Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Jesteśmy firmą usługową, która ceni jakość. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu poradzą sobie z każdą usterką.

Zamów Elektryka

Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Zamów Elektryka

Dlaczego warto ?

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy.

Powód 1

Natychmiastowo reagujemy na Twoje zgłoszenie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24h

Powód 2

Nasi elektrycy posiadają stosowne uprawnienia SEP, kursy oraz doświadczenie zawodowe

Powód 3

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, gwarantując wysoką jakość usług oraz atrakcyjną cenę

Wymiana instalacji elektrycznej – koszty i zakres prac

Wymiana instalacji elektrycznej – koszty i zakres prac

W przypadku prac modernizacyjno-remontowych wyróżniamy te, które muszą być wykonane wg ścisłych zasad i reguł bezpieczeństwa, aby nie stanowiły bezpośredniego zagrożenia dla życia, zdrowia i majątku. Jedną z nich jest z całą pewnością instalacja elektryczna w domu,...

czytaj dalej
Jak podłączyć Gniazdko elektryczne – krok po kroku

Jak podłączyć Gniazdko elektryczne – krok po kroku

Montaż gniazdka elektrycznego albo wymiana starego na nowe to czynności, które możesz wykonać samodzielnie. Pamiętaj jednak o tym, aby wcześniej wyłączyć prąd w instalacji elektrycznej! Chociaż wydaje się to oczywiste, wiele osób o tym zapomina. Gniazda elektryczne to...

czytaj dalej

Umów Wizytę

661-654-654

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

ODDZWONIMY DO CIEBIE

W CIĄGU 5 MINUT

Opinie naszych klientów

Sprawdź co mówią o nas klienci.

DODAJ OPINIĘ O FIRMIE

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 44.210.85.190.
1050 wpisów.
Waleria napisał/a 21 października 2022:
Fachowo wykonana usługa Polecam ,Bardzo miły i sumienny pracownik
Ewa napisał/a 21 października 2022:
Nie było tanio, ale instalacja do pompy ciepła założona fachowo i szybko. Wyjatkowo miła obsługa elektryka pana Krzysztofa. Dziękuję.
Dorota napisał/a 21 października 2022:
Szybko.Sprawnie.Profesjonalnie POLECAM
Artur napisał/a 21 października 2022:
Z czystym sumieniem polecam usługi firmy p. Wojtka, człowiek, który do mnie przyjechał czyli p. Waldek=Mega fachowiec dwie godziny od telefonu i problem rozwiązany, co więcej uzyskałem odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania na temat elektryki w moim lokalu. W Lublinie tylko Elektryk24h.com.
Aneta napisał/a 15 października 2022:
W dniu dzisiejszym przyjechał pan elektryk po godzinie dwudziestej bardzo profesjonalny i sympatyczny usunął usterkę i dzięki temu mam zasilanie w gniazdkach. Polecam serdecznie. Cena adekwatna do usługi.
Bogusława napisał/a 15 października 2022:
Super usługa, miały Pan serwisant. Polecam
Janusz napisał/a 15 października 2022:
Bardzo dobra firma.Przyjeżdrzają w dniu zgłoszenia. Bardzo kompetentny elektryk.Serdecznie polecam.
Tomek napisał/a 14 października 2022:
Działają szybciej niż pogotowie ratunkowe. Zadzwoniłem o 17.00 a o 19.30 sprawa załatwiona. A przede wszystkim Pan był nie tylko miły ale wysokiej klasy specjalistą. Nic tylko dzwonić w przypadku awarii lub innej sprawy.
Joanna napisał/a 14 października 2022:
Jestem bardzo zadowolona z firmy i elektryka. Punktualny, solidny. Szybko i sprawnie wykonał usługę. Każdemu mogę polecić tę firmę.
Karolina napisał/a 13 października 2022:
Miła i fachowa obsługa.Pan elektryk wszystko dokładnie wyjaśnił.Cena warta usługi.Szczerze polecam!
Agnieszka napisał/a 13 października 2022:
Bardzo miły pan elektryk. Punktualny. Rzetelny. Szybkie termin. Od tej pory w razie awarii dzwoni tylko do was.
Janusz napisał/a 13 października 2022:
Gość miły konkretny a co najważniejsze skromny i rzeczowy.Mowie o P.Elektryku.
Janusz napisał/a 12 października 2022:
Szybki przyjazd po telefonie o dość późnej porze, profesjonalna usługa, bardzo miły fachowiec, rzeczowe i zrozumiałe odpowiedzi na pytania, cena warta serwisu. Szczerze polecam.
Elżbieta napisał/a 12 października 2022:
Bardzo dziękuję za szybkie usunięcie awarii. Pan Elektryk bardzo sympatyczny. Fachowiec z klasą. Polecam
Joanna napisał/a 12 października 2022:
Super elektryk bardzo dobry kontakt i oczywiście nr zapisany jak coś to tylko do was będziemy dzwonić o pomoc.pozdrawiamy
Aneta napisał/a 12 października 2022:
Fachowa pomoc, nawet po godzinie 20
Marta napisał/a 11 października 2022:
Bardzo polecam usługę. Punktualnie, Pan bardzo dokładny i miły.
Aneta napisał/a 11 października 2022:
Bardzo profesjonalna usługa ,bardzo dobry kontakt .Polecam
Małgorzata napisał/a 9 października 2022:
Profesjonalnie wykonana usługa, fachowe podejscie do swojej pracy.Bardzo dobry kontakt. Punktualny, miły oraz kulturalny Pan elektryk. Dziękuję. Polecam.
Natalia napisał/a 8 października 2022:
Skorzystaliśmy z usług Pana Elektryka. Usługa wykonana bardzo profesjonalnie, widać ze Pan ma fach w ręku. Mimo weekendu oraz bardzo rzadkiego typu bezpieczników Panu elektrykowi udało się je znaleźć po czym szybko zainstalować. Bardzo polecamy!

