661-654-654

DODAJ OPINIE

Dodaj opinię o firmie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 35.173.35.159.
666 wpisów.
Karolina napisał/a 2 września 2021:
Doprowadzenie do ładu instalacji elektrycznej po innym elektryku - pełen profesjonalizm. Montaż gniazdek i lamp - rewelacja. Polecam tych fachowców.
Agata napisał/a 1 września 2021:
Pan Artur był rewelacyjny - działał szybko, sprawnie i profesjonalnie. Bardzo miły i dokładny -wszystko działa - naprawdę polecam.
Arkadiusz napisał/a 1 września 2021:
Obsługa na wysokim poziomie przy konkurencyjnej cenie. Miło, bo byłem informowany, na każdym etapie, począwszy od umowienia się po koszty usługi po postawionej diagnozie. Brawa dla właściciela firmy i jego ludzi! Będę Polecał!
Aneta napisał/a 1 września 2021:
Profesjonalne podejście do klienta, informacja sms na każdym etapie realizacji zlecenia. Fachowo i sprawnie usunięta usterka. Polecam 🙂
Tomasz napisał/a 30 sierpnia 2021:
Firma Pana Wojtka niejednokrotnie ratowała nas podczas awarii braku zasilania na naszych apartamentach. Uczciwe podejście i nigdy nie zawodzą. Lepszej firmy elektrycznej nie znajdziecie! Polecam!
Anna napisał/a 30 sierpnia 2021:
Panowie wykonywali mi Pomiary elektryczne oraz przegląd instalacji elektrycznej. Szybko sprawnie, profesjonalne i konkurencyjnie cenowo! Polecam
Ewelina napisał/a 30 sierpnia 2021:
Bardzo polecam! Pan oddzwania bardzo szybko, niezależnie od dnia tygodnia, jest przesympatyczny i bardzo kulturalny. Płyta indukcyjna podłączona ładnie i sprawnie, bardzo konkurencyjne ceny, super powiadomienia sms o umówionym przyjeździe. 10/10!
Łukasz napisał/a 28 sierpnia 2021:
Korzystałem 2 razy. Za pierwszym razem na 5 podłączenie płyty indukcyjnej. Za drugim razem słabo, dwóch panów nie znaleźli usterki, nie rozwiązali problemu z instalacją. Koszt 100 za usługę która nie została zrealizowana.
Oskar napisał/a 28 sierpnia 2021:
Ekspresowa realizacja! Po 2h juz miałem założona płytę- bardzo polecam!
Barbara napisał/a 28 sierpnia 2021:
Bardzo sprawnie i szybko.Mily pan.Polecam.
Agnieszka napisał/a 27 sierpnia 2021:
Bardzo rzetelna usługa lepszej nie znajdziesz. korzystaj
Monika napisał/a 26 sierpnia 2021:
Jestem bardzo zadowolona z usłg. Sprawnie i rzetelnie wykonana praca. Pan Adam to najlepszy elektryk. Polecam.
MONIKA napisał/a 26 sierpnia 2021:
Ustalenie przyczyny awarii elektrycznej oraz naprawa instalacji elektrycznej wykonana w profesjonalnie i błyskawicznie. Bardzo dobry kontakt z serwisem.
Wanda napisał/a 25 sierpnia 2021:
Usterka została naprawiona fachowo, szybko, sprawnie i skutecznie. Pełny profesjonalizm. Polecam!!!
Mirek napisał/a 25 sierpnia 2021:
Super obsługa na 5
Sławomir napisał/a 25 sierpnia 2021:
Super sprawnie fachowo terminowo i kulturalnie
Rafal napisał/a 25 sierpnia 2021:
Jestem bardzo zadowolony z uslugi.. p.adama prawdziwy fachowiec swietna wykonana praca .. szkoda ze centrala idzie na akord I ciagle Tel kiedy skonczy ??..
Grażyna napisał/a 25 sierpnia 2021:
Przesunięcie gniazdka, szybko solidnie polecam
Błażej napisał/a 24 sierpnia 2021:
Polecam usługi tej tej firmy. Wymiana instalacji elektrycznej przebiegła na najwyższym poziomie. Właściciel p. Wojtek fachowiec z dużą wiedzą i doświadczeniem. Polecam!
Anna O napisał/a 24 sierpnia 2021:
Montaż żyrandoli, szybki termin, przemiły fachowiec,dobrze wykonana usługa. Polecam!

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com