DODAJ OPINIE

DODAJ OPINIĘ O FIRMIE

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 3.233.221.90.
1199 wpisów.
Agata napisał/a 8 sierpnia 2023:
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy. Panowie nie dają za wygraną i naprawdę robią wszystko, żeby zdiagnozować przyczynę usterki i ja naprawić. Dodatkowo opis wykonanej usługi wystawiany zaraz po naprawie, który stanowi również podstawę do złożenia reklamacji. Oby więcej takich fachowcow:)
Jan napisał/a 4 sierpnia 2023:
Szybka i mila usluga pana Andrzeja firma solidna co do wykonywania prac związanych w tym zakresie. Polecam wszystkim co mają problemy z tym działem.
Jolanta napisał/a 4 sierpnia 2023:
POLECAM!!. Usterka szybko, sprawnie i dokładnie usunięta przez p. Andrzeja. Monter miły i sympatyczny. POLECAM!!!
Sandra i Artur napisał/a 30 lipca 2023:
Brak prądu w pokoju.Szybko i sprawnie jedno dwa wiercenia przemiła obsługa koszt bardzo przyzwoity. Wysoka kultura osobista pana Patryka.Polecam.
Marzena napisał/a 28 lipca 2023:
Profesjonalnie i kulturalnie. Podziękowania dla p. Mateusza
Rafał napisał/a 27 lipca 2023:
Sprawna i przede wszystkim skuteczna naprawa oświetlenia mimo nieco skomplikowanej sytuacji z elektryką w budynku. Praca wykonana fachowo na tyle że od razu została podjęta decyzja o zleceniu modernizacji rozdzielni - tu też wszystko wykonane szybko i fachowo. Pan Krzysztof zdecydowanie zna się na swojej pracy.
Jarosław napisał/a 26 lipca 2023:
Pan Kacper pojawił się błyskawicznie i równie szybko usunął usterkę, poprawiając błędy w instalacji oraz przy okazji podłączył płytę indukcyjną. Wszystko oceniam na 6 z plusem. Dziękuję i pozdrawiam.
Sława napisał/a 25 lipca 2023:
Dnia 25.07.2023r.był u mnie Pan Jacek.Usługa polegała na przewieszeniu lampy z innego pokoju.Przyjazd na umówioną godzinę i szybka i fachowo zrobiona usługa.Jestem bardzo zadowolona i będę polecała innym tą firmę.
Edyta napisał/a 14 lipca 2023:
Polecam firmę i Pana Mateusza! Szybko i sprawnie rozwiązany problem.
Adam napisał/a 11 lipca 2023:
Szybka i miła obsługa pana Łukasza Fachowa pomoc przy rozwiązaniu problemu. Dziękuję i polecam
Sonia napisał/a 11 lipca 2023:
Super robota szybki dojazd i usunięcie usterki.Cena mega przystępna.
Ewa napisał/a 6 lipca 2023:
Pan Adam przed chwila zdzialal cuda. Naprawil cos nienaprawialnego. Co wiecej niezwykla kultura osobista, Dziekuje za szubka pomoc. Byl u mnie 15 min po moim telefonie.
Ewa napisał/a 6 lipca 2023:
Pan Elektryk zaimponował nam swoją wiedzą i skutecznością. Tu nie chodziło o wymianę bezpiecznika. Awaria została potraktowana kompleksowo i działania prewencyjne też podjęte. Bardzo polecam.
Halina napisał/a 29 czerwca 2023:
Jestem bardzo zadowolona. Awaria naprawiona szybko i skutecznie.
Bogusława napisał/a 26 czerwca 2023:
Usługa wykonana przez Pana Artura w miłej atmosferze i ekspresowym tempie.Fachowa i szybka usługa.Ocena na 5 z plusem.Wszystkim polecam.
Natalia napisał/a 22 czerwca 2023:
Szybki dojazd i profesjonalna naprawa, polecam Pana Waldemara w kryzysowych sytuacjach:)
Jolanta napisał/a 20 czerwca 2023:
Naprawa wykonana szybko i profesjonalnie. Pan Jakub odpowiedział na wszystkie pytania. POLECAM
Ewa napisał/a 19 czerwca 2023:
⏩,sprawnie,profesjonalnie. Ukłony dla Pana Łukasza.
Konrad napisał/a 9 czerwca 2023:
Polecam
Kacper napisał/a 5 czerwca 2023:
Polecam

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com