DODAJ OPINIE

DODAJ OPINIĘ O FIRMIE

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 3.233.221.90.
1199 wpisów.
Wojciech napisał/a 20 kwietnia 2023:
Polecam, dobry kontakt, wiadomo z góry jaki koszt przeglądu, jest informacja że serwisant już jedzie. Dokładna informacja na temat instalacji
Anna napisał/a 17 kwietnia 2023:
Bardzo szybki dojazd do awarii. Problem rozwiązany. Bardzo polecam
Teofilów napisał/a 15 kwietnia 2023:
Usługa wykonana przez p. Krzysztofa była szybka i sprawna. Szybko rozpoznał usterkę, fachowo naprawił i co b. rzadko się zdarza wystawił fakturę za usługę. 30min. i irytująca usterka była zlikwidowana. Na pewno będę polecać tę firmę.
Agata napisał/a 11 kwietnia 2023:
Polecam, szybko, sprawnie i to w Święta.
Zbigniew napisał/a 11 kwietnia 2023:
Awaria wydarzyła się w piatek po południu przed świętami. Groziła brakiem wody w domu. Serwisant przyjechał szybko, w ciagu 3 godzin i doraźnie naprawił usterkę (Pan Artur) i od razu umówił serwisanta na sobotę rano opisując problem. Nastepnego dnia przyjechał Pan Adam. Świetny fachowiec, który usunął usterkę związaną z pracą pompy hydroforowej z którą ja męczyłem się rok. Obydwaj serwisanci mili i kontaktowi. Bardzo polecam firmę Elektryk24h.
Ryszard napisał/a 9 kwietnia 2023:
Dobra robota,Pan Igor naprawił usterki, mamy prąd, szybko, sympatycznie, polecam tego fachoweca!
Andrzej napisał/a 1 kwietnia 2023:
Polecam tą firmę gdyż od zlecenia uługi do jej pomyślnego zakończenia minęło ok.3 godz.Serwisant bardzo sympatyczny i co najważniejsze bardzo profesionalny - jestem super zadowolony, dlatego jeszcze raz POLECAM powyższą firmę
Marianna napisał/a 30 marca 2023:
Dzien dobry, polecam tą firmę, a w szczególności Pana Grzegorza, bo naprawil nam trudna usterkę szybko i dobrze i wszystko dziala jak dzialalo!!! Dziekujemy!!!
Beata napisał/a 30 marca 2023:
Szybki termin realizacji usterki, szybka naprawa, dzikuję i polecam
Kalina napisał/a 29 marca 2023:
Punktualnie, szybko i sprawnie. Pan Patryk jest godny polecenia. Cena też przystępna. Jestem bardzo zadowolona.
Anna napisał/a 27 marca 2023:
Właśnie wyszedł ode mnie Pan Krzysztof i już po strachu. Zamiast oceny 5 daję 10. Szybko, sprawnie i sympatycznie. BARDZO POLECAM, dziękuję Panie Krzysztofie, niepotrzebnie tak się denerwowałam usterką.
Beata napisał/a 23 marca 2023:
Szybka reakcja na zgłoszenie. Pan Mariusz świetnie sobie ze wszystkim poradził. Usterka błyskawicznie naprawiona. Lampa nareszcie świeci, jestem zachwycona. Polecam serdecznie i dziękuję za pomoc.
Magda napisał/a 11 marca 2023:
Serdecznie polecam usługi wykonanywane przez tą firmę. Pracują tam profesjonaliści którzy mają ogromną wiedzie na temat wykonywanej pracy. Są punktualni i pilni a swojej pracy oraz szanują klienta. Super
Ania napisał/a 8 marca 2023:
Pan Krzysztof bardzo sprawnie i profesjonalnie wykonał wszystkie naprawy w naszym mieszkaniu. Serdecznie polecam!
Artur napisał/a 6 marca 2023:
Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Szybkie wykonanie, fachowe i i co ważne ceny przyzwoite. Panowie Łukasz i Michał bardzo sympatyczni i profesjonalni. Polecam
Grzegorz napisał/a 6 marca 2023:
Pan Arkadiusz podszedł do naszego problemu profesjonalnie i z wrodzonym wdziękiem. Usługa wykonana szybko i solidnie. Mocna piątka od kota i współdomowników!
Gosia napisał/a 1 marca 2023:
Profesjonalna obsługa, szybko, sprawnie i miło. Krótki czas oczekiwania na przyjazd od momentu zgłoszenia awarii. Proste wyjaśnienie przyczyny awarii. Serdecznie dziękuję Panu Markowi za sprawną usługę. Szczerze polecam.
Agnieszka napisał/a 1 marca 2023:
Szybki dojazd. Usterka załatwiona od ręki i profesjonalnie. Polecam z czystym sumieniem. Teraz spać mogę spokojnie. Nie za miliony.
gabi napisał/a 28 lutego 2023:
super usługa, spełnili moje oczekiwania w 100% polecam
MalgosiaS napisał/a 27 lutego 2023:
Ze sporym opóźnieniem - potwierdzam, że warto skorzystać z usługi. Na początku lutego zgłosiłam awarię. W krótkim czasie przybył kompetentny fachowiec i po naprawie problem przeszedł do historii. Pozdrawiam wszystkich ;))

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com