661-654-654

Ogrzewanie elektryczne na podczerwień – zakup i montaż

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej oraz detalicznej wraz z montażem elektrycznego ogrzewania podłogowego na podczerwień marki Heat Decor. Ogrzewanie to należy do najbardziej popularnych czystych technologii grzewczych i sprowadza do zera emisję dwutlenku węgla i pyłów.

 

Jako czysta technologia grzewcza ogrzewanie na podczerwień objęte jest następującymi formami dofinansowania:

Zakup oraz instalacja ogrzewania podłogowego na podczerwień jest konkurencyjna cenowo względem rozwiązań alternatywnych a ponadto nie generuje kosztów serwisowania i naprawy w przyszłości.

Ogrzewanie na podczerwień – co wybrać?

Heat Decor jako jedyna firma w Polsce i na świecie oferuje ogrzewanie dopasowane do rodzaju podłogi. Każde poprawnie zainstalowane ogrzewanie Heat Decor charakteryzuje:

  • Klasa wodoszczelności IPX7.
  • Równomierne i łagodne ogrzewanie podłogi oraz pomieszczenia.
  • Niewywoływanie ruchów powietrza unoszących kurz i roztocza.
  • Regulowanie temperatury przez inteligentny termostat – rodzaj termostatu można wybrać pod własne preferencje.

Dobranie systemu Heat Decor pod rodzaj podłogi jest proste:

System Heat Decor pod panele laminowane

Najbardziej popularne rozwiązanie oparte na folii HD-G o grubości 0,338 mm objętej 10 latami gwarancji. Folia dostępna jest w mocach na metr kwadratowy: 60, 80, 140, 220 i 400 W oraz szerokościach 25, 50 i 100 cm.

System Heat Decor pod wylewkę i deskę wielowarstwową

Rozwiązanie oparte na wzmocnionej folii HD-EPL o grubości 0,45 mm objętej 25 latami gwarancji. Folia dostępna jest w mocach na metr kwadratowy: 60, 80, 140 i 220 W oraz szerokościach 25, 50 i 100 cm.

System Heat Decor pod panele winylowe SPC

Rozwiązanie dedykowane panelom winylowym SPC bez zintegrowanego podkładu o grubości 4 mm i większej, oparte na wzmocnionej folii HD-PRO o grubości 0,5 mm objętej 25 latami gwarancji. Folia dostępna jest w mocach na metr kwadratowy: 60, 80, 140 i 220 W oraz szerokościach 25, 50 i 100 cm.

Grzejniki na podczerwień Heat Decor

Zajmujemy się również sprzedażą i montażem modnych, cienkich grzejników na podczerwień Heat Decor, które mogą stanowić niezależną inwestycję lub estetyczne uzupełnienie ogrzewania podłogowego.

Montaż ogrzewania elektrycznego Heat Decor

Zaletą ogrzewania podłogowego opartego na foliach grzewczych jest niezwykle szybki i sprawny montaż – z reguły już w ciągu 1 dnia możemy cieszyć się nowym, działającym ogrzewaniem.

Gotowy system grzewczy zajmuje wraz z izolacją maksimum 8 mm pod podłogą pływającą. Brak rur, kominów, pieca, składu paliwa i tego typu elementów związanych z tradycyjnym ogrzewaniem oznacza, że zyskujemy nie tylko czyste ogrzewanie, ale też większe możliwości aranżacyjne.

Wykonanie montażu przez instalatorów będących elektrykami z uprawnieniami zapewnia pełną gwarancję producenta na cały system.

Zapytaj o wycenę

 

Aby uzyskać precyzyjne dopasowanie systemu do miejsca inwestycji niezbędne jest:

  • podanie wymiarów pomieszczeń,
  • podanie planu pomieszczeń z oznaczeniem stałych obiektów przylegających do podłogi (nad ogrzewaniem dopuszczalne są wyłącznie obiekty na nóżkach o wysokości minimum 3 cm),
  • podanie rodzaju i stopnia termoizolacji pomieszczeń, by właściwie dobrać moc folii grzewczej.

Zapraszamy!

Czyste technologie grzewcze – to lepsza przyszłość dla nas i przyszłych pokoleń!

    Call Now ButtonZAMÓW ELEKTRYKA