661-654-654

Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Jesteśmy firmą usługową, która ceni jakość. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu poradzą sobie z każdą usterką.

Zamów Elektryka

Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Zamów Elektryka

Dlaczego warto ?

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy.

Powód 1

Natychmiastowo reagujemy na Twoje zgłoszenie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24h

Powód 2

Nasi elektrycy posiadają stosowne uprawnienia SEP, kursy oraz doświadczenie zawodowe

Powód 3

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, gwarantując wysoką jakość usług oraz atrakcyjną cenę

Umów Wizytę

661-654-654

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

ODDZWONIMY DO CIEBIE

W CIĄGU 5 MINUT

Opinie naszych klientów

Sprawdź co mówią o nas klienci.

Dodaj opinię o firmie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 35.170.64.36.
572 wpisy.
Mariola napisał/a 2 listopada 2020:
Polecam
Anna napisał/a 31 października 2020:
Polecam, szybko, sprawnie bez zastrzeżeń.
Hanna napisał/a 29 października 2020:
Polecam solidnie sprawnie kulturalnie i mimo protestów która mają miejsce fachowiec dojechał. Naprawde polecam ta firmę
Michał napisał/a 29 października 2020:
Usługa wykonana szybko i fachowo. Miły kontakt. Polecam wszystkim.
Aleksandra i Konrad napisał/a 26 października 2020:
Firma Pana Wojtka przerabiała nasze mieszkanie z stanu deweloperskiego pod projekt. Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni z usług tej firmy i potwierdzamy wszystkie pozytywne opinie. POLECAMY I DZIĘKUJEMY
Katarzyna napisał/a 23 października 2020:
Usługa wykonana ekspresowo.Pan Krzysztof profesjonalnie, szybko rozwiązał problem za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam gorąco do korzystania z usług tej firmy.
Krzysztof napisał/a 18 października 2020:
Profesjonalna robota. Szybko i solidnie. Kulturalny fachowiec. Serdecznie polecam.
Anna napisał/a 18 października 2020:
Bardzo dziękujemy za pomoc w naprawieniu instalacji. Pan Krzysztof bardzo Nam pomógł w zlikwidowaniu tej poważnej usterki. Wykonanie bardzo profesjonalne.Polecam.
Olga napisał/a 17 października 2020:
Wow! Tylko tyle mogę napisać po akcji reanimacji w moim mieszkaniu! Po 1,5h od braku prądu wszystko działa! Pełen profesjonalizm i możliwość płatności blikiem ! Polecam!
Danuta napisał/a 15 października 2020:
Jestem pod wrażeniem szybkości działania i profesjonalizmu - począwszy od umawiania wizyty aż po jakość wykonanej usługi. Panowie Kacper i Bartek wykonali instalację elektryczną zgodnie z moimi propozycjami, dodając swoje, bardzo rozsądne. Pracują szybko i starannie, bez wymądrzania się, co często robią inni "fachowcy". Do tego są sympatyczni. Cena za usługę rozsądna. Naprawdę fachowa firma - polecam!!!
Aurelia napisał/a 9 października 2020:
Szybko i solidnie polecam
Marzena napisał/a 9 października 2020:
Ekspresowa realizacja usługi. Rozsądna cena. Panowie znaleźli sposób na jak najmniej "inwazyjne" przeniesienie gniazdka. Szybko i sprawnie zrealizowali to zadanie. Zadbali o porządek. Wzorowo i kulturalnie. Gorąco polecam! Jestem tak zadowolona ze współpracy, że od tej chwili będę korzystać wyłącznie z usług tej firmy:)
Kinga napisał/a 8 października 2020:
Realizacja szybka i profesjonalna pan Marek F. Fachowiec na wysokim poziomie.Wzorowo wykonana praca.Bardzo polecam i sama w przyszłości będę korzystać z usług tej firmy.Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawiam.
Tadek napisał/a 7 października 2020:
Nigdy więcej złotych rączek z OLX Szukacie fachowców to tylko tutaj w firmie p. Wojtka i jego ludzi. Zamawiając u nich usługę możecie być spokojni i na pewno będziecie zadowoleni. Takich fachowców się ceni.
danuta napisał/a 7 października 2020:
Dziękuję - szybko i sprawnie. Polecam
Aga napisał/a 6 października 2020:
Polecam ,robota zrobiona szybko,dobrze i solidnie a Pan Adam to fachowiec na medal,w dzisiejszych czasach coraz mniej takich ludzi jak Pan Adam! bardzo dziekujemy za usuniecie usterki na pewno bedziemy polecac firme znajomym!
Dobrek napisał/a 6 października 2020:
Sprawnie i solidnie
Joanna napisał/a 5 października 2020:
Szybko i sprawnie, bardzo miła osoba, dobrze wytłumaczony problem 🙂
Asia napisał/a 5 października 2020:
Polecam Pana Adama bardzo kompetentny fachowiec.
Wspólnota napisał/a 4 października 2020:
Mieliśmy zanik napięcia w budynku (sobota 21:30). Nasz dotychczasowy "Pan Elektryk" wypiął się drugi raz nas. Firmę Pana Wojtka znaleźliśmy w internecie. Przyjechali po 45min i usterkę usunęli bez problemu. Drugi raz korzystamy i w poniedziałek podpisujemy umowę. Polecamy

