Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Jesteśmy firmą usługową, która ceni jakość. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu poradzą sobie z każdą usterką.

Zamów Elektryka

Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Zamów Elektryka

Dlaczego warto ?

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy.

Powód 1

Natychmiastowo reagujemy na Twoje zgłoszenie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24h

Powód 2

Nasi elektrycy posiadają stosowne uprawnienia SEP, kursy oraz doświadczenie zawodowe

Powód 3

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, gwarantując wysoką jakość usług oraz atrakcyjną cenę

Wymiana instalacji elektrycznej – koszty i zakres prac

Wymiana instalacji elektrycznej – koszty i zakres prac

W przypadku prac modernizacyjno-remontowych wyróżniamy te, które muszą być wykonane wg ścisłych zasad i reguł bezpieczeństwa, aby nie stanowiły bezpośredniego zagrożenia dla życia, zdrowia i majątku. Jedną z nich jest z całą pewnością instalacja elektryczna w domu,...

czytaj dalej
Jak podłączyć Gniazdko elektryczne – krok po kroku

Jak podłączyć Gniazdko elektryczne – krok po kroku

Montaż gniazdka elektrycznego albo wymiana starego na nowe to czynności, które możesz wykonać samodzielnie. Pamiętaj jednak o tym, aby wcześniej wyłączyć prąd w instalacji elektrycznej! Chociaż wydaje się to oczywiste, wiele osób o tym zapomina. Gniazda elektryczne to...

czytaj dalej

Umów Wizytę

661-654-654

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

ODDZWONIMY DO CIEBIE

W CIĄGU 5 MINUT

Opinie naszych klientów

Sprawdź co mówią o nas klienci.

DODAJ OPINIĘ O FIRMIE

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 34.232.62.64.
1107 wpisów.
Grzegorz napisał/a 2 lutego 2023:
Profesjonalne i szybko. Polecam.
Stanislaw napisał/a 1 lutego 2023:
dodam opinie po usunięciu usterki.
Andrzej napisał/a 1 lutego 2023:
usługa wykonana w czasie umówionym, super profesjonalnie przez osobę o wysokiej kulturze osobistej nadto bardzo sprawnie i szybko.
Monika napisał/a 31 stycznia 2023:
Usługa wykonana super profesjonalnie. Kontakt z firmą prosty, przyjazd punktualny, na miejscu szybko i sprawnie.
Ewa napisał/a 31 stycznia 2023:
Bardzo profesjonalna usługa w wykonaniu Pana Krzysztofa. Polecam wszystkim, którzy mają jakikolwiek problem z elektrycznością. Raz jeszcze bardzo dziękuję za pomoc.
Amelia napisał/a 17 stycznia 2023:
Super! Dojechali do mnie w 30 minut ! Wymienili bezpieczniki w chwile! Profesjonaliści.
Marek napisał/a 16 stycznia 2023:
Montaż instalacji elektrycznej przebiegl bez żadnego problemu i najmniejszych zastrzeżeń. Panowie skończyli 2 dni szybciej niż było planowane. Posprzątali po sobie i wystawili potrzebne dokumenty. Polecam
Wi napisał/a 16 stycznia 2023:
Polecam tę firmę, wykonali bardzo dobrze swoją robotę i cena też była zaskakująco mała jak na to co robili, znaleźli wolny termin pomimo dużej ilości zleceń, pracownicy są wyrozumiali i pomocni.
Marlena napisał/a 16 stycznia 2023:
Elektryk zaskoczył mnie pozytywnie ,jeden z najlepszych Elektryków godnych polecenia.Usługa bardzo dobrze i starannie wykonana ,bez zawahania mogę go z przyjemnością polecić innym.
Monika napisał/a 16 stycznia 2023:
Choć to była niedziela, szybko i profesjonalnie. Dziękuję
Jonatan napisał/a 15 stycznia 2023:
Bardzo profesjonalnie wykonana usługa i bardzo miły technik. Wytłumaczył problem i rozwiązał go sprawnie. Proszę o pochwalenie pracownika, niestety mam jedynie numer zlecenia (228/1/2023), bez imienia. Polecam firmę w 100%!
Natalia napisał/a 14 stycznia 2023:
Szybko i profesjonalnie. polecam
Dorota napisał/a 14 stycznia 2023:
Pan Arek super gość. Pełna profeska.
Anna napisał/a 14 stycznia 2023:
Pan technik super, uprzejmy, konkretny, serwis profesjonalny i bardzo szybki, polecam
Jan napisał/a 13 stycznia 2023:
Świetna robota. Ekspresowo, tanio i widać że wykonane przez profesjonalistę.
Julianów napisał/a 13 stycznia 2023:
Szybka i właściwa diagnoza, a przede wszystkim naprawa usterki. Polecam ten serwis naprawczy.
Andrzej napisał/a 12 stycznia 2023:
Firma Pana Wojtka TOP z najlepszych. Wykonawcy innych firm powinni brać z nich przykład. Wszystko dotrzymane co do słowa. Nie było miejsca na błędy. Polecam ich mega! Cieszę się, ze Was znalazłem.
Dorota napisał/a 12 stycznia 2023:
Szybka reakcja od zgłoszenia usterki. W ciągu godziny przyjechał Pan elektryk. Usunął usterkę szybko i fachowo. Miła obsługa. Widać profesjonalizm w podejściu do wykonywanej pracy. Polecam z całego serca wszystkim tym, którzy mają problem z elektryką.
Elwira napisał/a 12 stycznia 2023:
Fachową robota, szybko sprawnie i solidnie. Pan Arek bardzo dobry specjalista, dziękuję
Artur napisał/a 10 stycznia 2023:
Pan Robert bardzo przyjemny gosciu, doradził, pomógł, szybko i sprawnie wykonał robote, klasa sama w sobie.

