ELEKTRYK KRAKÓW 5,0⭐⭐⭐⭐⭐
Usuwanie Awarii
Pomiary Elektryczne

Zamów Elektryka

ELEKTRYK KRAKÓW 5,0⭐⭐⭐⭐⭐
Usuwanie Awarii
Pomiary Elektryczne

Zamów Elektryka

Dlaczego warto ?

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy.

Powód 1

Natychmiastowo reagujemy na Twoje zgłoszenie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24h

Powód 2

Nasi elektrycy posiadają stosowne uprawnienia SEP, kursy oraz doświadczenie zawodowe

Powód 3

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, gwarantując wysoką jakość usług oraz atrakcyjną cenę

Wymiana instalacji elektrycznej – koszty i zakres prac

Wymiana instalacji elektrycznej – koszty i zakres prac

W przypadku prac modernizacyjno-remontowych wyróżniamy te, które muszą być wykonane wg ścisłych zasad i reguł bezpieczeństwa, aby nie stanowiły bezpośredniego zagrożenia dla życia, zdrowia i majątku. Jedną z nich jest z całą pewnością instalacja elektryczna w domu,...

czytaj dalej
Jak podłączyć Gniazdko elektryczne – krok po kroku

Jak podłączyć Gniazdko elektryczne – krok po kroku

Montaż gniazdka elektrycznego albo wymiana starego na nowe to czynności, które możesz wykonać samodzielnie. Pamiętaj jednak o tym, aby wcześniej wyłączyć prąd w instalacji elektrycznej! Chociaż wydaje się to oczywiste, wiele osób o tym zapomina. Gniazda elektryczne to...

czytaj dalej

Umów wizytę

697-654-654

LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

ODDZWONIMY DO CIEBIE

W CIĄGU 5 MINUT

Opinie naszych klientów

Sprawdź co mówią o nas klienci.

DODAJ OPINIĘ O FIRMIE

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 44.210.85.190.
1050 wpisów.
Ewa napisał/a 7 grudnia 2022:
Fachowe podejście do sprawy,5gwiazdek
Magdalena napisał/a 7 grudnia 2022:
Serdecznie i z serca polecam wspaniali fachowcy, błyskawiczna obsługa i pełen profesjonalizm o który w dzisiejszych czasach bardzo ciężko.
Aneta napisał/a 7 grudnia 2022:
Bardzo polecam. Pan elektryk przyjechał 30minut po zgłoszeniu i naprawił gniazdko i wtyczkę. Usługa wykonana szybko i dokładnie. Cena uważam, że przystępna za taką usługę. Polecam
Michał napisał/a 7 grudnia 2022:
Naprawdę solidna firma. Punktualni i przede wszystkim bardzo profesjonalni. Pozdrowienia i podziękowania dla Pana Mariusza.
Agnieszka napisał/a 5 grudnia 2022:
Firma godna polecenia. Fachowiec Pan Artur wykazał się wielkim zaangażowaniem i wiedzą w szukaniu awarii. Teraz czekamy na kosztorys wymiany instalacji i mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze
Dawid napisał/a 4 grudnia 2022:
Jestem bardzo zadowolony panem od elektryki bardzo szybko założył gniastka polecam wszystkim 5 gwiazdek
Dawid napisał/a 4 grudnia 2022:
Firma miłą obsługa tak samo szybko przyjechali
Bartosz napisał/a 3 grudnia 2022:
Bardzo polecam.Pan elektryk Witold przyszedł punktualnie,bardzo szybko znalazł i rozwiązał problem z źle podłączonymi przewodami w skrzynce rozdzielczej. Rzeczowo,konkretnie i profesjonalnie. Do tego miły i uprzejmy.
Kasia napisał/a 2 grudnia 2022:
Konkretny Pan elektryk. Szybko, sprawnie. A do tego bardzo miły i uprzejmy. Realizacja bardzo szybka. Ceny naprawdę dobre i wydaje mi się ,że na każdą kieszeń.
Małgorzata napisał/a 2 grudnia 2022:
Jestem bardzo zadowolona. Polecam, zasługuje na 5 gwiazdek.
Andrzej napisał/a 2 grudnia 2022:
Pan elektryk punktualny szybko i profesjonalna wykonana usługa POLECAM
Pawel napisał/a 2 grudnia 2022:
Bardzo dobra firma elektryczna
Grażyna napisał/a 1 grudnia 2022:
Właśnie przed chwilą Pan Artur uratował mi życie ...oraz mój nowy sufit ..I moje halogeny...BARDZO DZIĘKUJĘ za fachową i przemiłą obslugę ...na medal !
Carlos napisał/a 1 grudnia 2022:
Beznadzieja. Facet przyszedł, pogadał 5 minut, jak jest prawdopodobna przyczyną awarii i że trzeba się zwrócić do elektryka, który robił nam instalację.
Ryszard napisał/a 1 grudnia 2022:
Opinie na temat usługi, piszę bez żądnej ściemy. Piszę to co widzę. Po prostu jest ok, i opisałem stan faktyczny usługi, 5 gwiazdek się należy.
Ryszard napisał/a 1 grudnia 2022:
Jakość wykonanej usługi, jak też koszt, WSZYSTKO SUPER. Firma godna polecenia. 5 gwiazdek
Przemysław napisał/a 30 listopada 2022:
Kuchenka którą kupiłem jest rzadkością na naszym rynku .podłączono perfekcyjnie.zachowam nr tej firmy bo zdobyła moje zufanie
Iwona napisał/a 30 listopada 2022:
Szybka, fachowa i przemiła obsługa, serdecznie polecam!
Marcin napisał/a 30 listopada 2022:
Szybka obsługa, polecam.Cena ok
Ryszard Mironowicz napisał/a 30 listopada 2022:
30.11.2022 dokonano naprawy. Jestem w 100% zadowolony. Naprawa profesjonalna. Polecam
elektryk kraków

