Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Jesteśmy firmą usługową, która ceni jakość. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu poradzą sobie z każdą usterką.

Zamów Elektryka

Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Zamów Elektryka

Dlaczego warto ?

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy.

Powód 1

Natychmiastowo reagujemy na Twoje zgłoszenie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24h

Powód 2

Nasi elektrycy posiadają stosowne uprawnienia SEP, kursy oraz doświadczenie zawodowe

Powód 3

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, gwarantując wysoką jakość usług oraz atrakcyjną cenę

Wymiana instalacji elektrycznej – koszty i zakres prac

Wymiana instalacji elektrycznej – koszty i zakres prac

W przypadku prac modernizacyjno-remontowych wyróżniamy te, które muszą być wykonane wg ścisłych zasad i reguł bezpieczeństwa, aby nie stanowiły bezpośredniego zagrożenia dla życia, zdrowia i majątku. Jedną z nich jest z całą pewnością instalacja elektryczna w domu,...

czytaj dalej
Jak podłączyć Gniazdko elektryczne – krok po kroku

Jak podłączyć Gniazdko elektryczne – krok po kroku

Montaż gniazdka elektrycznego albo wymiana starego na nowe to czynności, które możesz wykonać samodzielnie. Pamiętaj jednak o tym, aby wcześniej wyłączyć prąd w instalacji elektrycznej! Chociaż wydaje się to oczywiste, wiele osób o tym zapomina. Gniazda elektryczne to...

czytaj dalej

Umów Wizytę

661-654-654

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

ODDZWONIMY DO CIEBIE

W CIĄGU 5 MINUT

Opinie naszych klientów

Sprawdź co mówią o nas klienci.

DODAJ OPINIĘ O FIRMIE

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 34.232.62.64.
1107 wpisów.
Jakub napisał/a 7 stycznia 2023:
Szybko i precyzyjnie wszystkie usterki u mnie w domu sa naprawione .Profesjonalne podejscie do pracy . polecam
Damian napisał/a 5 stycznia 2023:
Profesjonalne podejście do robionej rzeczy szybko,sprawnie gorąco polecam.
Marzena napisał/a 4 stycznia 2023:
Pan Artur wykonał naprawę szybko sprawnie i profesjonalnie Wreszcie nie będę miała problemów w przypadku jakiejkolwiek awarii elektrycznej Polecam
Aleksandra napisał/a 31 grudnia 2022:
Profesjonalne podejście, szybko i dobrze wykonana naprawa usterki przez Pana Krzysztofa. Profesjonalne i bardzo miłe podejście. Serdecznie polecamy!
Izabela napisał/a 28 grudnia 2022:
Bardzo szybka reakcja oraz profesjonalna naprawa dokonana przez bardzo miłego pana elektryka. Bardzo duży plus za działalność w dwi wolne. Serdecznie polecam.
Karolina napisał/a 25 grudnia 2022:
Bardzo szybka, profesjonalna interwencja, całodobowa obsługa. Jestem bardzo zadowolona, z serca polecam.
Marcelina napisał/a 18 grudnia 2022:
Pełen profesjonalizm ,wszystko sprawnie ,duży plus za całodobową działalność ,jestem bardzo zadowolona i polecam z całego serca.
Natalia napisał/a 18 grudnia 2022:
Szybka i profesjonalna wymiana kabla siłowego do indukcji. Jestem pod wrażeniem, że udało im się z tym poradzić bo poprzednia firma zrezygnowała. Ewidentnie najlepszy elektryk w mieście. Polecam gorąco.
Weronika napisał/a 17 grudnia 2022:
Bardzo szybka interwencja. W godzinę elektryk był w domu, wszystko sprawnie i przyjemnie załatwione. POLECAM. Dodam, że była to sobota.
Kamila napisał/a 16 grudnia 2022:
Dość szybko fachowiec przyjechał a także dość szybko i dokładnie obejrzał usterkę i szybko ją naprawił polecam.
Kamila napisał/a 16 grudnia 2022:
Serdecznie polecam szybki przyjazd do klienta,fachowe i dokładne sprawdzenie usterki i szybka jej naprawa.
Karolina napisał/a 11 grudnia 2022:
Usługa wykonana bardzo dobrze godna poleceniu wszystko dobrze zabezpieczone.,zrobione fachowo polecam
Piotr napisał/a 10 grudnia 2022:
Polecam, szybka naprawa i profesjonalnie plus doradztwo w cenie.
Robert napisał/a 10 grudnia 2022:
Szybko i sprawnie
Jan napisał/a 9 grudnia 2022:
Wszystko załatwione z montażem piekarnika fachowo i szybko. Fachowiec godny polecenia.
Krzysztof napisał/a 8 grudnia 2022:
Pan Adrian to profesjonalista i rzetelny fachman. Szybko, sprawnie i w miłej atmosferze wykonana usługa. Polecam!
Paweł napisał/a 8 grudnia 2022:
Szybki przyjazd do klienta, fachowe i dokładne sprawdzenie usterki i jej szybka,a co najważniejsze solidna naprawa Polecam !
Ewa napisał/a 7 grudnia 2022:
Fachowe podejście do sprawy,5gwiazdek
Magdalena napisał/a 7 grudnia 2022:
Serdecznie i z serca polecam wspaniali fachowcy, błyskawiczna obsługa i pełen profesjonalizm o który w dzisiejszych czasach bardzo ciężko.
Aneta napisał/a 7 grudnia 2022:
Bardzo polecam. Pan elektryk przyjechał 30minut po zgłoszeniu i naprawił gniazdko i wtyczkę. Usługa wykonana szybko i dokładnie. Cena uważam, że przystępna za taką usługę. Polecam

