DODAJ OPINIE

Dodaj opinię o firmie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 3.231.226.13.
265 wpisów.
Danuta napisał/a 4 grudnia 2019:
Dziękuję bardzo za szybka pomoc. Pan który przyjechał bardzo szybko usunął awarię. Był miły uśmiechnięty....polecam bardzo usługi tej Firmy.
Maria napisał/a 2 grudnia 2019:
Bardzo polecam fachową uprzejma i doświadczonego elektryka który dziś wymienił mi 5 gniazdek które wygrałam waszym konkursie
Agnieszka napisał/a 2 grudnia 2019:
Bardzo polecam Elektryk24h.com i wygrałam u was w konkursie 5 gniazdek jestem bardzo zadowolona miły uśmiechnięty pan elektryk przyjechał na umówioną godzinę wykonał swoje zadanie wzorowo polecam każdemu taka firmę
Monika napisał/a 1 grudnia 2019:
Bardzo szybka i fachowa obsługa polecam każdemu 🙂
Maria napisał/a 30 listopada 2019:
Pan Łukasz szybko i sprawnie naprawił usterki, korzystnie cenowo. Bardzo polecam. Solidna firma
Monika napisał/a 25 listopada 2019:
Pan Wacław przyjechał na miejsce punktualnie. Usługa wykonana w ciągu 10 minut!!!! Dziękuję serdecznie. Będę was polecać!!!! Jesteście niesamowici!
Aleksandra napisał/a 18 listopada 2019:
Bardzo szybka, sprawna i profesjonalna usługa. A przy tym fachowiec miły i kulturalny. Bardzo dziękuję
Barbara napisał/a 15 listopada 2019:
Polecam, profesjonalnie i terminowo wykonana praca. Bardzo miła obsługa. Cena za usługę rozsądna.
Dorota napisał/a 13 listopada 2019:
Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu - począwszy od umawiania wizyty aż po jakość wykonanej usługi. Awaria nie była prosta, natomiast pan elektryk Wacław poradził sobie z nią świetnie. Cena za usługę rozsądna. Naprawdę fachowa firma - polecam wszystkim.
Ania napisał/a 11 listopada 2019:
Polecam. Pan elektryk przyjechał szybko. Sprawnie usunął usterkę. Grzeczny, miły. Dziękuję Panie Patryku za pomoc.
Krzysztof napisał/a 9 listopada 2019:
Bardzo dziękujemy Panu Patrykowi za miłą, skuteczną i szybką usługę
Magdalena napisał/a 8 listopada 2019:
Z czystym sumieniem polecam. Panowie zjawili się w ciągu dwóch godzin. Miło, profesjonalnie i przystępnie cenowo. A przy tym przesympatyczne chłopaki .
Elżbieta napisał/a 28 października 2019:
Szybka, profesjonalna usługa, polecam !!!
Jan napisał/a 24 października 2019:
Firma może być przykładem, jak powinny działać usługi. Pełen profesjonalizm. Polecam
Anna napisał/a 17 października 2019:
Szybka , punktualna ( mimo godziny w której są korki),miła i fachowa obsługa. Miałam nadpalone kable w gniazdku. Nie było prądu w całym obwodzie. Polecam
Bożena napisał/a 16 października 2019:
Bardzo profesjonalna, miła obsługa. Polecam wszystkim.
Joanna napisał/a 15 października 2019:
Profesjonalna ekipa. Bardzo dobre podejście do klienta. Jasna wycena nawet przy trudnym do zdefiniowania zakresie prac. Zakres prac w moim domu był trudny. Ekipa wykazała się poważnym podejściem do tematu, dużą kreatywnością w rozwiązywaniu pojawiających się problemów i uczciwością w zakresie rozliczeń. Efekt finalny bardzo mi sie podoba. Dom zyskał nowy blask. Gorąco polecam!
Krystyna napisał/a 15 października 2019:
Szybko, sprawnie, bardzo fachowo i sympatycznie.
Michal napisał/a 10 października 2019:
Terminowo i konkretnie oby tak dalej
Ania napisał/a 9 października 2019:
Dziękuje za pomoc i fachowa robotę jesteście bardzo rzetelni i pozdrawiam zlata rączkę pana Wacława bede polecać was znajomym

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com

Call Now ButtonZAMÓW ELEKTRYKA