DODAJ OPINIE

DODAJ OPINIĘ O FIRMIE

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 3.233.221.90.
1199 wpisów.
Paweł napisał/a 11 września 2023:
Jestem właśnie po wizycie miłego, sympatycznego pana elektryka Andrzeja. W 100% pełen profesjonalizm. Usterki zlokalizowane i sprawnie usunięte. Polecam z zamkniętymi oczami. Jak by większość fachowców taka była to nic ino robic w domach awarie.
Maria napisał/a 4 września 2023:
Usługa zrealizowana w podanym wcześniej terminie, szybka diagnoza, usunięta awaria instalacji elektrycznej.
Dariusz napisał/a 2 września 2023:
Wizyta umuwina na godzinę 11stą natomiast elektryk Pan Andrzej był pół godziny przed czasem i usunął awarię błyskawicznie. Jeżeli ktoś jest z okolic Zabrza i będzie miał problem z instalacją elektryczną w swoim gospodarstwie to wzywając fachowca poprosi o wizytę Pana Andrzeja. Z pewnością rozwiąże problem jak i wytłumaczy zaistniałą sytuację w sposób zrozumiały dla każdego. Zarówno Pan Andrzej jak i firma godna polecenia
Łukasz napisał/a 2 września 2023:
Pan Andrzej zjawił się szybko po zgloszeniu awarii szybka diagnoza i usuniecie usterki bardzo polecam
Oskar napisał/a 29 sierpnia 2023:
Bardzo dobry
Ewa napisał/a 28 sierpnia 2023:
Elektryk szybko i sprawnie wykrył awarię i usunął ją. Całość nie trwała nawet 1,5 h. Fachowiec przez duże F! Polecam
Krzysztof napisał/a 21 sierpnia 2023:
Panowie pojawili się po niespełna 30 min. od złożenia zgłoszenia.Usługę wykonali bardzo fachowo, szybko i czysto.Dziękuję zespołowi Pana Łukasza/ niestety nie znam imienia drugiego Pana/. Gdyby wszyscy fachowcy mieli takie podejście i umiejętności do wykonywanej pracy!Dziękuje i bardzo polecam!
Martyna napisał/a 21 sierpnia 2023:
Zadzwoniłam, że potrzebuję montażu lampy i elektryk pojawił się u mnie w godzinę. Szybko i sprawnie wykonał pracę, nie zostawił żadnego bałaganu. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam! 🙂
Natalia napisał/a 19 sierpnia 2023:
Pan Łukasz sprawnie podłączył nam piekarnik oraz płytę, zrobił to fachowo, był bardzo uprzejmy i rzeczowy. Czysty profesjonalizm. A do tego, udało umówić się termin w piątek wieczorem na sobotę rano, zależało nam na czasie więc pan Łukasz uratował nas z opresji.
Bogumiła napisał/a 19 sierpnia 2023:
Podziękowania dla Pana Andrzeja za szybką i fachową pomoc przy usuwaniu awarii instalacji elektrycznej
Monika napisał/a 18 sierpnia 2023:
Bardzo kompetentna firma- mieliśmy nagłą awarię podczas remontu kuchni, zgłoszenie o 14.30 w sobotę zrealizowane w pełni do 17.00 tego samego dnia. Bardzo polecam!
Anna napisał/a 16 sierpnia 2023:
Pan Marek elektryk zjawił się bardzo punktualnie. Ocenił i sprawnie naprawił usterkę. Udzielił też rad dotyczących wymiany skrzynki bezpiecznikowej. Wszystkie potrzebne sprzęty miał ze sobą. Jestem bardzo zadowolna z usługi. Polecam.
DANUTA napisał/a 16 sierpnia 2023:
Uszkodzenie zgłosiłam 16-go sierpnia i w tym samym dniu otrzymałam pomoc. Pan Artur dokonał naprawy szybko i sprawnie. Duża kultura osobista i profesjonalizm. Jestem bardzo, bardzo zadowolona. Jestem pewna, że jeszcze nie raz skorzystam z usług. Polecam.
Patrycja napisał/a 15 sierpnia 2023:
Pan Andrzej to prawdziwy dr House elektryki. Szybko i sprawnie ogarnął temat, a przy okazji umilił czas bez prądu!
Natalia napisał/a 15 sierpnia 2023:
Szybko, sprawie, technik na miejscu sympatyczny, odnalazl zrodlo problem i swietnie sobie poradzil. Polecam!
Leszek napisał/a 15 sierpnia 2023:
W niedzielę 13.08.2023 r. zgłosiłem ok. godz. 20:00 awarię (brak zasilania w całym mieszkaniu). Po 20 min. dojechał elektryk P. Andrzej. Młody, bardzo grzeczny fachowiec, wykonał robotę bezproblemowo, za co pięknie dziękuję. Polecam usługi FIRMY.
Łukasz napisał/a 15 sierpnia 2023:
Pan Adam jest the best! Super fachowiec i świetna obsługa.
Adam napisał/a 14 sierpnia 2023:
Zgłosiłem zlecenie montażu LED + wentylatora + gniazdka wieczorem, elektryk przyjechał następnego dnia z samego rana. Robota wykonana porządnie i sprawnie. Nie chciało mi się wierzyć w ocenę 5.0 na Google, ale muszę przyznać, że naprawdę zasługują na tak wysokie noty!
Agata napisał/a 14 sierpnia 2023:
Super szybka,fachowa i konkurencyjna usługa wymagająca zamontowania 'wymagających' lamp w całym mieszkaniu. Zespół godny polecenia.
Łukasz napisał/a 9 sierpnia 2023:
Serdecznie polecam Pana Adama. Był rzeczowy i bardzo miły. Wystarczyło 40 min na naprawę kuchennych ledów.

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com