Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Jesteśmy firmą usługową, która ceni jakość. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu poradzą sobie z każdą usterką.

Zamów Elektryka

Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Zamów Elektryka

Dlaczego warto ?

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy.

Powód 1

Natychmiastowo reagujemy na Twoje zgłoszenie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24h

Powód 2

Nasi elektrycy posiadają stosowne uprawnienia SEP, kursy oraz doświadczenie zawodowe

Powód 3

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, gwarantując wysoką jakość usług oraz atrakcyjną cenę

Wymiana instalacji elektrycznej – koszty i zakres prac

Wymiana instalacji elektrycznej – koszty i zakres prac

W przypadku prac modernizacyjno-remontowych wyróżniamy te, które muszą być wykonane wg ścisłych zasad i reguł bezpieczeństwa, aby nie stanowiły bezpośredniego zagrożenia dla życia, zdrowia i majątku. Jedną z nich jest z całą pewnością instalacja elektryczna w domu,...

czytaj dalej
Jak podłączyć Gniazdko elektryczne – krok po kroku

Jak podłączyć Gniazdko elektryczne – krok po kroku

Montaż gniazdka elektrycznego albo wymiana starego na nowe to czynności, które możesz wykonać samodzielnie. Pamiętaj jednak o tym, aby wcześniej wyłączyć prąd w instalacji elektrycznej! Chociaż wydaje się to oczywiste, wiele osób o tym zapomina. Gniazda elektryczne to...

czytaj dalej

Umów Wizytę

661-654-654

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

ODDZWONIMY DO CIEBIE

W CIĄGU 5 MINUT

Opinie naszych klientów

Sprawdź co mówią o nas klienci.

DODAJ OPINIĘ O FIRMIE

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 34.232.62.64.
1107 wpisów.
Michał napisał/a 7 grudnia 2022:
Naprawdę solidna firma. Punktualni i przede wszystkim bardzo profesjonalni. Pozdrowienia i podziękowania dla Pana Mariusza.
Agnieszka napisał/a 5 grudnia 2022:
Firma godna polecenia. Fachowiec Pan Artur wykazał się wielkim zaangażowaniem i wiedzą w szukaniu awarii. Teraz czekamy na kosztorys wymiany instalacji i mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze
Dawid napisał/a 4 grudnia 2022:
Jestem bardzo zadowolony panem od elektryki bardzo szybko założył gniastka polecam wszystkim 5 gwiazdek
Dawid napisał/a 4 grudnia 2022:
Firma miłą obsługa tak samo szybko przyjechali
Bartosz napisał/a 3 grudnia 2022:
Bardzo polecam.Pan elektryk Witold przyszedł punktualnie,bardzo szybko znalazł i rozwiązał problem z źle podłączonymi przewodami w skrzynce rozdzielczej. Rzeczowo,konkretnie i profesjonalnie. Do tego miły i uprzejmy.
Kasia napisał/a 2 grudnia 2022:
Konkretny Pan elektryk. Szybko, sprawnie. A do tego bardzo miły i uprzejmy. Realizacja bardzo szybka. Ceny naprawdę dobre i wydaje mi się ,że na każdą kieszeń.
Małgorzata napisał/a 2 grudnia 2022:
Jestem bardzo zadowolona. Polecam, zasługuje na 5 gwiazdek.
Andrzej napisał/a 2 grudnia 2022:
Pan elektryk punktualny szybko i profesjonalna wykonana usługa POLECAM
Pawel napisał/a 2 grudnia 2022:
Bardzo dobra firma elektryczna
Grażyna napisał/a 1 grudnia 2022:
Właśnie przed chwilą Pan Artur uratował mi życie ...oraz mój nowy sufit ..I moje halogeny...BARDZO DZIĘKUJĘ za fachową i przemiłą obslugę ...na medal !
Carlos napisał/a 1 grudnia 2022:
Beznadzieja. Facet przyszedł, pogadał 5 minut, jak jest prawdopodobna przyczyną awarii i że trzeba się zwrócić do elektryka, który robił nam instalację.
Ryszard napisał/a 1 grudnia 2022:
Opinie na temat usługi, piszę bez żądnej ściemy. Piszę to co widzę. Po prostu jest ok, i opisałem stan faktyczny usługi, 5 gwiazdek się należy.
Ryszard napisał/a 1 grudnia 2022:
Jakość wykonanej usługi, jak też koszt, WSZYSTKO SUPER. Firma godna polecenia. 5 gwiazdek
Przemysław napisał/a 30 listopada 2022:
Kuchenka którą kupiłem jest rzadkością na naszym rynku .podłączono perfekcyjnie.zachowam nr tej firmy bo zdobyła moje zufanie
Iwona napisał/a 30 listopada 2022:
Szybka, fachowa i przemiła obsługa, serdecznie polecam!
Marcin napisał/a 30 listopada 2022:
Szybka obsługa, polecam.Cena ok
Ryszard Mironowicz napisał/a 30 listopada 2022:
30.11.2022 dokonano naprawy. Jestem w 100% zadowolony. Naprawa profesjonalna. Polecam
Jola napisał/a 30 listopada 2022:
Niestety nie wszystkie opinie są tu zamieszczane,na ogół tylko pozytywne. Do dziś nie widzę mojej opinii która miała być zweryfikowana i zamieszczona. Nie ukrywam swoich danych personalnych. Te opinie to pic na wodę z tego wniosek
Łukasz napisał/a 28 listopada 2022:
Super usługi elektryczne - szybko , sprawnie i w rozsądnej cenie. Bardzo dobra obsługa klienta. Polecam
Anna napisał/a 28 listopada 2022:
Punktualnie, szybko i profesjonalnie. Polecam

