661-654-654

Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Jesteśmy firmą usługową, która ceni jakość. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu poradzą sobie z każdą usterką.

Zamów Elektryka

Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Zamów Elektryka

Dlaczego warto ?

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy.

Powód 1

Natychmiastowo reagujemy na Twoje zgłoszenie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24h

Powód 2

Nasi elektrycy posiadają stosowne uprawnienia SEP, kursy oraz doświadczenie zawodowe

Powód 3

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, gwarantując wysoką jakość usług oraz atrakcyjną cenę

Umów Wizytę

WYPEŁNIJ FORMULARZ

ODDZWONIMY DO CIEBIE

W CIĄGU 5 MINUT

Opinie naszych klientów

Sprawdź co mówią o nas klienci.

Dodaj opinię o firmie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 3.236.100.6.
550 wpisów.
Parida napisał/a 13 listopada 2020:
Profesjonalne podejście do zadania. Panowie bardzo grzeczni i mili, w dodatku dobrzy fachowcy. W razie potrzeby będę polecała tę firmę.
malgorzata napisał/a 13 listopada 2020:
Super fachowiec. Super firma. szybkie działanie, Przystępne ceny oraz przesympatyczny pan Kacper bardzo szybko przyjechał i jeszcze sprawniej odnalazł usterkę i ja naprawił. Gorąco polecam! !
Jolanta napisał/a 13 listopada 2020:
Goraco polecam Pana Kacpra. Super fachowiec w dodatku bardzo kulturalny i posprzatal po sobie co jest ewenementem wśród fachowców.
Grażyna napisał/a 13 listopada 2020:
Profesjonalne usługi. Miła obsługa.Polecam.
Szymon napisał/a 13 listopada 2020:
Fachowa i sprawna naprawa bez naciagania. Polecam.
Wojtek napisał/a 12 listopada 2020:
Szybka interwencja i pomoc. Profesjonalizm.
Maciej napisał/a 12 listopada 2020:
Rewelka serwis. Polecam.
Grzegorz napisał/a 12 listopada 2020:
Pelen profesjonalizm bede korzystal z dalszych uslug
Brygida napisał/a 11 listopada 2020:
Naprawde jestem zadowolona.Pan byl mily i uprzejmy wyjasnil wszystko cale zdarzenie, co sie stalo ze iskrzyla instalacja.Szbko i solidnie polecam.
Eryk napisał/a 11 listopada 2020:
Przyjechali nawet 11 listopada. Bardzo szybka reakcja, profesjonalizm i przystępna cena. Szczerze polecam tą firmę i numer telefonu zapisuję!
Zygmunt napisał/a 10 listopada 2020:
Szybka. Dobra robota na 5
Bartek napisał/a 7 listopada 2020:
Super. Szybko solidnie
Ania napisał/a 7 listopada 2020:
Szybko i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam
Elżbieta napisał/a 7 listopada 2020:
Bardzo szybka, fachowa pomoc - Elektryk Bartek niezawodny .
Jarosław napisał/a 6 listopada 2020:
Sprawa wyglądała na beznadziejną. Jeden psełdo elektryk z usterki.pl przyjechał z narzędziami dla mechanika sam. Nic nie zrobił, skasował i tyle w temacie, PAN ADAM hm... profesjonalne podejście, wiedza i zaangaźowanie w to co robi. Bardzo dziękuję za pomoc i gorąco polecam Pana Adama
Agata napisał/a 4 listopada 2020:
Bardzo profesjonalny i natychmiastowy serwis. Polecam!
Zofia napisał/a 4 listopada 2020:
Polecam, bardzo sprawna naprawa jeszcze tego samego dnia.
Danuta Wojciechowska napisał/a 3 listopada 2020:
Blyskawicznie,sympatycznie,super kompetentnie.Serdecznie polecam
Mariola napisał/a 2 listopada 2020:
Polecam
Anna napisał/a 31 października 2020:
Polecam, szybko, sprawnie bez zastrzeżeń.

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

Korzystanie z usług elektryk – kiedy warto?

Tak naprawdę zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Wbrew powszechnej opinii, elektryk wzywany jest nie tylko do awarii. Możemy uznać to za niepotrzebny wydatek, jednakże przynajmniej raz w roku powinniśmy korzystać z usług elektryk, w szczególności jeżeli mieszkamy w starym budownictwie. Drobne kontrole, przeprowadzane przez elektryk, regularnie, pozwolą nam na uniknięcie większych usterek i związanych z nimi kosztów. Może okazać się, że drobnym nakładem finansowym, unikniemy poważnej awarii. Pamiętajmy, w przypadku usterek instalacji w domu możemy uszkodzić lub zniszczyć wszystkie urządzania elektryczne, które są podłączone do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryka warto wezwać także w przypadku wszelkich, niepokojących nas oznak, takich jak, ciepłe gniazdka, widoczne przewody elektryczne czy planowany remont.

Kiedy warto zdecydować się na skorzystanie z usług elektryk ?

Elektryk powinniśmy wzywać nie tylko w przypadku wszelkiego rodzaju awarii, ale także corocznych przeglądów. Choć mogłoby się to wydawać niepotrzebnym wydatkiem, przynajmniej raz do roku powinniśmy korzystać z usług elektryk . W szczególności jeżeli mieszkamy w starym domu, należy regularnie wykonywać przeglądu instalacji elektrycznej. Przeglądy przeprowadzane przez elektryk pozwolą nam uniknąć poważniejszych awarii i kosztów z nimi związanych. Stare budownictwo wymaga okresowych, dorocznych przeglądów instalacji elektrycznej. Może okazać się, że w ten sposób unikniemy poważnych awarii w trakcie, których mogłyby zostać uszkodzone także wszystkie urządzenia elektryczne, które podłączone są do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryk będzie stanowił dla nas nieocenioną pomoc w razie wszelkiego rodzaju usterek. Pamiętajmy, że do napraw elektrycznych potrzebujemy fachowca, nie warto zabierać się za nie samodzielnie.

Dobry elektryk to pewność, że instalacja w naszym domu zostanie wykonana prawidłowo. Będziemy mogli spać spokojnie nie obawiając się usterek i zwarć. Pamiętajmy o tym, że praca z prądem jest wymagająca i niebezpieczna dlatego też sprawdzajmy kwalifikacje wysyłanego do nas elektryk . Nie jest to niczym dziwnym i na pewno nie obrazimy fachowca, a sami będziemy spokojniejsi uzyskują potwierdzenie umiejętności wzywanej osoby.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne

Twój tani i sprawdzony Elektryk

661-654-654

bok@elektryk24h.com

Call Now ButtonZAMÓW ELEKTRYKA