661-654-654

DODAJ OPINIE

Dodaj opinię o firmie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 3.236.100.6.
550 wpisów.
Józefa napisał/a 13 lutego 2021:
Bardzo pozytywna ocena pracy pana Piotra po niedawno zakładanej instalacji elektrycznej pod zabudowę kuchni na ul.Szopena.Polecam każdemu
Halina napisał/a 10 lutego 2021:
Szybka reakcja i świetni fachowcy. Bardzo polecam .
Zofia napisał/a 9 lutego 2021:
W dniu 9.02.2021 r. byłam umówiona na godz.14.00. Elektryk był punktualnie. Usterka została naprawiona szybko i sprawnie. Elektryk kompetentny, rzeczowy, dobry fachowiec. Jestem bardzo zadowolona z usługi i polecam usługi tej firmy.Przedzial cenowy tak jak podano podczas zamawiania usługi.
Przemek napisał/a 5 lutego 2021:
Szybko, sprawnie i rzetelnie. Przedział cenowy podawany już na początku przez telefon i nie odbiega od stanu faktycznego. Polecam
Roman napisał/a 4 lutego 2021:
Rzeczowo. Na temat. Porada co dalej. Dziękuję i polecam
Józef napisał/a 4 lutego 2021:
Prefesjonalnie i sympatycznie
Iza napisał/a 4 lutego 2021:
Bardzo szybko i sprawnie, dziękuję
Artur napisał/a 3 lutego 2021:
Z usługi jestem zadowolony.
Natalia napisał/a 2 lutego 2021:
Jestem mega zadowołona z usług tej firmy. Instalacja w mieszkaniu wymieniona, pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.
Kazimierz napisał/a 2 lutego 2021:
Bardzo profesjonalna obsługa przyjęcie zgłoszenia i wykonanie usługi. Jestem zadowolony ( czas usunięcia usterki i koszt ) i polecam korzystać z tej firmy.
Paweł napisał/a 2 lutego 2021:
Wszystko ok. Miła i sympatyczna atmosfera
Anna napisał/a 2 lutego 2021:
Profesjonalna i mila obsluga.Polecam
Jerzy napisał/a 2 lutego 2021:
1 lutego 2021 r. w południe zgłosiłem usterkę tablicy z bezpiecznikami w moim mieszkaniu. Zaproponowano mi usunięcie usterki w tym samym dniu na godz. 19.30. Punktualnie o wyznaczonej godzinie przyszedł młody, sympatyczny Pan Elektryk i w pół godziny sprawnie, w miłej atmosferze usunął niebezpieczną usterkę. Bardzo dziękuję za fachową pomoc i serdecznie polecam usługi tej Firmy.
Magda napisał/a 1 lutego 2021:
Bardzo dziękuję za szybką i rzetelną pomoc w usunięciu usterki. Pan okazał się miły i profesjonalny. Polecam.
Jolanta napisał/a 1 lutego 2021:
Szybko i sprawnie. Polecam.
Jacek napisał/a 31 stycznia 2021:
Szybko dojazd mimo że w niedzielę. Tanio nie było, ale pomoc została udzielona Miły, elokfentny profesjonalista
Barbara napisał/a 28 stycznia 2021:
szybkie i sprawne rozwiązanie problemu, miła obsługa polecam Pana Marka
Renata napisał/a 28 stycznia 2021:
Bardzo szybki przyjazd i rozwiązanie problemu. Polecam
Katarzyna napisał/a 27 stycznia 2021:
Pełen profesjonalizm,szybkie i sprawne rozwiązanie problemu.Miła obsługa.Szczerze polecam
Bogumiła napisał/a 27 stycznia 2021:
Bardzo miła obsługa, profesjonalnie,polecam.

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com