669-321-321

Pomiary i przeglądy instalacji elektrycznych i odgromowych

 

Jesteśmy firmą usługową, która ceni jakość. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem.

Umów wizytę

Pomiary i
przeglądy
instalacji elektrycznych i odgromowych

Umów wizytę

Dlaczego warto ?

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy.

Powód 1

Natychmiastowo reagujemy na Twoje zgłoszenie.

Powód 2

Posiadamy stosowne uprawnienia SEP, kursy oraz doświadczenie zawodowe.

Powód 3

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, gwarantując wysoką jakość usług oraz atrakcyjną cenę

Umów wizytę

669-321-321

LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

ODDZWONIMY DO CIEBIE

Pomiary elektryczne – podstawa prawna

Prawo budowlane, ustawa z dn. 7 lipca 1994 roku, Art. 62. 1 mówi, że obiekty budowlane powinny być w czasie ich użytkowania przez właściciela lub zarządcę okresowej kontroli, co najmniej raz na 5 lat, polegającej na sprawdzeniu stanu sprawności technicznej i wartości użytkowej całego obiektu budowlanego, estetyki obiektu oraz jego otoczenia; kontrolą powinno być objęte także badanie instalacji elektrycznej i piorunochronnej w zakresie stanu sprawności połączeń, osprzętu, zabezpieczeń i środków ochrony od porażeń, oporności izolacji przewodów oraz uziemień instalacji i aparatów.

Opinie naszych klientów

Sprawdź co mówią o nas klienci.

Dodaj opinię o firmie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 3.237.94.109.
329 wpisów.
Adam napisał/a 12 lipca 2020:
Sprawnie, płatność bezgotówkowa, elektryk z wiedzą, doświadczeniem i uśmiechem na twarzy mimo że to niedziela 9 rano. Polecam!
Arek napisał/a 11 lipca 2020:
Szybko sprawnie jestem zadowolony z usługi
Krzysztof napisał/a 8 lipca 2020:
Uczciwa i rzetelna pomoc. Co prawda usterka leżała po stronie Eenergi, ale Pan elektryk sam zgłosił awarię gdyż Energa zbyła zgłoszenie żony. Pełna kultura i profesjonalizm.
Piotr napisał/a 1 lipca 2020:
Serwisant Pan Dariusz - bardzo profesjonalna, sprawna i terminowa robota. Miły kontakt z klientem. Polecam
Wojciech napisał/a 30 czerwca 2020:
Usługa wykonana poprawnie i terminowo, mimo soboty, polecam
Bousław napisał/a 29 czerwca 2020:
Szybko,sprawnie,profesjonalnie -polecam
Tomasz napisał/a 29 czerwca 2020:
Może nie najtaniej, ale szybko, sprawnie i profesjonalnie ! Polecam !
Ela napisał/a 26 czerwca 2020:
Dziękuję za podłączenie płyty indukcyjnej i przy okazji sprawdzenie instalacji elektrycznej. Dopracowana firma!
Grzesiek napisał/a 26 czerwca 2020:
Panowie wymieniali mi instalację elektryczną w mieszkaniu. Pełen profesjonalizm. Mieli cały potrzebny sprzęt i narzędzia. Przystępna cena i mega podejście Pana Wojtka. Polecam!
Ania napisał/a 25 czerwca 2020:
Jak zawsze szybko , sprawnie , profesjonalnie . Polecam tę fantastyczna firmę . Dziękuje za szybka naprawę awarii co w przypadku hotelu jest niezmiernie istotne .
Magda napisał/a 24 czerwca 2020:
Polecam serdecznie. Byłam w kryzysowej sytuacji, pan elektryk przyjechał w ciągu godziny, naprawił - bardzo sprawna i profesjolana obsługa. Dziękuję
Arek napisał/a 23 czerwca 2020:
Bardzo dobry Kontakt. Konkurencyjna cen. Wysoka kutura osobista to atuty tej firmy. Pan Wojtek (właściciel) odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Tak trzymać!
Iwo napisał/a 23 czerwca 2020:
Jestem bardzo zadowolony. Szybkie wykrycie usterki, pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista Pana Darka. Szczerze polecam
Aga napisał/a 23 czerwca 2020:
Delikatne zamieszanie na początku, ale problem został od razu rozwiązany i finalnie w 101% polecam . Podejście właściciela firmy mówi samo za siebie jak bardzo zależy mu na każdym kiencie i nie pozostawia nawet drobnej sprawy nie rozwiązanej.
Aleksander napisał/a 23 czerwca 2020:
Opinie poprzedników mówią same za siebie. Ja tylko mogę potwierdzić i Polecić innym Usługi tej firmy.
Justyna napisał/a 23 czerwca 2020:
Błyskawiczny dojazd do klienta, fachowa obsługa w miłej atmosferze. Polecam!
Marzena napisał/a 23 czerwca 2020:
Dzien dobry bardzo szybko i solidnie zadzwonilam o 18 a pan mi muwi ze bedzie dzisiaj o 19.15 juz umnie naprawil mi dwie duze usterki. Bardzo szybko i doradzil w sprawie mojej .oraz ceni sie za to ze pan po moim telefonie juz byl w ciagu pul godziny nawet przed czasem .bardzo mily pan i pana pozdrawiam i bede polecac panstwa innym osobom.dziekuje pozdrawiam.
Krystyna i Tomasz napisał/a 15 czerwca 2020:
Super firma Polecam
Radek napisał/a 11 czerwca 2020:
Pan Wojtek i jego firma godna zaufania. Kultura osobista i podejście do klienta na bardzo wysokim poziomie, co "obiecywał" na pierwszym spotkaniu to zrealizował. Cieszę się, że miałem przyjemność współpracować z nimi. I na pewno tu wrócę i będę polecał znajomym.
Bartosz napisał/a 10 czerwca 2020:
Profesjonalna obsługa Pan z doświadczeniem uprzejmy z wysoką. Kultura cena dostępna dla każdego pełne zadowolenie Polecam

Wykonujemy pomiary elektryczne odbiorcze i okresowe.
Posiadamy wymagane uprawnienia SEP (E – eksploatacja i D – dozór). Dysponujemy odpowiednim i profesjonalnym sprzętem oraz narzędziami i programami komputerowymi, by sprawnie i fachowo świadczyć nasze usługi.
Pomiary elektryczne wykonujemy we wszystkich układach sieciowych: TN-S, TN-C, TN- CS, TT, IT, jedno lub trójfazowych. Pomiary elektryczne wykonujemy w obiektach mieszkalnych, firmach, obiektach użyteczności publicznej, obiektach handlowych, na placach budowy, w strefach zagrożenia wybuchowego. Obowiązek wykonywania kontroli instalacji elektrycznych dotyczy właścicieli i zarządców wszystkich obiektów budowlanych (wyjątek stanowią budynki mieszkalne jednorodzinne).
Po zakończonych pomiarach, przekazujemy niezbędne protokoły z pomiarów, w których znajdują się analiza i ocena badań. Do wykonania pomiarów używamy sprawdzonych programów komputerowych, dzięki czemu dokumenty są przygotowane zgodnie z prawem budowlanym. Protokoły elektryczne wykonujemy programem- Sonel pe4, Foton. Przyrządy miernicze są wzorcowane, tj. posiadają atest kalibracji każdego przyrządu.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne

Twój tani i sprawdzony Elektryk

669-321-321

bok@elektryk24h.com

Call Now ButtonZAMÓW ELEKTRYKA