Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Jesteśmy firmą usługową, która ceni jakość. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu poradzą sobie z każdą usterką.

Zamów Elektryka

Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Zamów Elektryka

Dlaczego warto ?

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy.

Powód 1

Natychmiastowo reagujemy na Twoje zgłoszenie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24h

Powód 2

Nasi elektrycy posiadają stosowne uprawnienia SEP, kursy oraz doświadczenie zawodowe

Powód 3

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, gwarantując wysoką jakość usług oraz atrakcyjną cenę

Wymiana instalacji elektrycznej – koszty i zakres prac

Wymiana instalacji elektrycznej – koszty i zakres prac

W przypadku prac modernizacyjno-remontowych wyróżniamy te, które muszą być wykonane wg ścisłych zasad i reguł bezpieczeństwa, aby nie stanowiły bezpośredniego zagrożenia dla życia, zdrowia i majątku. Jedną z nich jest z całą pewnością instalacja elektryczna w domu,...

czytaj dalej
Jak podłączyć Gniazdko elektryczne – krok po kroku

Jak podłączyć Gniazdko elektryczne – krok po kroku

Montaż gniazdka elektrycznego albo wymiana starego na nowe to czynności, które możesz wykonać samodzielnie. Pamiętaj jednak o tym, aby wcześniej wyłączyć prąd w instalacji elektrycznej! Chociaż wydaje się to oczywiste, wiele osób o tym zapomina. Gniazda elektryczne to...

czytaj dalej

Umów Wizytę

661-654-654

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

ODDZWONIMY DO CIEBIE

W CIĄGU 5 MINUT

Opinie naszych klientów

Sprawdź co mówią o nas klienci.

DODAJ OPINIĘ O FIRMIE

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 44.210.85.190.
1050 wpisów.
Maria napisał/a 2 listopada 2022:
Usługa wykonana 4.10.następnego dnia po zgłoszeniu. Szybko, sprawnie i z uśmiechem. Pan X (nie pamiętam imienia) to nie tylko fachowiec, ale też kulturalny i cierpliwy człowiek, co dla starszych osób jest b. ważne. Polecam mieszkańcom, lepszego nie znajdziecie.
Marlena napisał/a 2 listopada 2022:
Sprawnie i porządnie. Polecam gorąco
Mariusz napisał/a 2 listopada 2022:
Bardzo konkretny, pomocny i uprzejmy fachowiec. załatwił temat, z którym borykałem się od dłuższego czasu, i z którym kilku poprzedników nie potrafiło sobie poradzić. Polecam!
Adela napisał/a 1 listopada 2022:
Szybko.sprawnie super.polecam
Elżbieta Ch napisał/a 31 października 2022:
Bardzo dziękuję Panu Witoldowi - elektrykowi za fachową, sprawną i profesjonalną pomoc przy sprawach związanych z elektrycznością, które niezbędne i pilne przy okazji remontu. Wszystko zarówno poważne sprawy jak i drobne usterki wykonane z należytą starannością. POLECAM
Ewa napisał/a 29 października 2022:
Szybko, sprawnie i miło. Polecam.
Jakub napisał/a 29 października 2022:
Takich elektryków ze świecą szukać! Usługa zamówiona i zrealizowana w tym samym dniu; Ba! W przeciągu 3 godzin! Pełen profesjonalizm od początku do końca. Bardzo miłe zaskoczenie w obecnych czasach kiedy to podejście firm do klientów jest wątpliwej jakości - tu odwrotnie! Cena normalna, pan przyszedł, wszystko wytłumaczył, podłączył następnie po sobie posprzątał, zapytał czy w czymś jeszcze może pomóc i poszedł. Na pewno będę polecał dalej. Rzetelnie, szybko i fachowo. Brawo!
Ewa napisał/a 28 października 2022:
Przyjeto zgloszenie o 18:45. Pan Witold dotarl do mnie w pol godziny i w pare minut ustalil przyczyne awarii. Profesjonalnie wytlumaczyl na czym byla rzecz. Polecam w 100%
Weronika napisał/a 28 października 2022:
Bardzo profesjonalna usługa. Pan elektryk sprawdził wszystko o co prosiłam.
Aleksander napisał/a 27 października 2022:
Szybko i sprawnie wykonana naprawa. Uprzejmy i rzeczowy wykonawca.
Piotr napisał/a 25 października 2022:
Super. Polecam.
Katarzyna napisał/a 25 października 2022:
Bardzo szybka i profesjonalna usługa.
PBS napisał/a 25 października 2022:
Pełen profesjonalizm, uprzejmość, punktualność, rozsądna cena. Co tutaj jeszcze można dodać? Chyba tylko słowo dziękuję. Będziemy wracać.
Sabina napisał/a 25 października 2022:
Montaż dwóch lamp wiszących. Przyjazd fachowca bardzo szybko od momentu zgłoszenia. Pan wykonał pracę szybko i sprawnie. Koszt usługi niewielki. Polecam fachowca.
Monika napisał/a 24 października 2022:
Szybko profesjonalnie i miło.polecam
Adam napisał/a 24 października 2022:
Awaria usunięta szybko i sprawnie. Profesjonalnie wykonana usługa, do tego widać było, że elektryk naprawdę zna się na swoim fachu. Polecam.
Magda napisał/a 24 października 2022:
Panowie z Elektryk24 są naprawdę profesjonalni i pomocni. Cieszę się, że właśnie do nich się zwróciłam z moim problemem
Renata napisał/a 24 października 2022:
Pan elektryk przyjechał po 40 minutach od zgłoszenia awarii i naprawił ją w tempie błyskawicznym. Polecam.
Przemek napisał/a 23 października 2022:
Polecam, w ciągu pol godziny w sobotę wieczorem był elektryk i po 3 h pracy znalazł przyczynę przepięć.
Spółdzielnia napisał/a 22 października 2022:
Błyskawiczny przyjazd. Fachura. Robota na medal. Brać !

