Nasze realizacje

Dodaj opinię o firmie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 3.237.94.109.
329 wpisów.
Krzysztof napisał/a 18 sierpnia 2020:
Serdecznie dziękuję za ekspresową i fachową pomoc!
Waldemar napisał/a 18 sierpnia 2020:
Bardzo profesjonalna obsługa. Polecam serdecznie.
Sylwia napisał/a 18 sierpnia 2020:
Sprawna i szybka naprawa.
Katarzyna napisał/a 16 sierpnia 2020:
Sprawna i konkretna pomoc. Dziękuję
Łukasz napisał/a 12 sierpnia 2020:
Polecam! Fachowa obsługa! Szybko i sprawnie!
Wanda napisał/a 6 sierpnia 2020:
Szybko, terminowo, profesjonalnie. Polecam
Hanna napisał/a 4 sierpnia 2020:
Bardzo dziękuję za szybką pomoc.Pan Rafał przemiły, sympatyczny młody człowiek, przjefesjonalizm i fachowość.Jesxcze raz bardzo dziękuję w imieniu sąsiadki. Firma warta polecenia
Przemysław napisał/a 3 sierpnia 2020:
Dziękuję za szybką i fachową pomoc.
Irek napisał/a 29 lipca 2020:
Szybko i sprawnie odzyskaliśmy moc 🙂
Karolina napisał/a 29 lipca 2020:
Szybka i profesjonalna obsługa. Polecam!
Dorota napisał/a 29 lipca 2020:
Do Pana Wojtka (właściciel) trafiłam z polecenia. I śmiało mogę polecić usługi tej firmy. Naprawdę kultura osobista, podejście do tematu, fachowość na wysokim poziomie. Jeżeli nie chcesz mieć problemów z fachowcem elektrykiem to skontaktuj się z tą firmą. POLECAM!
Olga napisał/a 28 lipca 2020:
Rewelacja!!! Szybka,fachowa pomoc. Bardzo kompetentny pracownik. Polecam w 100%
michal wolodkiewicz napisał/a 23 lipca 2020:
Lukasz W, fachowo i szybko. polecam
Janusz napisał/a 20 lipca 2020:
Szybko i profesjonalnie wykonana usługa w dniu 10.07 Przemysława. Gratuluje pracownika ♥️
Krystyna napisał/a 20 lipca 2020:
Błyskawiczny kontakt. Profesjonalnie i bardzo szybko wykonana usługa. Gorąco polecam!!!
Joanna napisał/a 17 lipca 2020:
Jestem zadowolona z usługi. Szybko i profesjonalnie.
Anna napisał/a 16 lipca 2020:
Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję pozytywnie. Pan elektryk wykazał się profesjonalizmem, wiedzą i szybko wykonał usługę. Polecam
Patryk napisał/a 16 lipca 2020:
Punktualnie, szybko i konkretnie. 5/5
Iwona napisał/a 15 lipca 2020:
Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi.Pan elektryk przyjechał punktualnie,bardzo sprawnie wykonał zlecenie. Polecę Firmę znajomym i sama w przyszłości będę korzystała z jej usług.
Marcin napisał/a 12 lipca 2020:
(Opinia w imieniu nieinternetowych Rodziców) Szybko i sprawnie, skutecznie i czysto, przy tym miło i uprzejmie. Warto polecić.

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com