Nasze realizacje

Dodaj opinię o firmie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 3.216.79.60.
406 wpisów.
Andrzej napisał/a 25 listopada 2020:
Bardzo dobra szybka, dokładna i fachowa usługa. Polecam
Barbara napisał/a 24 listopada 2020:
Polecam firmę każdemu kto potrzebuje rzetelnego wykonawcę. Jestem BARDZO zadowolona. Dziękuję bardzo za pozytywne załatwienie mojej sprawy
Paweł napisał/a 24 listopada 2020:
Trafiłem tutaj z polecenia sąsiada. Firma p. Wojtka działa naprawdę na bardzo wysokim poziomie i za przystęną cenę. Kontakt 10/10 Kultura osobista 10/10 Punktualność 10/10 Fachowość i wykonanie zlecenia 10/10 Z tego miejsca szczerze POLECAM
Hydrowodkan napisał/a 24 listopada 2020:
Bardzo solidna i dobrze zorganizowana firma. Dobry kontakt, punktualny przyjazd, szybkie rozpoznanie i naprawa tematu, polecamy.
Adam napisał/a 24 listopada 2020:
Jestem zadowolony, fachowo, punktualnie,to jest to.
Adam napisał/a 23 listopada 2020:
Dziękuję, był u mnie dziś super fachowiec. Robota zrobiona, wszystko wytłumaczył, uśmiechnięty nic tylko polecić. Pozdrawiam.
Agata napisał/a 23 listopada 2020:
Pan Krzysztof super profesjonalny. Usługa zamówiona 23.11 zrealizowana w przeciągu godziny. Rewelacja.
DAWID napisał/a 21 listopada 2020:
Szybkie rozpoznanie, wytłumaczenie, no i rozwiązanie problemu. Bez żadnych zawahań, profeska z każdej strony! Naprawdę polecam!
GRZEGORZ napisał/a 21 listopada 2020:
Gorąco polecam nigdy się nie spotkałem z tak profesjonalną obsługą i naprawą. Brawa.
Paulina napisał/a 17 listopada 2020:
Super poszlo i miłą obsługa polecam
Karolina napisał/a 16 listopada 2020:
Super firma, miła obsługa, fachowa pomoc no i przystępna cena. Zdecydowanie polecam!
krystyna napisał/a 16 listopada 2020:
Punktualnie, profesjonalnie, szybko, sympatycznie. Polecam.
Alina napisał/a 15 listopada 2020:
Dziękuję za szybką naprawę usterki pan zrobił to szybko i sprawnie jesteśmy zadowoleni
Michał napisał/a 14 listopada 2020:
Szybko i solidnie. Do tego wykład na temat tego co w domu mym się popsuło. Być może trochę drogo ale takie czasy.
Halina napisał/a 14 listopada 2020:
Dziękuję za szybką i sprawną pomoc.
Janusz napisał/a 14 listopada 2020:
Szybko i skutecznie, cena nie powaliła, dziękuję. Polecam
Parida napisał/a 13 listopada 2020:
Profesjonalne podejście do zadania. Panowie bardzo grzeczni i mili, w dodatku dobrzy fachowcy. W razie potrzeby będę polecała tę firmę.
malgorzata napisał/a 13 listopada 2020:
Super fachowiec. Super firma. szybkie działanie, Przystępne ceny oraz przesympatyczny pan Kacper bardzo szybko przyjechał i jeszcze sprawniej odnalazł usterkę i ja naprawił. Gorąco polecam! !
Jolanta napisał/a 13 listopada 2020:
Goraco polecam Pana Kacpra. Super fachowiec w dodatku bardzo kulturalny i posprzatal po sobie co jest ewenementem wśród fachowców.
Grażyna napisał/a 13 listopada 2020:
Profesjonalne usługi. Miła obsługa.Polecam.

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com