661-654-654

Nasze realizacje

Dodaj opinię o firmie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 3.237.48.165.
561 wpisów.
Stanisław napisał/a 7 listopada 2018:
Profesjonalista w każdym calu. Szybka i fachowa usługa. Pan Adrian godny polecenia. Dziękujemy za pomoc. Pozdrawiamy.
Franciszek napisał/a 14 października 2018:
Bardzo sprawna ekipa dwóch Panów szybko i profesjonalnie doprowadziła moją instalację do sprawności. Naprawdę z czystym sumieniem polecam tą firmę. Choć obawiałem się że skasują mnie za dużo, to się myliłem bo zapłaciłem adekwatnie do wykonanej pracy. Nigdy już nie będę brał jakichś przydomowych przyuczonych elektryków którzy dużo kasują a dasz im nowoczesny włącznik to nie wiedzą jak go podłączyć. Trzymajcie Panowie tak dalej. Pozdrawiam.
Barbara napisał/a 3 października 2018:
Bardzo szybka i profesjonalna usługa.
Leszek napisał/a 26 września 2018:
Moje wielkie uznanie za profesionalizm, punktualność, przyjazną cenę i błyskawiczną usługę: dostawa części podłączenie :3 faz, tablicy bezpiecznikowej, rozpoznanie istniejących obwodów z kuciem rowków w ścianach i sprzątaniem zajęło zaledwie 8 godzin. Wielkie dzięki Panom Łukaszowi i Adrianowi. Od dziś polecam firmę wszystkim znajomym.
Mariusz napisał/a 22 września 2018:
Polecam, pełen profesjonalizm i doradztwo .
Antoni napisał/a 22 września 2018:
Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Polecam firmę bo na to zasługuje.
tomasz napisał/a 19 września 2018:
super hiper usluga,, czas,, fachowosc, cena wszystko na wielki plus,,, goraco polecam, oby wiecej takich firm 🙂
Janusz napisał/a 13 września 2018:
Przyjechali szybko po telefonie na oględziny i umówienie terminu. Firma zaproponowała nowoczesne oświetlenie zakupiła niezbędne materiały oświetleniowe. Szybko i sprawnie wymieniono 20 starych świetlówek na nowe panele. Polecam.
Beata z Gdanska napisał/a 9 września 2018:
Usługa na 10 dla pana Łukasza W.
Gosia napisał/a 28 sierpnia 2018:
Bardzo dziekuje za szybka i profesjonalna usluge. Panowie wykonali usluge, poradzili i wszystko w ustalonych punktualnie terminach!:) panowie mili i znaja sie na swojej profesji. polecam i dziekuje
ryszard napisał/a 14 sierpnia 2018:
solidny,bardzo punktualny i profesjonalny godzien polecenia
Agnieszka napisał/a 13 sierpnia 2018:
Bardzo dziekuje za pomoc i szybka reakcje. Zadzwonilam i juz w tym samym dniu u mnie byl Pan Łukasz 🙂
Ela napisał/a 8 sierpnia 2018:
Bardzo dziękujemy! Adrian naszym mistrzem! super sprawnie poradził sobie z usterką w środku nocy i przywrócił nam jasność! :)))) Bardzo polecamy!
Czesław napisał/a 16 lipca 2018:
szybka i profesjonalna obsługa
adam napisał/a 13 lipca 2018:
miałem problem spaliły mi się kable w domu,przyjechał elektryk wymienił wszystko jak trzeba szybko i porządnie.Pełen profesjonalizm mimo młodego wieku,jeszcze raz dziękuję panie LUKASZU
Anna napisał/a 30 czerwca 2018:
Usługa wykonana szybko, sprawnie i bez zarzutu. Szczerze polecam, pozdrowienia dla pana Łukasza 🙂
Kamil napisał/a 26 czerwca 2018:
Szybko, punktualnie i skutecznie. Polecam!
Ryszard napisał/a 20 czerwca 2018:
Jestem bardzo zadowolony. Pełen profesjonalizm. Szybko sprawnie.Podziękowania dla Pana elektryka Wojtka. Dziękuje za pomoc. Polecam Pana Wojtka. Pozdrawiam Ryszard Sopot
Monika napisał/a 19 czerwca 2018:
Profesjonalnie, szybko i miło od momentu kontaktu z Firmą po wykonanie usługi. Bardzo polecam! Podziękowania dla Pana Adriana
Jarek napisał/a 16 czerwca 2018:
Zdecydowanie polecam. Szybka i fachową pomoc w rozsądnej cenie.

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com