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

Korzystanie z usług elektryk – kiedy warto?

Tak naprawdę zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Wbrew powszechnej opinii, elektryk wzywany jest nie tylko do awarii. Możemy uznać to za niepotrzebny wydatek, jednakże przynajmniej raz w roku powinniśmy korzystać z usług elektryk, w szczególności jeżeli mieszkamy w starym budownictwie. Drobne kontrole, przeprowadzane przez elektryk, regularnie, pozwolą nam na uniknięcie większych usterek i związanych z nimi kosztów. Może okazać się, że drobnym nakładem finansowym, unikniemy poważnej awarii. Pamiętajmy, w przypadku usterek instalacji w domu możemy uszkodzić lub zniszczyć wszystkie urządzania elektryczne, które są podłączone do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryka warto wezwać także w przypadku wszelkich, niepokojących nas oznak, takich jak, ciepłe gniazdka, widoczne przewody elektryczne czy planowany remont.

Kiedy warto zdecydować się na skorzystanie z usług elektryk ?

Elektryk powinniśmy wzywać nie tylko w przypadku wszelkiego rodzaju awarii, ale także corocznych przeglądów. Choć mogłoby się to wydawać niepotrzebnym wydatkiem, przynajmniej raz do roku powinniśmy korzystać z usług elektryk . W szczególności jeżeli mieszkamy w starym domu, należy regularnie wykonywać przeglądu instalacji elektrycznej. Przeglądy przeprowadzane przez elektryk pozwolą nam uniknąć poważniejszych awarii i kosztów z nimi związanych. Stare budownictwo wymaga okresowych, dorocznych przeglądów instalacji elektrycznej. Może okazać się, że w ten sposób unikniemy poważnych awarii w trakcie, których mogłyby zostać uszkodzone także wszystkie urządzenia elektryczne, które podłączone są do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryk będzie stanowił dla nas nieocenioną pomoc w razie wszelkiego rodzaju usterek. Pamiętajmy, że do napraw elektrycznych potrzebujemy fachowca, nie warto zabierać się za nie samodzielnie.

Dobry elektryk to pewność, że instalacja w naszym domu zostanie wykonana prawidłowo. Będziemy mogli spać spokojnie nie obawiając się usterek i zwarć. Pamiętajmy o tym, że praca z prądem jest wymagająca i niebezpieczna dlatego też sprawdzajmy kwalifikacje wysyłanego do nas elektryk . Nie jest to niczym dziwnym i na pewno nie obrazimy fachowca, a sami będziemy spokojniejsi uzyskują potwierdzenie umiejętności wzywanej osoby.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne

Twój tani i sprawdzony Elektryk

661-654-654

bok@elektryk24h.com

Call Now ButtonZAMÓW ELEKTRYKA