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

Korzystanie z usług elektryk – kiedy warto?

Tak naprawdę zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Wbrew powszechnej opinii, elektryk wzywany jest nie tylko do awarii. Możemy uznać to za niepotrzebny wydatek, jednakże przynajmniej raz w roku powinniśmy korzystać z usług elektryk, w szczególności jeżeli mieszkamy w starym budownictwie. Drobne kontrole, przeprowadzane przez elektryk, regularnie, pozwolą nam na uniknięcie większych usterek i związanych z nimi kosztów. Może okazać się, że drobnym nakładem finansowym, unikniemy poważnej awarii. Pamiętajmy, w przypadku usterek instalacji w domu możemy uszkodzić lub zniszczyć wszystkie urządzania elektryczne, które są podłączone do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryka warto wezwać także w przypadku wszelkich, niepokojących nas oznak, takich jak, ciepłe gniazdka, widoczne przewody elektryczne czy planowany remont.

Kiedy warto zdecydować się na skorzystanie z usług elektryk ?

Elektryk powinniśmy wzywać nie tylko w przypadku wszelkiego rodzaju awarii, ale także corocznych przeglądów. Choć mogłoby się to wydawać niepotrzebnym wydatkiem, przynajmniej raz do roku powinniśmy korzystać z usług elektryk . W szczególności jeżeli mieszkamy w starym domu, należy regularnie wykonywać przeglądu instalacji elektrycznej. Przeglądy przeprowadzane przez elektryk pozwolą nam uniknąć poważniejszych awarii i kosztów z nimi związanych. Stare budownictwo wymaga okresowych, dorocznych przeglądów instalacji elektrycznej. Może okazać się, że w ten sposób unikniemy poważnych awarii w trakcie, których mogłyby zostać uszkodzone także wszystkie urządzenia elektryczne, które podłączone są do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryk będzie stanowił dla nas nieocenioną pomoc w razie wszelkiego rodzaju usterek. Pamiętajmy, że do napraw elektrycznych potrzebujemy fachowca, nie warto zabierać się za nie samodzielnie.

Dobry elektryk to pewność, że instalacja w naszym domu zostanie wykonana prawidłowo. Będziemy mogli spać spokojnie nie obawiając się usterek i zwarć. Pamiętajmy o tym, że praca z prądem jest wymagająca i niebezpieczna dlatego też sprawdzajmy kwalifikacje wysyłanego do nas elektryk . Nie jest to niczym dziwnym i na pewno nie obrazimy fachowca, a sami będziemy spokojniejsi uzyskują potwierdzenie umiejętności wzywanej osoby.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne

Twój tani i sprawdzony Elektryk

661-654-654

bok@elektryk24h.com

Call Now ButtonZAMÓW ELEKTRYKA