DODAJ OPINIE

Dodaj opinię o firmie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 3.231.226.13.
265 wpisów.
Justyna napisał/a 10 lutego 2020:
Naprawdę serdecznie polecam tych specjalistów. Szybko sprawnie i skutecznie została usunięta nasza awaria. Pan przyjechał w ciągu pół godz od zgłoszenia i szukał powodu awarii do skutku. Dziękujemy!
Marcin napisał/a 7 lutego 2020:
Bardzo sprawnie i fachowo zrealizowana usługa. Warto!
Jakub napisał/a 6 lutego 2020:
Szybko, fachowo i za rozsądną cenę.
Agnieszka napisał/a 6 lutego 2020:
Usługa wykonana szybko i fachowo, Pan Patryk wszystko co zrobił wyjaśnił i poinstruował jak na przyszłość wymieniać halogeny i na co zwracać uwagę. Jedyny minus to cena usługi, która jak się okazało nie była już taka atrakcyjna.
Krzysztof napisał/a 5 lutego 2020:
Bardzo miła i fachowa obsługa.Szybko i sprawnie usunięta awaria. W 100% polecam
Teresa napisał/a 2 lutego 2020:
Fachowo bardzo sprawnie podłączona kuchenka i inne usterki. Pan przyjechał mimo niedzieli. Szczerze polecam.
Agnieszka napisał/a 17 stycznia 2020:
Szybko i sprawnie. Polecam
Dawid napisał/a 14 stycznia 2020:
Szybko i fachowo. Polecam
Małgorzata napisał/a 14 stycznia 2020:
Bardzo dobra fachowa porada solidni punktualni fachowcy
Andrzej napisał/a 13 stycznia 2020:
Fachowo. Sprawnie. Szybko. Polecam
Konrad napisał/a 7 stycznia 2020:
Problem pojawił się w świąteczny poniedziałek rano. Jedne telefon - błyskawiczna reakcja i profesjonalne usunięcie usterki. Mogę tylko polecić!
Katarzyna napisał/a 5 stycznia 2020:
Super firma. Pełen profesjonalizm. Polecam. Jestem całkowicie zadowolona.
Aleksandra napisał/a 2 stycznia 2020:
Bardzo miła i fachowa obsługa , dojazd do klienta szybki , awaria prądu usunięta w 20 minut . Polecam i Pozdrawiam
Beata napisał/a 29 grudnia 2019:
Szybka, profesjonalna pomoc niemal z dnia na dzień. Miła obsługa, rozsądne ceny. Polecam!
Ewa napisał/a 29 grudnia 2019:
Awaria usunięta szybko o północy z soboty na niedziele, świetnie prowadzona strona internetowa Bardzo polecam!
Zuzanna napisał/a 14 grudnia 2019:
Szczerze polecam, naprawy dokonywał Pan Paweł, wyjątkowo profesjonalny, konkretny, dokładny oraz sympatyczny. W kilkanaście minut usunął awarię przy okazji udzielając wielu fachowych, przydatnych porad związanych z eksploatacją.
Dariusz napisał/a 13 grudnia 2019:
Super serwis komunikacja perfekt typu przyjedziemy wcześniej niż podalismy. Młody serwisant z pewną wiedzą po podaniu szczegółów usterki. Likwidacja usterki trwała 30 min. Dziękuję i pozdrawiam serwis.
Ewa napisał/a 12 grudnia 2019:
Bardzo polecam. Natychmiastowa reakcja, szybka i profesjonalna obsluga. Pan Adrian usmiechniety choc praca wcale nie byla wdzieczna i wymagala wielu godzin.
Aleksandr napisał/a 11 grudnia 2019:
Szczerze polecam fachowość punktualność i pełen profesjonalizm w tym co robią panowie elektrycy a szczególnie Pan Patryk
Mirosław napisał/a 5 grudnia 2019:
Wacław szybko i sympatycznie usunął awarię

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com

Call Now ButtonZAMÓW ELEKTRYKA