https://www.elektryk24h.com
661-654-654

Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Jesteśmy firmą usługową, która ceni jakość. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu poradzą sobie z każdą usterką.

ELEKTRYK

konkurencyjne ceny od 49zł

Szukasz dobrego Elektryka 24h, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu pomoże Ci w usunięciu usterek lub wykonaniu solidnej instalacji elektrycznej? Nasz Elektryk sprawnie zrealizuje dla Ciebie najpopularniejsze zlecenia – począwszy od podłączenia płyty indukcyjnej, piekarnika oraz naprawy bezpieczników, przez wymianę oświetlenia i gniazdek, kończąc na montażu liczników, a także modernizacji liczników czy okablowania do lamp

W czym możemy pomóc ?

Dlaczego warto ?

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy.

POWÓD 1

Natychmiastowo reagujemy na Twoje zgłoszenie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24h

POWÓD 2

Nasi elektrycy posiadają stosowne uprawnienia SEP, kursy oraz doświadczenie zawodowe

POWÓD 3

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, gwarantując wysoką jakość usług oraz atrakcyjną cenę

Wymiana instalacji elektrycznej – koszty i zakres prac

Wymiana instalacji elektrycznej – koszty i zakres prac

W przypadku prac modernizacyjno-remontowych wyróżniamy te, które muszą być wykonane wg ścisłych zasad i reguł bezpieczeństwa, aby nie stanowiły bezpośredniego zagrożenia dla życia, zdrowia i majątku. Jedną z nich jest z całą pewnością instalacja elektryczna w domu,...

czytaj dalej
Jak podłączyć Gniazdko elektryczne – krok po kroku

Jak podłączyć Gniazdko elektryczne – krok po kroku

Montaż gniazdka elektrycznego albo wymiana starego na nowe to czynności, które możesz wykonać samodzielnie. Pamiętaj jednak o tym, aby wcześniej wyłączyć prąd w instalacji elektrycznej! Chociaż wydaje się to oczywiste, wiele osób o tym zapomina. Gniazda elektryczne to...

czytaj dalej

Umów Wizytę

661-654-654

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE W CIĄGU 5 MINUT

  DODAJ OPINIĘ O FIRMIE

   
   
   
   
   
   
  Pola oznaczone * są wymagane.
  Twój adres e-mail nie jest publikowany.
  Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 35.172.230.21.
  1251 wpisów.
  Natalia napisał/a 19 sierpnia 2023:
  Pan Łukasz sprawnie podłączył nam piekarnik oraz płytę, zrobił to fachowo, był bardzo uprzejmy i rzeczowy. Czysty profesjonalizm. A do tego, udało umówić się termin w piątek wieczorem na sobotę rano, zależało nam na czasie więc pan Łukasz uratował nas z opresji.
  Bogumiła napisał/a 19 sierpnia 2023:
  Podziękowania dla Pana Andrzeja za szybką i fachową pomoc przy usuwaniu awarii instalacji elektrycznej
  Monika napisał/a 18 sierpnia 2023:
  Bardzo kompetentna firma- mieliśmy nagłą awarię podczas remontu kuchni, zgłoszenie o 14.30 w sobotę zrealizowane w pełni do 17.00 tego samego dnia. Bardzo polecam!
  Anna napisał/a 16 sierpnia 2023:
  Pan Marek elektryk zjawił się bardzo punktualnie. Ocenił i sprawnie naprawił usterkę. Udzielił też rad dotyczących wymiany skrzynki bezpiecznikowej. Wszystkie potrzebne sprzęty miał ze sobą. Jestem bardzo zadowolna z usługi. Polecam.
  DANUTA napisał/a 16 sierpnia 2023:
  Uszkodzenie zgłosiłam 16-go sierpnia i w tym samym dniu otrzymałam pomoc. Pan Artur dokonał naprawy szybko i sprawnie. Duża kultura osobista i profesjonalizm. Jestem bardzo, bardzo zadowolona. Jestem pewna, że jeszcze nie raz skorzystam z usług. Polecam.
  Patrycja napisał/a 15 sierpnia 2023:
  Pan Andrzej to prawdziwy dr House elektryki. Szybko i sprawnie ogarnął temat, a przy okazji umilił czas bez prądu!
  Natalia napisał/a 15 sierpnia 2023:
  Szybko, sprawie, technik na miejscu sympatyczny, odnalazl zrodlo problem i swietnie sobie poradzil. Polecam!
  Leszek napisał/a 15 sierpnia 2023:
  W niedzielę 13.08.2023 r. zgłosiłem ok. godz. 20:00 awarię (brak zasilania w całym mieszkaniu). Po 20 min. dojechał elektryk P. Andrzej. Młody, bardzo grzeczny fachowiec, wykonał robotę bezproblemowo, za co pięknie dziękuję. Polecam usługi FIRMY.
  Łukasz napisał/a 15 sierpnia 2023:
  Pan Adam jest the best! Super fachowiec i świetna obsługa.
  Adam napisał/a 14 sierpnia 2023:
  Zgłosiłem zlecenie montażu LED + wentylatora + gniazdka wieczorem, elektryk przyjechał następnego dnia z samego rana. Robota wykonana porządnie i sprawnie. Nie chciało mi się wierzyć w ocenę 5.0 na Google, ale muszę przyznać, że naprawdę zasługują na tak wysokie noty!
  Agata napisał/a 14 sierpnia 2023:
  Super szybka,fachowa i konkurencyjna usługa wymagająca zamontowania 'wymagających' lamp w całym mieszkaniu. Zespół godny polecenia.
  Łukasz napisał/a 9 sierpnia 2023:
  Serdecznie polecam Pana Adama. Był rzeczowy i bardzo miły. Wystarczyło 40 min na naprawę kuchennych ledów.
  Agata napisał/a 8 sierpnia 2023:
  Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy. Panowie nie dają za wygraną i naprawdę robią wszystko, żeby zdiagnozować przyczynę usterki i ja naprawić. Dodatkowo opis wykonanej usługi wystawiany zaraz po naprawie, który stanowi również podstawę do złożenia reklamacji. Oby więcej takich fachowcow:)
  Jan napisał/a 4 sierpnia 2023:
  Szybka i mila usluga pana Andrzeja firma solidna co do wykonywania prac związanych w tym zakresie. Polecam wszystkim co mają problemy z tym działem.
  Jolanta napisał/a 4 sierpnia 2023:
  POLECAM!!. Usterka szybko, sprawnie i dokładnie usunięta przez p. Andrzeja. Monter miły i sympatyczny. POLECAM!!!
  Sandra i Artur napisał/a 30 lipca 2023:
  Brak prądu w pokoju.Szybko i sprawnie jedno dwa wiercenia przemiła obsługa koszt bardzo przyzwoity. Wysoka kultura osobista pana Patryka.Polecam.
  Marzena napisał/a 28 lipca 2023:
  Profesjonalnie i kulturalnie. Podziękowania dla p. Mateusza
  Rafał napisał/a 27 lipca 2023:
  Sprawna i przede wszystkim skuteczna naprawa oświetlenia mimo nieco skomplikowanej sytuacji z elektryką w budynku. Praca wykonana fachowo na tyle że od razu została podjęta decyzja o zleceniu modernizacji rozdzielni - tu też wszystko wykonane szybko i fachowo. Pan Krzysztof zdecydowanie zna się na swojej pracy.
  Jarosław napisał/a 26 lipca 2023:
  Pan Kacper pojawił się błyskawicznie i równie szybko usunął usterkę, poprawiając błędy w instalacji oraz przy okazji podłączył płytę indukcyjną. Wszystko oceniam na 6 z plusem. Dziękuję i pozdrawiam.
  Sława napisał/a 25 lipca 2023:
  Dnia 25.07.2023r.był u mnie Pan Jacek.Usługa polegała na przewieszeniu lampy z innego pokoju.Przyjazd na umówioną godzinę i szybka i fachowo zrobiona usługa.Jestem bardzo zadowolona i będę polecała innym tą firmę.

  Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

  Korzystanie z usług elektryk – kiedy warto?

  Tak naprawdę zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Wbrew powszechnej opinii, elektryk wzywany jest nie tylko do awarii. Możemy uznać to za niepotrzebny wydatek, jednakże przynajmniej raz w roku powinniśmy korzystać z usług elektryk, w szczególności jeżeli mieszkamy w starym budownictwie. Drobne kontrole, przeprowadzane przez elektryk, regularnie, pozwolą nam na uniknięcie większych usterek i związanych z nimi kosztów. Może okazać się, że drobnym nakładem finansowym, unikniemy poważnej awarii. Pamiętajmy, w przypadku usterek instalacji w domu możemy uszkodzić lub zniszczyć wszystkie urządzania elektryczne, które są podłączone do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryka warto wezwać także w przypadku wszelkich, niepokojących nas oznak, takich jak, ciepłe gniazdka, widoczne przewody elektryczne czy planowany remont.

  Kiedy warto zdecydować się na skorzystanie z usług elektryk ?

  Elektryk powinniśmy wzywać nie tylko w przypadku wszelkiego rodzaju awarii, ale także corocznych przeglądów. Choć mogłoby się to wydawać niepotrzebnym wydatkiem, przynajmniej raz do roku powinniśmy korzystać z usług elektryk . W szczególności jeżeli mieszkamy w starym domu, należy regularnie wykonywać przeglądu instalacji elektrycznej. Przeglądy przeprowadzane przez elektryk pozwolą nam uniknąć poważniejszych awarii i kosztów z nimi związanych. Stare budownictwo wymaga okresowych, dorocznych przeglądów instalacji elektrycznej. Może okazać się, że w ten sposób unikniemy poważnych awarii w trakcie, których mogłyby zostać uszkodzone także wszystkie urządzenia elektryczne, które podłączone są do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryk będzie stanowił dla nas nieocenioną pomoc w razie wszelkiego rodzaju usterek. Pamiętajmy, że do napraw elektrycznych potrzebujemy fachowca, nie warto zabierać się za nie samodzielnie.

  Dobry elektryk to pewność, że instalacja w naszym domu zostanie wykonana prawidłowo. Będziemy mogli spać spokojnie nie obawiając się usterek i zwarć. Pamiętajmy o tym, że praca z prądem jest wymagająca i niebezpieczna dlatego też sprawdzajmy kwalifikacje wysyłanego do nas elektryk . Nie jest to niczym dziwnym i na pewno nie obrazimy fachowca, a sami będziemy spokojniejsi uzyskują potwierdzenie umiejętności wzywanej osoby.

  Śledź nasz profil

  Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne

  Twój tani i sprawdzony Elektryk

  Call Now ButtonZAMÓW ELEKTRYKA