661-654-654

DODAJ OPINIE

Dodaj opinię o firmie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 35.173.35.159.
666 wpisów.
Elzbieta napisał/a 11 września 2021:
Szybko,sprawnie i fachowo. Polecam.
Tadeusz napisał/a 11 września 2021:
Szybko sprawnie i konkurencynie cenowo ! Polecam wszystkim !
Iwona napisał/a 10 września 2021:
Super fachowiec, naprawa szybka i sprawna. Trochę drogo (250 zł za pół godziny pracy) w sumie za naprawę dość banalnej usterki, ale wszystko działa jak należy.
Wojtek napisał/a 10 września 2021:
Super sprawnie i profesjonalnie.Polecam Pana Sergiusza.
Ada napisał/a 9 września 2021:
Ogólnie spoko. Może odrobinę za drogo
Urszula napisał/a 9 września 2021:
P. Artur bardzo sprawnie rozwiązuje każdy problem. Zwykle mniej niż godzinę . Dziś zainstalował mi licznik na tablicy. Jestem bardzo zadowolona
Zdzislaw napisał/a 8 września 2021:
Na razie bardzo uprzejmy fachowiec który sposób profesjonalny zapoznal się zakresem robót, dalej zobaczymy.
JUSTYNa napisał/a 8 września 2021:
Pan Witold załatwił sprawę na 6+. Podłączanie kuchni elektrycznej pod siłę w bardzo starym budownictwie jest nielada wyzwaniem dla elektryka lecz nie dla Pana Witolda ❤️❤️❤️❤️ polecamy
Ariel napisał/a 8 września 2021:
Firma na medal. Miło, uprzejmie a najważniejsze to skutecznie, gdzie poprzedni elektryk z olxa sobie nie poradził z tą awaria.
Kasia napisał/a 7 września 2021:
Super obsługa i podejście do klienta . Szybko , czysto , sprawnie i skutecznie . Bardzo polecam Pana Artura.
Teresa napisał/a 7 września 2021:
Więcej takich panów elektryków pełna profeska ,solidnie.Jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy p. Krzysztofa . POLECAM TĄ FIRMĘ
Janusz napisał/a 7 września 2021:
Jestem B.zadowolony z Waszych usług.Jestem pod wrażeniem rzadko się dziś spotyka Tak profesjonalną usługę.Pozdrowienia dla Pana Witolda za świetnie wykonaną pracę.Będę Was polecał znajomym.
Natalia napisał/a 4 września 2021:
Pań przyjechał przed czasem, kontakty załatwił raz dwa. Polecam ❤
Wiesiek napisał/a 4 września 2021:
Mega człowiek z p.Wojtka.Nie dość, że przyjecał przed czasem to bez problemu poradził sobie z awarią elektryczną (lokalizacja zwarcia) , przywrócił zasilanie i przy okazi pomógł przy podłączeniu silnika od bramy. Koszt usługi adekwatny do wykonanej pracy. POLECAM!
Lidia napisał/a 4 września 2021:
Pełen profesjonalizm dziękuję
Grazyna napisał/a 3 września 2021:
Więcej takich ludzi, jak Pan Witold. Praca wykonana na 5tkę. Pełna kultura, aż miło Dziękuję P. Witku nareszcie będę mogła ugotować obiad, od trzech dni. SERDECZNIE POZDRAWIAM.
Paweł napisał/a 2 września 2021:
Wymiana starych bezpieczników (korków) na nowe z mega starannością i estetyką. Dla mnie arcydzieło. Długo już nie miałem styczności z taką firmą, która tak dba od klienta od początku do końca. Jeśli szukasz Elektryka to tylko tutaj!
Jola napisał/a 2 września 2021:
Profesjonalnie!!!
Aga napisał/a 2 września 2021:
Szybko, miło, profesjonalnie. Serdecznie polecam.
Monika napisał/a 2 września 2021:
Rzadko się zdarza żeby w skali 1:10 ocenić usługę na pełne 10,tu niestety mogę dać 5/5. To co było w mojej puszce przypominało wręcz afro albo skórę owcy. Pan Witek sobie z tym poradził, inny być może by odpuścił. Pan Witek osoba w pełni zaangażowania,profesjonalna, miła i komunikatywna. Jeśli zajdzie taka konieczność na pewno skorzystam i polecę też innym. Dziękuję za profesjonalne wykonanie usługi. Kontakt z Firmą też bez zastrzeżeń.

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com