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

Korzystanie z usług elektryk – kiedy warto?

Tak naprawdę zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Wbrew powszechnej opinii, elektryk wzywany jest nie tylko do awarii. Możemy uznać to za niepotrzebny wydatek, jednakże przynajmniej raz w roku powinniśmy korzystać z usług elektryk, w szczególności jeżeli mieszkamy w starym budownictwie. Drobne kontrole, przeprowadzane przez elektryk, regularnie, pozwolą nam na uniknięcie większych usterek i związanych z nimi kosztów. Może okazać się, że drobnym nakładem finansowym, unikniemy poważnej awarii. Pamiętajmy, w przypadku usterek instalacji w domu możemy uszkodzić lub zniszczyć wszystkie urządzania elektryczne, które są podłączone do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryka warto wezwać także w przypadku wszelkich, niepokojących nas oznak, takich jak, ciepłe gniazdka, widoczne przewody elektryczne czy planowany remont.

Kiedy warto zdecydować się na skorzystanie z usług elektryk ?

Elektryk powinniśmy wzywać nie tylko w przypadku wszelkiego rodzaju awarii, ale także corocznych przeglądów. Choć mogłoby się to wydawać niepotrzebnym wydatkiem, przynajmniej raz do roku powinniśmy korzystać z usług elektryk . W szczególności jeżeli mieszkamy w starym domu, należy regularnie wykonywać przeglądu instalacji elektrycznej. Przeglądy przeprowadzane przez elektryk pozwolą nam uniknąć poważniejszych awarii i kosztów z nimi związanych. Stare budownictwo wymaga okresowych, dorocznych przeglądów instalacji elektrycznej. Może okazać się, że w ten sposób unikniemy poważnych awarii w trakcie, których mogłyby zostać uszkodzone także wszystkie urządzenia elektryczne, które podłączone są do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryk będzie stanowił dla nas nieocenioną pomoc w razie wszelkiego rodzaju usterek. Pamiętajmy, że do napraw elektrycznych potrzebujemy fachowca, nie warto zabierać się za nie samodzielnie.

Dobry elektryk to pewność, że instalacja w naszym domu zostanie wykonana prawidłowo. Będziemy mogli spać spokojnie nie obawiając się usterek i zwarć. Pamiętajmy o tym, że praca z prądem jest wymagająca i niebezpieczna dlatego też sprawdzajmy kwalifikacje wysyłanego do nas elektryk . Nie jest to niczym dziwnym i na pewno nie obrazimy fachowca, a sami będziemy spokojniejsi uzyskują potwierdzenie umiejętności wzywanej osoby.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne

Twój tani i sprawdzony Elektryk

661-654-654

bok@elektryk24h.com

Call Now ButtonZAMÓW ELEKTRYKA