Nasze realizacje

DODAJ OPINIĘ O FIRMIE

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 3.233.221.90.
1199 wpisów.
Fundacja Obywatel Dziecko napisał/a 9 października 2023:
Polecamy z pełną odpowiedzialnością. Pomoc nadeszła szybko i została udzieloną sprawnie, mimo trudnych warunków pracy (las, ciemność i chrumkanie dzików). A jeśli jesteście z Gdańska i przyjedzie do Was pan Michała, to zazdrościmy. Pan Michał nie mieści się w skali pięciu gwiazdek
Jacek napisał/a 8 października 2023:
Zadowolony jestem z szybkiej i fachowej naprawy , polecam.
Zdzisława napisał/a 4 października 2023:
Szybka pomoc. Solidna praca. Sprawne działanie. Dzięki i szczerze polecam.
Katarzyna napisał/a 1 października 2023:
Dzień dobry. Bardzo sprawnie rzetelnie wykonana praca Pana Waldka. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Polecam tego Pana ponieważ wykonał swoją pracę dokładnie.
Bożena napisał/a 26 września 2023:
Podziękowania dla p. Artura . Pełna satysfakcja z wykonanej usługi. Miło, sprawnie i rzetelnie. Pozdrawiam
Wiola napisał/a 25 września 2023:
Dziękuję za szybką i fachową pomoc..panu Andrzejowi.Szybka diagnostyka problemu i jej usunięcie .Polecam .
Świetna, szybka robota napisał/a 24 września 2023:
Zdecydowanie polecam! Szybko, solidnie i fachowo!
Iwona napisał/a 23 września 2023:
Pan Mateusz wykonał naprawę błyskawicznie i perfekcyjnie. 5 gwiazdek bez cienia wątpliwości, pełen profesjonalizm. Dodam, że w bardzo miłej atmosferze. Dziękuję i polecam w 100%!!!
Eryk napisał/a 23 września 2023:
Pan Andrzej aka Dr House bardzo sprawnie i profesjonalnie.Polecam.
Elektryk24h.com napisał/a 22 września 2023:
Podziękowania dla p. Łukasza . Pełna satysfakcja z wykonanej usługi
Monika napisał/a 21 września 2023:
Szybko, profesjonalnie, polecam
Elektryk24h/com napisał/a 21 września 2023:
Elżbieta. Pan Jakub sprawnie podłączył skomplikowane oświetlenie w kuchni podszafkowe fachowo był bardzo uprzejmy rzeczowy czysty profesjonalizm polecam każdemu klientowi
Agnieszka napisał/a 19 września 2023:
Szybko, profesjonalnie i w milej atmosferze polecam
Beata napisał/a 19 września 2023:
Wizyta zamówiona w dniu dzisiejszym i w dniu dzisiejszym wykonana w 100% profesjonalnie i bardzo sprawnie przez sympatycznego Pana Andrzeja. Dodatkowo podpowiedział parę cennych wskazówek. Polecam bez zastrzeżeń.
Krzysztof napisał/a 19 września 2023:
Zgodnie z ustalonym terminie i czasie , rzetelna informacja co do usługi. Dzięki panie Łukaszu.
Irena napisał/a 16 września 2023:
Jestem właśnie po wizycie sympatycznego pana Mateusza. Profesjonalizm w 100 procentach, zadowolenie z usługi równiez w 100 procentach. Polecam
Magdalena napisał/a 15 września 2023:
Kontakt z firmą jak i wykonana usługa na wysokim poziomie.Konkurencyjne ceny ,warto zapisać nr.telefonu.POLECAM
Piotr napisał/a 15 września 2023:
Pan wykonywał u mnie przegląd 5 letni instalacji elektrycznej wszystko super i sprawnie pan bardzo miły .polecam
Łukasz napisał/a 15 września 2023:
Bardzo profesionalne podejście do klienta. Bardzo polecam.
Kamil napisał/a 12 września 2023:
Fachowo i szybko przeprowadzony serwis. Wszystkie gniazdka ethernetowe zyskały na prędkości! Okazało się, że przyczyną niskiej prędkości sieci lokalnej są zamontowane gniazdka, kabli nie trzeba było zmieniać. Polecam!!!

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-113084389-1"></script><!-- [et_pb_line_break_holder] --><script><!-- [et_pb_line_break_holder] --> window.dataLayer = window.dataLayer || [];<!-- [et_pb_line_break_holder] --> function gtag(){dataLayer.push(arguments);}<!-- [et_pb_line_break_holder] --> gtag('js', new Date());<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --> gtag('config', 'UA-113084389-1');<!-- [et_pb_line_break_holder] --></script>

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com