661-654-654

Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Jesteśmy firmą usługową, która ceni jakość. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu poradzą sobie z każdą usterką.

Zamów Elektryka

Pogotowie elektryczne 24h

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Zamów Elektryka

Dlaczego warto ?

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy.

Powód 1

Natychmiastowo reagujemy na Twoje zgłoszenie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24h

Powód 2

Nasi elektrycy posiadają stosowne uprawnienia SEP, kursy oraz doświadczenie zawodowe

Powód 3

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, gwarantując wysoką jakość usług oraz atrakcyjną cenę

Umów Wizytę

661-654-654

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

ODDZWONIMY DO CIEBIE

W CIĄGU 5 MINUT

Opinie naszych klientów

Sprawdź co mówią o nas klienci.

Dodaj opinię o firmie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 18.204.48.64.
578 wpisów.
Joanna napisał/a 26 lutego 2021:
Bardzo polecam. Pan elektryk przyjechał punktualnie, usterka naprawiona szybko, sympatyczna atmosfera.
Czeslawa napisał/a 23 lutego 2021:
Bardzo sprawna usługa.polecam fachowo zrobione
Marcin napisał/a 22 lutego 2021:
Super kontakt, podłączenie indukcji szybko i profesjonalnie, polecam.
Michal napisał/a 17 lutego 2021:
Sprawnie, fachowo rozwiązany problem. Profesjonalny kontakt. Polecam bez wahania!
Agata napisał/a 16 lutego 2021:
Szybka i fachowa pomoc. Jetem zdziwiona, ze w dzisiejszych czasach można tak szybko uzyskać pomoc. Od momentu tel do zrealizowania zamówienia koło godz. Jeszcze raz dziękuje. Agata
Maria napisał/a 15 lutego 2021:
Bardzo polecam. Punktualnie, kompetentnie, zdecydowanie polecam i firmę, i Pana Adriana.
Sabina napisał/a 15 lutego 2021:
Przyjazd elektryka o umówionej godzinie. Bardzo fachowa, rzetelna i szybka obsługa. Polecam
Magda napisał/a 13 lutego 2021:
Szybko, sprawnie, solidnie, punktualnie i zgodnie z umową.Po prostu miałam nóż na gardle i "na cito" potrzebowałam ekektryka z uprawnieniami . I mimo sporej odległości - udało się :-). Bardzo dziękuję!
Józefa napisał/a 13 lutego 2021:
Bardzo pozytywna ocena pracy pana Piotra po niedawno zakładanej instalacji elektrycznej pod zabudowę kuchni na ul.Szopena.Polecam każdemu
Halina napisał/a 10 lutego 2021:
Szybka reakcja i świetni fachowcy. Bardzo polecam .
Zofia napisał/a 9 lutego 2021:
W dniu 9.02.2021 r. byłam umówiona na godz.14.00. Elektryk był punktualnie. Usterka została naprawiona szybko i sprawnie. Elektryk kompetentny, rzeczowy, dobry fachowiec. Jestem bardzo zadowolona z usługi i polecam usługi tej firmy.Przedzial cenowy tak jak podano podczas zamawiania usługi.
Przemek napisał/a 5 lutego 2021:
Szybko, sprawnie i rzetelnie. Przedział cenowy podawany już na początku przez telefon i nie odbiega od stanu faktycznego. Polecam
Roman napisał/a 4 lutego 2021:
Rzeczowo. Na temat. Porada co dalej. Dziękuję i polecam
Józef napisał/a 4 lutego 2021:
Prefesjonalnie i sympatycznie
Iza napisał/a 4 lutego 2021:
Bardzo szybko i sprawnie, dziękuję
Artur napisał/a 3 lutego 2021:
Z usługi jestem zadowolony.
Natalia napisał/a 2 lutego 2021:
Jestem mega zadowołona z usług tej firmy. Instalacja w mieszkaniu wymieniona, pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.
Kazimierz napisał/a 2 lutego 2021:
Bardzo profesjonalna obsługa przyjęcie zgłoszenia i wykonanie usługi. Jestem zadowolony ( czas usunięcia usterki i koszt ) i polecam korzystać z tej firmy.
Paweł napisał/a 2 lutego 2021:
Wszystko ok. Miła i sympatyczna atmosfera
Anna napisał/a 2 lutego 2021:
Profesjonalna i mila obsluga.Polecam

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

Korzystanie z usług elektryk – kiedy warto?

Tak naprawdę zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Wbrew powszechnej opinii, elektryk wzywany jest nie tylko do awarii. Możemy uznać to za niepotrzebny wydatek, jednakże przynajmniej raz w roku powinniśmy korzystać z usług elektryk, w szczególności jeżeli mieszkamy w starym budownictwie. Drobne kontrole, przeprowadzane przez elektryk, regularnie, pozwolą nam na uniknięcie większych usterek i związanych z nimi kosztów. Może okazać się, że drobnym nakładem finansowym, unikniemy poważnej awarii. Pamiętajmy, w przypadku usterek instalacji w domu możemy uszkodzić lub zniszczyć wszystkie urządzania elektryczne, które są podłączone do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryka warto wezwać także w przypadku wszelkich, niepokojących nas oznak, takich jak, ciepłe gniazdka, widoczne przewody elektryczne czy planowany remont.

Kiedy warto zdecydować się na skorzystanie z usług elektryk ?

Elektryk powinniśmy wzywać nie tylko w przypadku wszelkiego rodzaju awarii, ale także corocznych przeglądów. Choć mogłoby się to wydawać niepotrzebnym wydatkiem, przynajmniej raz do roku powinniśmy korzystać z usług elektryk . W szczególności jeżeli mieszkamy w starym domu, należy regularnie wykonywać przeglądu instalacji elektrycznej. Przeglądy przeprowadzane przez elektryk pozwolą nam uniknąć poważniejszych awarii i kosztów z nimi związanych. Stare budownictwo wymaga okresowych, dorocznych przeglądów instalacji elektrycznej. Może okazać się, że w ten sposób unikniemy poważnych awarii w trakcie, których mogłyby zostać uszkodzone także wszystkie urządzenia elektryczne, które podłączone są do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryk będzie stanowił dla nas nieocenioną pomoc w razie wszelkiego rodzaju usterek. Pamiętajmy, że do napraw elektrycznych potrzebujemy fachowca, nie warto zabierać się za nie samodzielnie.

Dobry elektryk to pewność, że instalacja w naszym domu zostanie wykonana prawidłowo. Będziemy mogli spać spokojnie nie obawiając się usterek i zwarć. Pamiętajmy o tym, że praca z prądem jest wymagająca i niebezpieczna dlatego też sprawdzajmy kwalifikacje wysyłanego do nas elektryk . Nie jest to niczym dziwnym i na pewno nie obrazimy fachowca, a sami będziemy spokojniejsi uzyskują potwierdzenie umiejętności wzywanej osoby.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne

Twój tani i sprawdzony Elektryk

661-654-654

bok@elektryk24h.com

Call Now ButtonZAMÓW ELEKTRYKA