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

Korzystanie z usług elektryk – kiedy warto?

Tak naprawdę zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Wbrew powszechnej opinii, elektryk wzywany jest nie tylko do awarii. Możemy uznać to za niepotrzebny wydatek, jednakże przynajmniej raz w roku powinniśmy korzystać z usług elektryk, w szczególności jeżeli mieszkamy w starym budownictwie. Drobne kontrole, przeprowadzane przez elektryk, regularnie, pozwolą nam na uniknięcie większych usterek i związanych z nimi kosztów. Może okazać się, że drobnym nakładem finansowym, unikniemy poważnej awarii. Pamiętajmy, w przypadku usterek instalacji w domu możemy uszkodzić lub zniszczyć wszystkie urządzania elektryczne, które są podłączone do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryka warto wezwać także w przypadku wszelkich, niepokojących nas oznak, takich jak, ciepłe gniazdka, widoczne przewody elektryczne czy planowany remont.

Kiedy warto zdecydować się na skorzystanie z usług elektryk ?

Elektryk powinniśmy wzywać nie tylko w przypadku wszelkiego rodzaju awarii, ale także corocznych przeglądów. Choć mogłoby się to wydawać niepotrzebnym wydatkiem, przynajmniej raz do roku powinniśmy korzystać z usług elektryk . W szczególności jeżeli mieszkamy w starym domu, należy regularnie wykonywać przeglądu instalacji elektrycznej. Przeglądy przeprowadzane przez elektryk pozwolą nam uniknąć poważniejszych awarii i kosztów z nimi związanych. Stare budownictwo wymaga okresowych, dorocznych przeglądów instalacji elektrycznej. Może okazać się, że w ten sposób unikniemy poważnych awarii w trakcie, których mogłyby zostać uszkodzone także wszystkie urządzenia elektryczne, które podłączone są do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryk będzie stanowił dla nas nieocenioną pomoc w razie wszelkiego rodzaju usterek. Pamiętajmy, że do napraw elektrycznych potrzebujemy fachowca, nie warto zabierać się za nie samodzielnie.

Dobry elektryk to pewność, że instalacja w naszym domu zostanie wykonana prawidłowo. Będziemy mogli spać spokojnie nie obawiając się usterek i zwarć. Pamiętajmy o tym, że praca z prądem jest wymagająca i niebezpieczna dlatego też sprawdzajmy kwalifikacje wysyłanego do nas elektryk . Nie jest to niczym dziwnym i na pewno nie obrazimy fachowca, a sami będziemy spokojniejsi uzyskują potwierdzenie umiejętności wzywanej osoby.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne

Twój tani i sprawdzony Elektryk

661-654-654

bok@elektryk24h.com

Call Now ButtonZAMÓW ELEKTRYKA