661-654-654

Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Jesteśmy firmą usługową, która ceni jakość. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu poradzą sobie z każdą usterką.

Zamów Elektryka

Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Zamów Elektryka

Dlaczego warto ?

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy.

Powód 1

Natychmiastowo reagujemy na Twoje zgłoszenie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24h

Powód 2

Nasi elektrycy posiadają stosowne uprawnienia SEP, kursy oraz doświadczenie zawodowe

Powód 3

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, gwarantując wysoką jakość usług oraz atrakcyjną cenę

Umów Wizytę

661-654-654

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

ODDZWONIMY DO CIEBIE

W CIĄGU 5 MINUT

Opinie naszych klientów

Sprawdź co mówią o nas klienci.

Dodaj opinię o firmie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 35.170.64.36.
572 wpisy.
Katarzyna napisał/a 27 stycznia 2021:
Pełen profesjonalizm,szybkie i sprawne rozwiązanie problemu.Miła obsługa.Szczerze polecam
Bogumiła napisał/a 27 stycznia 2021:
Bardzo miła obsługa, profesjonalnie,polecam.
Irena napisał/a 27 stycznia 2021:
Polecam firmę, szczególnie panów Pawła i Krystka. Usługa dotyczyła położenia instalacji i podłączenia płyty indukcyjnej. Na plus - terminowość i porządne wykonanie, pozytywne podejście do klienta, wysoka kultura pracy
Teresa napisał/a 27 stycznia 2021:
Jestem bardzo zadowolona. Poważna awaria usunięta. Polecam każdemu te usługi
Katarzyna napisał/a 26 stycznia 2021:
Pan Adrian bardzo rzeczowy, rozwiązał problem sprawnie i szybko. Bardzo uprzejmy. Polecam
Irena napisał/a 25 stycznia 2021:
Bardzo sumienna firma. Pan Wojtek bardzo miły, kompetentny i profesjonalny . Szybko zlokalizował usterkę i ją usunął. Dziękuję i polecam.
Marta napisał/a 24 stycznia 2021:
Do awarii instalacji w mieszkaniu z wielkiej płyty przyjechał pan Adam. Sprawa okazała się poważniejsza niż myślałam - a fachowiec wykazał się niezwykłą wiedzą, rzetelnością oraz skrupulatnością. Cała wizyta odbyła się w miłej i nieskrępowanej atmosferze. Z całego serca polecam!
Marta napisał/a 24 stycznia 2021:
Do awarii instalacji w mieszkaniu z wielkiej płyty przyjechał pan Adam. Sprawa okazała się poważniejsza niż myślałam - a fachowiec wykazał się niezwykłą wiedzą, rzetelnością oraz skrupulatnością. Cała wizyta odbyła się w miłej i nieskrępowanej atmosferze. Z całego serca polecam!
Michał napisał/a 24 stycznia 2021:
Awaria instalacji w niedzielę. Sprawa rozwiązana. Pełen profesjonalizm. Polecam
Dorota napisał/a 22 stycznia 2021:
Pan Piotr fachowiec jakich mało. Krótki czas oczekiwania plus szybka diagnoza wraz z naprawą. Polecam
Roman napisał/a 20 stycznia 2021:
Pełna satysfakcja. Profesjonalizm, kultura pracy, uprzejmość. Dziękuję i polecam.
Małgorzata napisał/a 18 stycznia 2021:
Bardzo profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt. Polecam usługi tej firmy.
Piotr napisał/a 18 stycznia 2021:
Szybki dojazd do klienta,naprawa od ręki,wszystko w najlepszym porządku.
Iwona napisał/a 15 stycznia 2021:
Dziękuję za szybki przyjazd solidna firma dziękuję
Agnieszka napisał/a 15 stycznia 2021:
Sprawnie. Fachowo. Usterka usunięta. I Fachowiec kontaktowy. Zapytany, bez problemu wyjaśnił przyczyny awarii. Polecam! I można płacić Blikiem 🙂
Leszek napisał/a 14 stycznia 2021:
Kompetentny szybko i sprawnie wykonał usługę ,jestem bardzo zadowolony i w przyszłości będę korzystał z Państwa usług.
Sylwia napisał/a 14 stycznia 2021:
Bardzo profesjonalna, szybka i sprawna usługa.Pan bardzo miły. Bardzo Dziękujemy.
Basia napisał/a 14 stycznia 2021:
Sprawna i sympatyczna obsługa. mimo że pora nocna usługa wykonana szybko i profesjonalnie.dziekuje panu z Brzezna.
Ewa napisał/a 13 stycznia 2021:
Pan Elektryk montował u mnie oświetlenie led -efekt wow! Profesjonalnie, kompetentnie i sprawnie, gorąco polecam.
Beata napisał/a 12 stycznia 2021:
Dzisiaj był u nas p. Wojtek, sprawnie i dobrze wykonał konieczne prace i kompetentnie odpowiadał na nasze pytania, polecamy 🙂

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

Korzystanie z usług elektryk – kiedy warto?

Tak naprawdę zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Wbrew powszechnej opinii, elektryk wzywany jest nie tylko do awarii. Możemy uznać to za niepotrzebny wydatek, jednakże przynajmniej raz w roku powinniśmy korzystać z usług elektryk, w szczególności jeżeli mieszkamy w starym budownictwie. Drobne kontrole, przeprowadzane przez elektryk, regularnie, pozwolą nam na uniknięcie większych usterek i związanych z nimi kosztów. Może okazać się, że drobnym nakładem finansowym, unikniemy poważnej awarii. Pamiętajmy, w przypadku usterek instalacji w domu możemy uszkodzić lub zniszczyć wszystkie urządzania elektryczne, które są podłączone do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryka warto wezwać także w przypadku wszelkich, niepokojących nas oznak, takich jak, ciepłe gniazdka, widoczne przewody elektryczne czy planowany remont.

Kiedy warto zdecydować się na skorzystanie z usług elektryk ?

Elektryk powinniśmy wzywać nie tylko w przypadku wszelkiego rodzaju awarii, ale także corocznych przeglądów. Choć mogłoby się to wydawać niepotrzebnym wydatkiem, przynajmniej raz do roku powinniśmy korzystać z usług elektryk . W szczególności jeżeli mieszkamy w starym domu, należy regularnie wykonywać przeglądu instalacji elektrycznej. Przeglądy przeprowadzane przez elektryk pozwolą nam uniknąć poważniejszych awarii i kosztów z nimi związanych. Stare budownictwo wymaga okresowych, dorocznych przeglądów instalacji elektrycznej. Może okazać się, że w ten sposób unikniemy poważnych awarii w trakcie, których mogłyby zostać uszkodzone także wszystkie urządzenia elektryczne, które podłączone są do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryk będzie stanowił dla nas nieocenioną pomoc w razie wszelkiego rodzaju usterek. Pamiętajmy, że do napraw elektrycznych potrzebujemy fachowca, nie warto zabierać się za nie samodzielnie.

Dobry elektryk to pewność, że instalacja w naszym domu zostanie wykonana prawidłowo. Będziemy mogli spać spokojnie nie obawiając się usterek i zwarć. Pamiętajmy o tym, że praca z prądem jest wymagająca i niebezpieczna dlatego też sprawdzajmy kwalifikacje wysyłanego do nas elektryk . Nie jest to niczym dziwnym i na pewno nie obrazimy fachowca, a sami będziemy spokojniejsi uzyskują potwierdzenie umiejętności wzywanej osoby.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne

Twój tani i sprawdzony Elektryk

661-654-654

bok@elektryk24h.com

Call Now ButtonZAMÓW ELEKTRYKA