DODAJ OPINIE

DODAJ OPINIĘ O FIRMIE

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 44.210.85.190.
1050 wpisów.
Ewa napisał/a 7 grudnia 2022:
Fachowe podejście do sprawy,5gwiazdek
Magdalena napisał/a 7 grudnia 2022:
Serdecznie i z serca polecam wspaniali fachowcy, błyskawiczna obsługa i pełen profesjonalizm o który w dzisiejszych czasach bardzo ciężko.
Aneta napisał/a 7 grudnia 2022:
Bardzo polecam. Pan elektryk przyjechał 30minut po zgłoszeniu i naprawił gniazdko i wtyczkę. Usługa wykonana szybko i dokładnie. Cena uważam, że przystępna za taką usługę. Polecam
Michał napisał/a 7 grudnia 2022:
Naprawdę solidna firma. Punktualni i przede wszystkim bardzo profesjonalni. Pozdrowienia i podziękowania dla Pana Mariusza.
Agnieszka napisał/a 5 grudnia 2022:
Firma godna polecenia. Fachowiec Pan Artur wykazał się wielkim zaangażowaniem i wiedzą w szukaniu awarii. Teraz czekamy na kosztorys wymiany instalacji i mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze
Dawid napisał/a 4 grudnia 2022:
Jestem bardzo zadowolony panem od elektryki bardzo szybko założył gniastka polecam wszystkim 5 gwiazdek
Dawid napisał/a 4 grudnia 2022:
Firma miłą obsługa tak samo szybko przyjechali
Bartosz napisał/a 3 grudnia 2022:
Bardzo polecam.Pan elektryk Witold przyszedł punktualnie,bardzo szybko znalazł i rozwiązał problem z źle podłączonymi przewodami w skrzynce rozdzielczej. Rzeczowo,konkretnie i profesjonalnie. Do tego miły i uprzejmy.
Kasia napisał/a 2 grudnia 2022:
Konkretny Pan elektryk. Szybko, sprawnie. A do tego bardzo miły i uprzejmy. Realizacja bardzo szybka. Ceny naprawdę dobre i wydaje mi się ,że na każdą kieszeń.
Małgorzata napisał/a 2 grudnia 2022:
Jestem bardzo zadowolona. Polecam, zasługuje na 5 gwiazdek.
Andrzej napisał/a 2 grudnia 2022:
Pan elektryk punktualny szybko i profesjonalna wykonana usługa POLECAM
Pawel napisał/a 2 grudnia 2022:
Bardzo dobra firma elektryczna
Grażyna napisał/a 1 grudnia 2022:
Właśnie przed chwilą Pan Artur uratował mi życie ...oraz mój nowy sufit ..I moje halogeny...BARDZO DZIĘKUJĘ za fachową i przemiłą obslugę ...na medal !
Carlos napisał/a 1 grudnia 2022:
Beznadzieja. Facet przyszedł, pogadał 5 minut, jak jest prawdopodobna przyczyną awarii i że trzeba się zwrócić do elektryka, który robił nam instalację.
Ryszard napisał/a 1 grudnia 2022:
Opinie na temat usługi, piszę bez żądnej ściemy. Piszę to co widzę. Po prostu jest ok, i opisałem stan faktyczny usługi, 5 gwiazdek się należy.
Ryszard napisał/a 1 grudnia 2022:
Jakość wykonanej usługi, jak też koszt, WSZYSTKO SUPER. Firma godna polecenia. 5 gwiazdek
Przemysław napisał/a 30 listopada 2022:
Kuchenka którą kupiłem jest rzadkością na naszym rynku .podłączono perfekcyjnie.zachowam nr tej firmy bo zdobyła moje zufanie
Iwona napisał/a 30 listopada 2022:
Szybka, fachowa i przemiła obsługa, serdecznie polecam!
Marcin napisał/a 30 listopada 2022:
Szybka obsługa, polecam.Cena ok
Ryszard Mironowicz napisał/a 30 listopada 2022:
30.11.2022 dokonano naprawy. Jestem w 100% zadowolony. Naprawa profesjonalna. Polecam

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com