Elektryk Kraków

Elektryk Kraków to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk Kraków jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk Kraków wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk Kraków, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h.com. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk Kraków wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

ELEKTRYK KRAKÓW 5,0⭐⭐⭐⭐⭐ – Usuwanie Awarii – Pomiary Elektryczne

Dlaczego elektryk Kraków jest potrzebny?

elektryk kraków

Elektryk Kraków

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk Kraków. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk Kraków z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk Kraków przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Zapraszamy do skorzystania z oferty elektryk Kraków!

Energia elektryczna jest z nami zawsze, a co za tym idzie, regularnie potrzebujemy korzystać z usług elektryk Kraków. Zdecydowana większość urządzeń znajdujących się w naszym domu działa w oparciu o energię elektryczną. W przypadku awarii, nie warto decydować się na samodzielne uporanie się z drobnymi problemami. Wynajęcie w tym celu elektryk Kraków jest z pewnością lepszym pomysłem. Z jakiego powodu? Ponieważ posiada on odpowiednią wiedzę, która zapobiegnie ewentualnym wypadkom. Jedynie elektryk Kraków, posiadający właściwe uprawnienia jest w stanie naprawić naszą instalację, tak aby użytkownie jej było dla nas bezpieczne. Fachowcy posiadają właściwą wiedzę potwierdzoną odpowiednimi referencjami. Wiedza ta dotyczy procedur oraz norm, które należy wziąć pod uwagę dokonując oceny funkcjonalności naszej instalacji. Każda z nich musi spełniać normy zanim zostanie dopuszczona do użytku.
Pamiętajcie firma Elektryk Kraków swoje usługi wykonuje tylko i wyłącznie u klienta, ale adres firmy znajduje się Walerego Sławka 1, 30-633 Kraków ,

ELEKTRYK KRAKÓW 5,0⭐⭐⭐⭐⭐ – Usuwanie Awarii – Pomiary Elektryczne

Kiedy warto korzystać z usług elektryk Kraków?

elektryk kraków

Elektryk Kraków

Korzystanie z usług elektryk Kraków opłaca się zawsze, gdy spotkamy się z taką koniecznością. Warto wzywać go nie tylko wtedy, gdy mamy do czynienia z awarią, ale także w przypadku okresowych przeglądów. Elektryk Kraków nie powinien być wzywany jedynie w przypadku awarii. Powinniśmy korzystać z usług elektryk Kraków przynajmniej raz do roku, szczególnie jeżeli mieszkamy w starym budownictwie. Regularnie przeprowadzane kontrole pozwalają nam na uniknięcie większych usterek i związanych z nimi kosztów. Drobnym nakładem finansowym możemy sprawić, że unikniemy poważnych awarii. Elektryka warto wzywać w przypadku każdej niepokojącej nas oznaki. Elektryk Kraków doskonałe rozpozna nasze potrzeby i pozwoli nam naprawić wszelkie usterki i błędy instalacji.

Zadbajmy o to, aby wzywany przez nas elektryk Kraków posiadał odpowiednie kompetencje. Przed przystąpieniem do prac możemy zapytać o jego kwalifikacje. Na pewno nie obrazimy tym fachowca. Pewni tego, że wzywany przez nas elektryk Kraków posiada odpowiednie umiejętności będziemy spokojni o nasze zdrowie, a także życie w domu z wykonaną przez niego instalacją. Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy elektryk Kraków, którą oferuje nasza firma.

