DODAJ OPINIE

Dodaj opinię o firmie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 3.237.94.109.
329 wpisów.
Adam napisał/a 12 lipca 2020:
Sprawnie, płatność bezgotówkowa, elektryk z wiedzą, doświadczeniem i uśmiechem na twarzy mimo że to niedziela 9 rano. Polecam!
Arek napisał/a 11 lipca 2020:
Szybko sprawnie jestem zadowolony z usługi
Krzysztof napisał/a 8 lipca 2020:
Uczciwa i rzetelna pomoc. Co prawda usterka leżała po stronie Eenergi, ale Pan elektryk sam zgłosił awarię gdyż Energa zbyła zgłoszenie żony. Pełna kultura i profesjonalizm.
Piotr napisał/a 1 lipca 2020:
Serwisant Pan Dariusz - bardzo profesjonalna, sprawna i terminowa robota. Miły kontakt z klientem. Polecam
Wojciech napisał/a 30 czerwca 2020:
Usługa wykonana poprawnie i terminowo, mimo soboty, polecam
Bousław napisał/a 29 czerwca 2020:
Szybko,sprawnie,profesjonalnie -polecam
Tomasz napisał/a 29 czerwca 2020:
Może nie najtaniej, ale szybko, sprawnie i profesjonalnie ! Polecam !
Ela napisał/a 26 czerwca 2020:
Dziękuję za podłączenie płyty indukcyjnej i przy okazji sprawdzenie instalacji elektrycznej. Dopracowana firma!
Grzesiek napisał/a 26 czerwca 2020:
Panowie wymieniali mi instalację elektryczną w mieszkaniu. Pełen profesjonalizm. Mieli cały potrzebny sprzęt i narzędzia. Przystępna cena i mega podejście Pana Wojtka. Polecam!
Ania napisał/a 25 czerwca 2020:
Jak zawsze szybko , sprawnie , profesjonalnie . Polecam tę fantastyczna firmę . Dziękuje za szybka naprawę awarii co w przypadku hotelu jest niezmiernie istotne .
Magda napisał/a 24 czerwca 2020:
Polecam serdecznie. Byłam w kryzysowej sytuacji, pan elektryk przyjechał w ciągu godziny, naprawił - bardzo sprawna i profesjolana obsługa. Dziękuję
Arek napisał/a 23 czerwca 2020:
Bardzo dobry Kontakt. Konkurencyjna cen. Wysoka kutura osobista to atuty tej firmy. Pan Wojtek (właściciel) odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Tak trzymać!
Iwo napisał/a 23 czerwca 2020:
Jestem bardzo zadowolony. Szybkie wykrycie usterki, pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista Pana Darka. Szczerze polecam
Aga napisał/a 23 czerwca 2020:
Delikatne zamieszanie na początku, ale problem został od razu rozwiązany i finalnie w 101% polecam . Podejście właściciela firmy mówi samo za siebie jak bardzo zależy mu na każdym kiencie i nie pozostawia nawet drobnej sprawy nie rozwiązanej.
Aleksander napisał/a 23 czerwca 2020:
Opinie poprzedników mówią same za siebie. Ja tylko mogę potwierdzić i Polecić innym Usługi tej firmy.
Justyna napisał/a 23 czerwca 2020:
Błyskawiczny dojazd do klienta, fachowa obsługa w miłej atmosferze. Polecam!
Marzena napisał/a 23 czerwca 2020:
Dzien dobry bardzo szybko i solidnie zadzwonilam o 18 a pan mi muwi ze bedzie dzisiaj o 19.15 juz umnie naprawil mi dwie duze usterki. Bardzo szybko i doradzil w sprawie mojej .oraz ceni sie za to ze pan po moim telefonie juz byl w ciagu pul godziny nawet przed czasem .bardzo mily pan i pana pozdrawiam i bede polecac panstwa innym osobom.dziekuje pozdrawiam.
Krystyna i Tomasz napisał/a 15 czerwca 2020:
Super firma Polecam
Radek napisał/a 11 czerwca 2020:
Pan Wojtek i jego firma godna zaufania. Kultura osobista i podejście do klienta na bardzo wysokim poziomie, co "obiecywał" na pierwszym spotkaniu to zrealizował. Cieszę się, że miałem przyjemność współpracować z nimi. I na pewno tu wrócę i będę polecał znajomym.
Bartosz napisał/a 10 czerwca 2020:
Profesjonalna obsługa Pan z doświadczeniem uprzejmy z wysoką. Kultura cena dostępna dla każdego pełne zadowolenie Polecam

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com