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

Korzystanie z usług elektryk – kiedy warto?

Tak naprawdę zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Wbrew powszechnej opinii, elektryk wzywany jest nie tylko do awarii. Możemy uznać to za niepotrzebny wydatek, jednakże przynajmniej raz w roku powinniśmy korzystać z usług elektryk, w szczególności jeżeli mieszkamy w starym budownictwie. Drobne kontrole, przeprowadzane przez elektryk, regularnie, pozwolą nam na uniknięcie większych usterek i związanych z nimi kosztów. Może okazać się, że drobnym nakładem finansowym, unikniemy poważnej awarii. Pamiętajmy, w przypadku usterek instalacji w domu możemy uszkodzić lub zniszczyć wszystkie urządzania elektryczne, które są podłączone do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryka warto wezwać także w przypadku wszelkich, niepokojących nas oznak, takich jak, ciepłe gniazdka, widoczne przewody elektryczne czy planowany remont.

Kiedy warto zdecydować się na skorzystanie z usług elektryk ?

Elektryk powinniśmy wzywać nie tylko w przypadku wszelkiego rodzaju awarii, ale także corocznych przeglądów. Choć mogłoby się to wydawać niepotrzebnym wydatkiem, przynajmniej raz do roku powinniśmy korzystać z usług elektryk . W szczególności jeżeli mieszkamy w starym domu, należy regularnie wykonywać przeglądu instalacji elektrycznej. Przeglądy przeprowadzane przez elektryk pozwolą nam uniknąć poważniejszych awarii i kosztów z nimi związanych. Stare budownictwo wymaga okresowych, dorocznych przeglądów instalacji elektrycznej. Może okazać się, że w ten sposób unikniemy poważnych awarii w trakcie, których mogłyby zostać uszkodzone także wszystkie urządzenia elektryczne, które podłączone są do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryk będzie stanowił dla nas nieocenioną pomoc w razie wszelkiego rodzaju usterek. Pamiętajmy, że do napraw elektrycznych potrzebujemy fachowca, nie warto zabierać się za nie samodzielnie.

Dobry elektryk to pewność, że instalacja w naszym domu zostanie wykonana prawidłowo. Będziemy mogli spać spokojnie nie obawiając się usterek i zwarć. Pamiętajmy o tym, że praca z prądem jest wymagająca i niebezpieczna dlatego też sprawdzajmy kwalifikacje wysyłanego do nas elektryk . Nie jest to niczym dziwnym i na pewno nie obrazimy fachowca, a sami będziemy spokojniejsi uzyskują potwierdzenie umiejętności wzywanej osoby.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne

Twój tani i sprawdzony Elektryk

661-654-654

bok@elektryk24h.com

Call Now ButtonZAMÓW ELEKTRYKA