661-654-654

Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Jesteśmy firmą usługową, która ceni jakość. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu poradzą sobie z każdą usterką.

Zamów Elektryka

Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Zamów Elektryka

Dlaczego warto ?

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy.

Powód 1

Natychmiastowo reagujemy na Twoje zgłoszenie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24h

Powód 2

Nasi elektrycy posiadają stosowne uprawnienia SEP, kursy oraz doświadczenie zawodowe

Powód 3

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, gwarantując wysoką jakość usług oraz atrakcyjną cenę

Umów Wizytę

WYPEŁNIJ FORMULARZ

ODDZWONIMY DO CIEBIE

W CIĄGU 5 MINUT

Opinie naszych klientów

Sprawdź co mówią o nas klienci.

Dodaj opinię o firmie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 3.237.48.165.
561 wpisów.
Łukasz napisał/a 18 grudnia 2020:
Polecam z pełną odpowiedzialnością miła profesjonalna obsługa super
Radek napisał/a 18 grudnia 2020:
Usługa wykonana zgodnie z moją prośbą, szybko i fachowo. Kwota podana była kwotą ostateczną. Gorąco polecam.
Jadwiga napisał/a 17 grudnia 2020:
Szybko o fachowo. Lekkie opóźnienie, ale z fachowcami tak jest - czasem w trakcie pracy pojawi się jakaś niespodzianka i trzeba szybko reagować 🙂 błyskawiczne terminy! Szczerze polecam.
Ania napisał/a 17 grudnia 2020:
Pan pojawił się w ciągu 45 minut od rozmowy telefonicznej, wszystko zrobił bardzo porządnie. Dziękujemy za prace, wszystko działa sprawnie. Pan nawet częściowo posprzątał po pracy(po układaniu gipsu). Polecamy jak najbardziej
Marek napisał/a 16 grudnia 2020:
Wszystko poprawnie i skutecznie. Pan przybyl wczesniej niz o umowionym czasie. Pelen profesjonalizm i spokoj. Sprawa rozwiazana szybciej niz myslale. Juz to bedzie moj pierwszy elektryk jesli kiedys bedzie znow potrzeba. Polecam.
Daria napisał/a 15 grudnia 2020:
Jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie. Obsługa na poziomie!
ANNA napisał/a 15 grudnia 2020:
Szybko i sprawnie . Polecam
Ewa napisał/a 14 grudnia 2020:
Pan Adam to znakomity fachowiec. Ogromna wiedza, sumienność i uczciwość. Polecam z czystym sumieniem!
Agnieszka napisał/a 12 grudnia 2020:
Jestem bardzo zadowolona z uslugi. Pan Elektryk szybko i profesjonalnie rozwiazal problem. Polecam!
Mateusz napisał/a 12 grudnia 2020:
Polecam w 100% wszystko wykonane w jak najlepszym porządku
Mariusz napisał/a 11 grudnia 2020:
Mam zamiar polecać usługi elektryczne wszystkim znajomym. Firma jest zorganizowana i słowna. Sam Elektryk jest fachowy i przyjazny - ceny umiarkowane. Jestem bardzo zadowolony.
Agnieszka napisał/a 10 grudnia 2020:
Bardzo dziękuję za szybkie rozwiązanie problemu. Pełen profesjonalizm. Polecam
Ewa napisał/a 9 grudnia 2020:
Pan Adam jest bardzo kompetentnym elektrykiem. Duża wiedza, uczciwy i świetny fachowiec. W 100% polecam.
Renata napisał/a 8 grudnia 2020:
Dziękuję za szybkie i profesjonalne rozwiązanie mojego problemu.
Jakub napisał/a 8 grudnia 2020:
Serwisant bardzo komunikatywny, szybki, sprawny i punktualny. Profesjonalizm.
Karol napisał/a 8 grudnia 2020:
Szybko sprawnie profesjonalnie. Polecam.
Iwona napisał/a 7 grudnia 2020:
W dniu 3 grudnia mocno starsza Pani pilnie potrzebowała pomocy elektryka. Serwis przyjechał błyskawicznie, poradził sobie szybko z awarią. Polecam naprawę solidnie, szybko i profesjonalnie.
Justyna napisał/a 5 grudnia 2020:
Bardzo szybka, sprawna usługa. Zdecydowanie polecam.
Małgosia napisał/a 5 grudnia 2020:
Wszytko sprawnie. Dziękujemy
Julia napisał/a 5 grudnia 2020:
Sprawnie, pod każdym względem profesjonalnie. Szczerze polecam!

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

Korzystanie z usług elektryk – kiedy warto?

Tak naprawdę zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Wbrew powszechnej opinii, elektryk wzywany jest nie tylko do awarii. Możemy uznać to za niepotrzebny wydatek, jednakże przynajmniej raz w roku powinniśmy korzystać z usług elektryk, w szczególności jeżeli mieszkamy w starym budownictwie. Drobne kontrole, przeprowadzane przez elektryk, regularnie, pozwolą nam na uniknięcie większych usterek i związanych z nimi kosztów. Może okazać się, że drobnym nakładem finansowym, unikniemy poważnej awarii. Pamiętajmy, w przypadku usterek instalacji w domu możemy uszkodzić lub zniszczyć wszystkie urządzania elektryczne, które są podłączone do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryka warto wezwać także w przypadku wszelkich, niepokojących nas oznak, takich jak, ciepłe gniazdka, widoczne przewody elektryczne czy planowany remont.

Kiedy warto zdecydować się na skorzystanie z usług elektryk ?

Elektryk powinniśmy wzywać nie tylko w przypadku wszelkiego rodzaju awarii, ale także corocznych przeglądów. Choć mogłoby się to wydawać niepotrzebnym wydatkiem, przynajmniej raz do roku powinniśmy korzystać z usług elektryk . W szczególności jeżeli mieszkamy w starym domu, należy regularnie wykonywać przeglądu instalacji elektrycznej. Przeglądy przeprowadzane przez elektryk pozwolą nam uniknąć poważniejszych awarii i kosztów z nimi związanych. Stare budownictwo wymaga okresowych, dorocznych przeglądów instalacji elektrycznej. Może okazać się, że w ten sposób unikniemy poważnych awarii w trakcie, których mogłyby zostać uszkodzone także wszystkie urządzenia elektryczne, które podłączone są do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryk będzie stanowił dla nas nieocenioną pomoc w razie wszelkiego rodzaju usterek. Pamiętajmy, że do napraw elektrycznych potrzebujemy fachowca, nie warto zabierać się za nie samodzielnie.

Dobry elektryk to pewność, że instalacja w naszym domu zostanie wykonana prawidłowo. Będziemy mogli spać spokojnie nie obawiając się usterek i zwarć. Pamiętajmy o tym, że praca z prądem jest wymagająca i niebezpieczna dlatego też sprawdzajmy kwalifikacje wysyłanego do nas elektryk . Nie jest to niczym dziwnym i na pewno nie obrazimy fachowca, a sami będziemy spokojniejsi uzyskują potwierdzenie umiejętności wzywanej osoby.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne

Twój tani i sprawdzony Elektryk

661-654-654

bok@elektryk24h.com

Call Now ButtonZAMÓW ELEKTRYKA