661-654-654

DODAJ OPINIE

Dodaj opinię o firmie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 35.173.35.159.
666 wpisów.
Artur napisał/a 23 sierpnia 2021:
Pełen profesjonalizm i kultura osobista. Polecam każdemu. Pan Artur wykonał zadanie szybko i solidnie.
Przemek napisał/a 21 sierpnia 2021:
Telefon otrzymałem po 2 minutach od zgłoszenia problemu w formularzu na stronie. Usterka bardzo szybko naprawiona. Nie znalazłbym nigdzie tak szybkiej pomocy jak tutaj, zwłaszcza w weekend. Polecam
Anna napisał/a 19 sierpnia 2021:
Solidna obsluga, blyskawiczna naprawa, fachowiec Adam przyjechal na czas, cierpliwie wyszukal przyczyn usterki i naprawil pomimo starej nieprzyjaznej instalacji w poniemieckim budynku. Polecam!!!
Ewa napisał/a 19 sierpnia 2021:
Solidna firma. Sprawnie, punktualnie, firma godna polecenia
Iwona napisał/a 17 sierpnia 2021:
polecamy firmę Elektryk24h.com Pan Adam to Fachowiec, który działa sprawnie i rzetelnie. Ma duże doświadczenie, więc szybko usunął zgłoszoną usterkę.
Leszek napisał/a 17 sierpnia 2021:
Polecam gorąco usługi "Elektryk24", fachowo i szybko, profesjonalne wykonanie.
Daniel napisał/a 10 sierpnia 2021:
Rewelacja. Pan Marek F. przyjechał szybko, w dwa dni zrobił co trzeba było i gotowe. Szybko, tanio i solidnie. Polecam.
Elżbieta napisał/a 27 lipca 2021:
USŁUGA WYKONANA SZYBKO SPRAWNIE POLECAM
Anna napisał/a 18 czerwca 2021:
Polecam. Elektryk kompetentny, usługa wykonana sprawnie, szybko.
Karol napisał/a 18 czerwca 2021:
Profesjonalna i szybka pomoc przy podłączeniu płyty ceramicznej oraz piekarnika. Dobre podejście do klienta, szybka odpowiedź na kontakt. Fachowiec godny polecenia jak mało który. +Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, Wartość usługi.
Konrad napisał/a 18 czerwca 2021:
Szybki termin ,świetna realizacja, polecam wszystkim!
Kacper napisał/a 18 czerwca 2021:
Szybka i profesjonalna obsługa, świetny kontakt. Jak najbardziej godne polecenia!
Kasia napisał/a 17 czerwca 2021:
Polecam Fachowcy z prawdziwego zdarzenia. Szybko,solidnie.
Grażyna napisał/a 16 czerwca 2021:
Polecam, szybko i sprawnie. Bez zbędnego bałaganu.
Joanna napisał/a 15 czerwca 2021:
Z czystym sumieniem polecam każdemu Elektryk24h.com , fachowcy na najwyższym poziomie , szybko , sprawnie , dokładnie .
Bartek napisał/a 15 czerwca 2021:
Polecam, fachowo, uprzejmie
Bartłomiej napisał/a 13 czerwca 2021:
Jeśli szukasz dobrego Elektryka to tylko www.elektryk24h.com i żadna inna firma. Wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami. Polecam
Justyna napisał/a 7 czerwca 2021:
Dojazd błyskawiczny, usterka usunięta bardzo sprawnie wszystko byłoby na 5+ gdyby nie cena 🙁 trochę inna ustalona; a inna w praktyce.
Aleksander napisał/a 23 maja 2021:
Niedziela po 21:00 telefon odebrany, usługa umówiona, po 22:30 Problem rozwiązany. Dziękuję Bardzo i Polecam. Fajna firma!
Paulina napisał/a 22 maja 2021:
Padły nam w domu wszystkie gniazdka. Po telefonie pan przyjechał w ciągu 40 minut, wszystko sprawdził i usunął usterkę. Rewelacja. Polecam!!!!!

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com