Korzystanie z elektryk Kraków zapewnia nam usługi na wysokim poziomie. Dopasowane do naszych potrzeb i preferencji.

Zapraszamy do skorzystania z usług wykwalifikowanego elektryk Kraków, który dba o bezpieczeństwo swoje oraz swojego otoczenia podczas dokonywania napraw. Wiemy jak niebezpieczna jest praca z prądem, dlatego też staramy się zachować maksimum bezpieczeństwa podczas napraw wykonywanych przez elektryk Kraków. Z nami, naprawa przebiegnie bez żadnych komplikacji! Każdy z naszych elektryk Kraków to specjalista godny zaufania, posiadający najlepsze kwalifikacje.

Podczas panowania instalacji elektrycznej bądź naprawy możemy natknąć się na wiele błędów i niedociągnięć, z którymi elektryk Karków musi sobie poradzić. Jednym z najpopularniejszych, a jednocześnie najpoważniejszych błędów są źle poprowadzone przewody.Zazwyczaj, przewody układa się wzdłuż linii pionowych oraz poziomych. Elektryk Kraków ma dzięki temu łatwość w odtworzeniu ich. Dzięki planowaniu nie uszkodzimy ich przypadkowo, np. wiercąc w ścianie. Pomocne jest też wykonanie zdjęć szczególnie trudnych, nietypowych miejsc przed otynkowaniem, ale bez planu instalacji nie będzie to wystarczające. Warto także, co rekomenduje elektryk Kraków, poprowadzić przewody w elastycznych rurkach z sztucznego tworzywa. Jest to pracochłonne, ale zapobiega ewentualnym uszkodzeniom.

Elektryk Kraków to fachowiec, który zapewni nam komfortowe i bezpieczne warunki w mieszkaniu.

elektryk kraków

Elektryk Kraków

Jedną z newralgicznych sytuacji wymagających od nas wezwania elektryk Kraków jest odbiór instalacji elektrycznej. Oddanie tej instalacji do eksploatacji wymaga od nas przeprowadzenia szczegółowych badań wykonywanych przez elektryk Kraków ze stosownymi uprawnieniami. Fachowiec sprawdza stan widocznych części przewodów oraz ich zamocowanie. Kontroluje też odbiorniki energii elektrycznej i cały osprzęt, w tym stan osłon chroniących przewody przed uszkodzeniem mechanicznym. Elektryk Kraków zwraca uwagę także na stan ochrony przeciwpożarowej, gotowość ruchową urządzeń, a także zgodność z projektem i dokumentacją techniczną. Prace odbiorcze wymagają od nas szczegółowych pożarów. Po odbiorze elektryk Kraków sporządzi dla nas protokół instalacji elektrycznej budynku.

Zachęcamy do skorzystania z usług elektryk Kraków. Każda osoba jest wykwalifikowanym fachowcem, który pomoże nam w problematycznych sytuacjach. Jeżeli niepokoi nas stan naszej instalacji bądź chcemy dokonać okresowego przeglądu naszej instalacji, elektryk Kraków, będzie dla nas idealnym fachowcem.

Zachęcamy do skorzystania z usług elektryk Kraków w razie awarii i nie tylko. Powinniśmy wezwać go w przypadku awarii, odbioru instalacji elektrycznej czy okresowych przeglądów. Pamiętajmy o tym, że wykwalifikowany elektryk Kraków jest jedyną osobą, która powinna pracować przy naszej instalacji elektrycznej. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług osób, które pracują u nas jako elektryk Kraków.

Zapraszamy do skorzystania z usług wykwalifikowanego elektryk Kraków!

ELEKTRYK KRAKÓW 5,0⭐⭐⭐⭐⭐ 697-654-654 – Pomiary Elektryczne – Usuwanie awarii

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek7:00 — 23:00
wtorek7:00 — 23:00
środa7:00 — 23:00
czwartek7:00 — 23:00
piątek7:00 — 23:00
sobota9:00 — 21:00
niedziela9:00 — 21:00

Elektryk24h.com – Elektryk Kraków
Walerego Sławka 1,
30-633 Kraków

ELEKTRYK KRAKÓW 5,0⭐⭐⭐⭐⭐
Usuwanie Awarii – Pomiary Elektryczne

Twój tani i sprawdzony Elektryk
Kraków

Call Now ButtonZAMÓW ELEKTRYKA