjalistów na własną rękę. Skorzystaj z naszych rekomendacji i ciesz się profesjonalną obsługą od poleconych specjalistów z Trójmiasta!

  Śledź nasz profil

  Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne

  Twój tani i sprawdzony Elektryk

  Call Now ButtonZAMÓW ELEKTRYKA