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

Korzystanie z usług elektryk – kiedy warto?

Tak naprawdę zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Wbrew powszechnej opinii, elektryk wzywany jest nie tylko do awarii. Możemy uznać to za niepotrzebny wydatek, jednakże przynajmniej raz w roku powinniśmy korzystać z usług elektryk, w szczególności jeżeli mieszkamy w starym budownictwie. Drobne kontrole, przeprowadzane przez elektryk, regularnie, pozwolą nam na uniknięcie większych usterek i związanych z nimi kosztów. Może okazać się, że drobnym nakładem finansowym, unikniemy poważnej awarii. Pamiętajmy, w przypadku usterek instalacji w domu możemy uszkodzić lub zniszczyć wszystkie urządzania elektryczne, które są podłączone do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryka warto wezwać także w przypadku wszelkich, niepokojących nas oznak, takich jak, ciepłe gniazdka, widoczne przewody elektryczne czy planowany remont.

Kiedy warto zdecydować się na skorzystanie z usług elektryk ?

Elektryk powinniśmy wzywać nie tylko w przypadku wszelkiego rodzaju awarii, ale także corocznych przeglądów. Choć mogłoby się to wydawać niepotrzebnym wydatkiem, przynajmniej raz do roku powinniśmy korzystać z usług elektryk . W szczególności jeżeli mieszkamy w starym domu, należy regularnie wykonywać przeglądu instalacji elektrycznej. Przeglądy przeprowadzane przez elektryk pozwolą nam uniknąć poważniejszych awarii i kosztów z nimi związanych. Stare budownictwo wymaga okresowych, dorocznych przeglądów instalacji elektrycznej. Może okazać się, że w ten sposób unikniemy poważnych awarii w trakcie, których mogłyby zostać uszkodzone także wszystkie urządzenia elektryczne, które podłączone są do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryk będzie stanowił dla nas nieocenioną pomoc w razie wszelkiego rodzaju usterek. Pamiętajmy, że do napraw elektrycznych potrzebujemy fachowca, nie warto zabierać się za nie samodzielnie.

Dobry elektryk to pewność, że instalacja w naszym domu zostanie wykonana prawidłowo. Będziemy mogli spać spokojnie nie obawiając się usterek i zwarć. Pamiętajmy o tym, że praca z prądem jest wymagająca i niebezpieczna dlatego też sprawdzajmy kwalifikacje wysyłanego do nas elektryk . Nie jest to niczym dziwnym i na pewno nie obrazimy fachowca, a sami będziemy spokojniejsi uzyskują potwierdzenie umiejętności wzywanej osoby.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne

Twój tani i sprawdzony Elektryk

661-654-654

bok@elektryk24h.com

Call Now ButtonZAMÓW ELEKTRYKA