https://www.elektryk24h.com
661-654-654

DODAJ OPINIE

DODAJ OPINIĘ O FIRMIE

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 3.215.16.238.
1251 wpisów.
weronika napisał/a 28 marca 2024:
ekstra szybka robota, polecam goraco
Danuta napisał/a 19 marca 2024:
Z dużą przyjemnością, aczkolwiek awaria prądu w domu to raczej problem a nie przyjemność, chcę wyrazić słowa podziękowania i uznania dla Panów Roberta W. i Andrzeja. Kompetencja, profesjonalizm, kultura osobista i życzliwość dla zdenerwowanych klientów, to cechy, które dzisiaj są bardzo cenne i niestety rzadkie. A tacy byli Panowie Robert i Andrzej. Jeszcze raz bardzo dziękuję za szybką i skuteczną pomoc ( 19.03.2024).
Henryk napisał/a 16 marca 2024:
Ogromna wiedza profesjonalizm fachowość i kultura p.Roberta i p. Andrzeja którzy szybko i sprawnie usunęli bardzo poważną awarię w domu. Gorąco polecam firmę elektryk24h i dziękuję raz jeszcze
Krzysztof napisał/a 15 marca 2024:
Pan Krzysztof :szybko,sprawne,fachowo .Polecam z całego serca.Zawsze będę korzystał z waszych usług.
Stefania napisał/a 15 marca 2024:
Profesjonalizm , fachowość i kultura p.ROBERTA i p.ANDRZEJA który wykazali się ogromną wiedzą , bardzo sprawnie usunęli bardzo poważną awarię prądu w naszym domu. Gorąco polecam firmę ELEKTRYK 24h i raz jeszcze bardzo dziękujemy p.Robertowi i pAndrzejowi
Wojciech Serafin napisał/a 14 marca 2024:
No i wykrakałem. Druga w ciągu kilku dni wizyta elektryka, ale z innego powodu, aniżeli poprzednia (nie reklamacja). I ponownie Pan Oleh! I jak poprzednio, punktualnie, profesjonalnie i miło. Super Gość! Polecam jego umiejętności, doświadczenie, punktualność i życzliwość.
Bogusław Moryś napisał/a 12 marca 2024:
Od Pana Tomasza trzeba zacząć.!!! Podłączenie płyty grzewczej i montaż piekarnika - (firmy Elektroluks) do zabudowy. Wykonawca zlecenia Pan Krzysztof - fachowiec najwyższej klasy, był z uczniem który według mojej oceny bardzo rokuje! Bardzo szybka reakcja na zgłoszenie, profesjonalna usługa. Bardzo polecam.!
Szymon napisał/a 12 marca 2024:
Pan Andrzej bardzo sprawnie i profesjonalnie postawił diagnozę, pokazał przyczynę usterki, wytłumaczył co będzie robił i dlaczego, dał dodatkowe rady. Takiego fachowca ze świecą szukać, a poza tym jest pozytywnie zakręcony, więc zamiast przejmować się awarią, można pośmiać się w dobrej atmosferze 😜
Marian napisał/a 12 marca 2024:
Pan Oleh był punktualnie, z wymianą gniazdka i zerowaniem uwinął się szybko i profesjonalnie. Co tu dużo mówić, polecam.
Daniel napisał/a 11 marca 2024:
Pan Oleh to elektryk z powołania. Bez problemu i natychmiast zdiagnozował problem i usunął usterkę. Ogromna zaleta to punktualność. Dziękuje !! Bardzo polecam
Wojciech Serafin napisał/a 11 marca 2024:
Jak zwykle, nagła awaria i brak prądu w całym mieszkaniu. Telefon, umówiona wizyta za kilka godzin. Po chwili telefon od pana Olega, czy może być wcześniej. No jasne, na tym mi bardzo zależało! Super fachowiec, w kilka.minut znalazł źródło awarii i usunął przyczynę. Bardzo miły i kontaktowy człowiek, chętnie udzielający informacji i praktycznych porad. Wcześniej telefonowałem do innej firmy, ale się rozłączyli. Chyba nie chcą zarabiać. Reasumując, jeżeli kiedykolwiek jeszcze zdarzy się awaria albo będę potrzebował profesjonalnego elektryka do innego zlecenia, na pewno zadzwonię do nich. Szczerze polecam firmę elektryk24h.com, a panu Olegowi raz jeszcze bardzo dziękuję!
Arek napisał/a 1 marca 2024:
Pan Konrad przyjechał wyjął dziwne urządzenia i zabrał się do pracy. Bardzo sprawnie i profesjonalnie ogarnął bałagan w instalacji. Sprawdził czy wszystko jest w porządku z instalacją. Polecam tego młodego człowieka jak i firmę.
Arek napisał/a 28 lutego 2024:
Była usterka, przyszedł Pan Konrad i usterki nie ma. Dobra robota. Polecam.
Tomasz Dawiskiba napisał/a 23 lutego 2024:
Naprawa instalacji elektrycznej przeprowadzona przez Pana Łukasza. Profesjonalizm na najwyższym poziomie i mega kultura. Bardzo mocno polecam!
Oliwia napisał/a 19 lutego 2024:
Bardzo szybka reakcja na zgłoszenie, następnie profesjonalna i rzetelna naprawa usterki. Pan Adam nie dość, że sprawnie zdiagnozował problem i go rozwiązał to przez całą wizytę był niezwykle sympatyczny krok po kroku tłumacząc swoje działania oraz chętnie dzielił się wiedzą. Gorąco polecam i bardzo dziekuje!
Iwona napisał/a 18 lutego 2024:
Polecam, sprawnie i szybko, profesjonalnie 🙂 Polecam Pana Andrzeja
Konkret napisał/a 17 lutego 2024:
Usunięcie awarii na budowie wykonane szybko sprawnie i fachowo. Dziekujemy
Krzysztof napisał/a 16 lutego 2024:
Wszystko załatwione perfekcyjnie i szybko. Czas realizacji i termin nie zachęcający co nie przeszkodziło elektrykowi być w pozytywnym nastroju za co dozgonny szacunek. Definitywnie polecam bo nie ma się do czego doczepić choćby człowiek chciał.
Oświetlenie napisał/a 14 lutego 2024:
Profesjonalnie wykonana usługa. Podziękowania dla Pana Jacka, wszystko działa jak należy 👍
Łukasz napisał/a 13 lutego 2024:
Gorąco polecam!. Świetny kontakt , skutecznie usunęli awarię w ciągu kilku godzin od wezwania . Przy tym żadnego marudzenia i przystępna cena . Rachunek, FV co potrzeba

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com