661-654-654

DODAJ OPINIE

DODAJ OPINIĘ O FIRMIE

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 44.192.20.240.
1211 wpisów.
Patrycja napisał/a 10 lutego 2024:
Szybka , fachowa obsługa polecam,Pana Roberta
Daniel napisał/a 19 listopada 2023:
Robota wykonana sprawnie i bezproblemowo nawet w niedzielę. Pan Adam to prawdziwy profesjonalista 🙂
Ewa Maria napisał/a 16 listopada 2023:
Polecam Pana Marka! Solidna i rzetelna praca. Bardzo dziekuję!
Monika napisał/a 15 listopada 2023:
Polecam bardzo Pana Waldka i Pana Darka !!Miła i szybka naprawa instalacji elektrycznej.Panowie znają się na swojej pracy.Praca wykonana na 6!
Robert napisał/a 11 listopada 2023:
Usługa na najwyższym poziomie. Pan Robert bardzo dobry fachowiec. Polecam.
Piotr napisał/a 3 listopada 2023:
Fachowa i sprawna pomoc. Elektryk Andrzej nie tylko się zna na rzeczy, wszystko naprawił i jeszcze doradził odnośnie potencjalnych usprawnień pod kątem bezpieczeństwa instalacji elektrycznej. Też jest bardzo komunikatywny, uważam to za duży plus!
Beata napisał/a 2 listopada 2023:
Super! Nie tylko bardzo dobrzy fachowcy ale i bardzo mili i uprzejmi - to rzadkość w dzisiejszych czasach! Zero kombinacji wiedza i fachowość przede wszystkim Polecam na 100%
Marta napisał/a 1 listopada 2023:
Szybko sprawnie pan przemiły i cena też super jesteśmy bardzo zadowoleni
Anna napisał/a 29 października 2023:
Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam Pana Roberta! Bardzo dziękuję;
Przemysław napisał/a 25 października 2023:
Polecam bardzo usługi. Terminowość, fachowość na najwyższym poziomie, z dbałością o szczegóły i o to aby jak najmniej ingerować w strukturę budynku i wykończenia. Byłem wręcz zaskoczony, nie wiedziałem, że wykonują rzeczy niemożliwe.
Piotrek napisał/a 14 października 2023:
Pan Marek - elektryk mega fachowiec, szybko, bez zbędnych problemów naprawił usterkę, nawet więcej wykonał niż się spodziewałem - poprawił partactwo po serwisancie AGD, super polecam!
Magda napisał/a 11 października 2023:
Polecam, cała naprawa poszła sprawnie i szybko, miła obsługa.
Fundacja Obywatel Dziecko napisał/a 9 października 2023:
Polecamy z pełną odpowiedzialnością. Pomoc nadeszła szybko i została udzieloną sprawnie, mimo trudnych warunków pracy (las, ciemność i chrumkanie dzików). A jeśli jesteście z Gdańska i przyjedzie do Was pan Michała, to zazdrościmy. Pan Michał nie mieści się w skali pięciu gwiazdek
Jacek napisał/a 8 października 2023:
Zadowolony jestem z szybkiej i fachowej naprawy , polecam.
Zdzisława napisał/a 4 października 2023:
Szybka pomoc. Solidna praca. Sprawne działanie. Dzięki i szczerze polecam.
Katarzyna napisał/a 1 października 2023:
Dzień dobry. Bardzo sprawnie rzetelnie wykonana praca Pana Waldka. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Polecam tego Pana ponieważ wykonał swoją pracę dokładnie.
Bożena napisał/a 26 września 2023:
Podziękowania dla p. Artura . Pełna satysfakcja z wykonanej usługi. Miło, sprawnie i rzetelnie. Pozdrawiam
Wiola napisał/a 25 września 2023:
Dziękuję za szybką i fachową pomoc..panu Andrzejowi.Szybka diagnostyka problemu i jej usunięcie .Polecam .
Świetna, szybka robota napisał/a 24 września 2023:
Zdecydowanie polecam! Szybko, solidnie i fachowo!
Iwona napisał/a 23 września 2023:
Pan Mateusz wykonał naprawę błyskawicznie i perfekcyjnie. 5 gwiazdek bez cienia wątpliwości, pełen profesjonalizm. Dodam, że w bardzo miłej atmosferze. Dziękuję i polecam w 100%!!!

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com