661-654-654

DODAJ OPINIE

Dodaj opinię o firmie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 3.236.100.6.
550 wpisów.
Irena napisał/a 27 stycznia 2021:
Polecam firmę, szczególnie panów Pawła i Krystka. Usługa dotyczyła położenia instalacji i podłączenia płyty indukcyjnej. Na plus - terminowość i porządne wykonanie, pozytywne podejście do klienta, wysoka kultura pracy
Teresa napisał/a 27 stycznia 2021:
Jestem bardzo zadowolona. Poważna awaria usunięta. Polecam każdemu te usługi
Katarzyna napisał/a 26 stycznia 2021:
Pan Adrian bardzo rzeczowy, rozwiązał problem sprawnie i szybko. Bardzo uprzejmy. Polecam
Irena napisał/a 25 stycznia 2021:
Bardzo sumienna firma. Pan Wojtek bardzo miły, kompetentny i profesjonalny . Szybko zlokalizował usterkę i ją usunął. Dziękuję i polecam.
Marta napisał/a 24 stycznia 2021:
Do awarii instalacji w mieszkaniu z wielkiej płyty przyjechał pan Adam. Sprawa okazała się poważniejsza niż myślałam - a fachowiec wykazał się niezwykłą wiedzą, rzetelnością oraz skrupulatnością. Cała wizyta odbyła się w miłej i nieskrępowanej atmosferze. Z całego serca polecam!
Marta napisał/a 24 stycznia 2021:
Do awarii instalacji w mieszkaniu z wielkiej płyty przyjechał pan Adam. Sprawa okazała się poważniejsza niż myślałam - a fachowiec wykazał się niezwykłą wiedzą, rzetelnością oraz skrupulatnością. Cała wizyta odbyła się w miłej i nieskrępowanej atmosferze. Z całego serca polecam!
Michał napisał/a 24 stycznia 2021:
Awaria instalacji w niedzielę. Sprawa rozwiązana. Pełen profesjonalizm. Polecam
Dorota napisał/a 22 stycznia 2021:
Pan Piotr fachowiec jakich mało. Krótki czas oczekiwania plus szybka diagnoza wraz z naprawą. Polecam
Roman napisał/a 20 stycznia 2021:
Pełna satysfakcja. Profesjonalizm, kultura pracy, uprzejmość. Dziękuję i polecam.
Małgorzata napisał/a 18 stycznia 2021:
Bardzo profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt. Polecam usługi tej firmy.
Piotr napisał/a 18 stycznia 2021:
Szybki dojazd do klienta,naprawa od ręki,wszystko w najlepszym porządku.
Iwona napisał/a 15 stycznia 2021:
Dziękuję za szybki przyjazd solidna firma dziękuję
Agnieszka napisał/a 15 stycznia 2021:
Sprawnie. Fachowo. Usterka usunięta. I Fachowiec kontaktowy. Zapytany, bez problemu wyjaśnił przyczyny awarii. Polecam! I można płacić Blikiem 🙂
Leszek napisał/a 14 stycznia 2021:
Kompetentny szybko i sprawnie wykonał usługę ,jestem bardzo zadowolony i w przyszłości będę korzystał z Państwa usług.
Sylwia napisał/a 14 stycznia 2021:
Bardzo profesjonalna, szybka i sprawna usługa.Pan bardzo miły. Bardzo Dziękujemy.
Basia napisał/a 14 stycznia 2021:
Sprawna i sympatyczna obsługa. mimo że pora nocna usługa wykonana szybko i profesjonalnie.dziekuje panu z Brzezna.
Ewa napisał/a 13 stycznia 2021:
Pan Elektryk montował u mnie oświetlenie led -efekt wow! Profesjonalnie, kompetentnie i sprawnie, gorąco polecam.
Beata napisał/a 12 stycznia 2021:
Dzisiaj był u nas p. Wojtek, sprawnie i dobrze wykonał konieczne prace i kompetentnie odpowiadał na nasze pytania, polecamy 🙂
Teresa napisał/a 12 stycznia 2021:
Bardzo sumienna firma. Elektryk pan Piotr bardzo miły i kompetentny szybko zlokalizował usterkę i ją usunął. Późnym wieczorem wypełniłam formularz zgłoszeniowy za chwilę telefon zwrotny i umówienie wizyty na kolejny dzień. Mega zadowolona-oby takich solidnych pracowników miała każda firma.
Ilona napisał/a 9 stycznia 2021:
Profesjonalnie, szybko, miła obsługa, zaangażowanie, polecam!

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com