661-654-654

Nasze realizacje

Dodaj opinię o firmie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 3.237.48.165.
561 wpisów.
Eryk napisał/a 6 maja 2021:
Jeżeli masz awarię elektryczną to tylko "brać" usługi od Pana Wojtka i jego ekipy. RZADKO spotyka się tak sympatyczne podejście do klienta i profesjonalne rozwiązanie problemu. JA ICH POLECAM!
Anna napisał/a 29 kwietnia 2021:
Jestem z państwa usługi zadowolona jak będę mieć potrzebę skorzystam z usługi państwa firmy . Dziekuje
Adam napisał/a 29 kwietnia 2021:
Polecam firmę p. Wojtka. Panowie robili poprawkę po innym elektryku i przy okazji wykonali u mnie pomiary wraz z odbiorem instalacji elektrycznej. Szczerze żałuję, że nie natrafiłem wcześniej na Was ! POLECAM !
Sylwia napisał/a 28 kwietnia 2021:
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. W naszym przypadku wystarczyła "jedynie teleporada", która jest niczym innym jak dowodem na prawdziwą wiedzę i doświadczenie. Szczerze polecam. 🙂
Agnieszka napisał/a 28 kwietnia 2021:
Bardzo miła fachowa szybka obsługa polecam
Artur napisał/a 28 kwietnia 2021:
Był dziś poraz drugi młody pan Artur. Szybko zlokalizował awarie i szybko ją usunął. Polecam firmę a w szczególności Pana Artura, który zna się na robocie.
Sebastian napisał/a 27 kwietnia 2021:
Nie tanio, ale pełen profesjonalizm, szybko i solidnie. Polecam.
Joanna napisał/a 26 kwietnia 2021:
Szybko, bardzo fachowo, profesjonalnie, polecam!
Małgorzata napisał/a 26 kwietnia 2021:
Usterka naprawiona bardzo szybko, na drugi dzień po zgłoszeniu i ustaleniu terminu. Praca wykonana solidnie, sprawnie, plus za punktualność. Cena przestępna. Polecam
Tomasz napisał/a 25 kwietnia 2021:
Firma Pana Wojtka jest godna polecenia. Wszystko terminowo i zgodnie z umową. Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność.
Monika napisał/a 2 kwietnia 2021:
Perfekcyjna obsługa ! W nagłych wypadkach jak i ogólnej pracy przyłączeniowej ! Z czystym sercem polecam
Wacław napisał/a 29 marca 2021:
Usługa w niedziele w ciągu 30 minut profesjonalnie
Ania napisał/a 26 marca 2021:
Jak zawsze pełen profesjonalizm . Polecam w 100%
Joanna napisał/a 26 marca 2021:
Wszystko zrobione profesjonalnie.Polecam!
Михаил napisał/a 25 marca 2021:
Super robota! Szybko i sprawnie. Polecam i dziękuję!
Dorota napisał/a 24 marca 2021:
Bardzo polecam- błyskawiczny przyjazd, w ciągu jednego wieczoru zamówienie usługi i usunięcie problemu. Dziękuję.
Alicja napisał/a 22 marca 2021:
Profesjonalna obsługa. Sprawnie, szybko i solidnie. Cena odpowiednia do wykonanej pracy. Polecam.
Zofia napisał/a 22 marca 2021:
Wczoraj kontakt a dzisiaj rano usługa. Szybko, sprawnie, profesjonalnie.Zdecydowanie polecam.
Janusz napisał/a 19 marca 2021:
Jestem zadowolony z usługi i niewątpliwie jeszcze skorzystam. Osobiście polecam.
Iwona napisał/a 19 marca 2021:
Blyskawiczny termin, sprawne podłączenie urzadzen, gorąco polecam.

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com