661-654-654

DODAJ OPINIE

DODAJ OPINIĘ O FIRMIE

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 18.212.120.195.
733 wpisy.
Olga napisał/a 1 grudnia 2021:
Sprawnie i szybko. Polecam:)
Jakub napisał/a 30 listopada 2021:
Polecam firme, Pan Witold wymienil stara puszke z korkami na nowa z pstryczkami, praca wykonana szybko, zwinnie i dobrze.
Izabela napisał/a 30 listopada 2021:
Zadowolona z wczorajszej usługi wymiana lamp oraz gniazdek oceniam na 5
Marek napisał/a 29 listopada 2021:
Już drugi raz korzystaj z usług tej firmy. Również i tym razem wszystko poszło sprawnie i bez zastrzeżeń. Dobra robota!
Aneta napisał/a 29 listopada 2021:
Serdecznie polecam! Szybko i profesjonalnie.
Roman napisał/a 28 listopada 2021:
Polecam Sprawnie Minimalny Czas Oczekiwania
Wiesław napisał/a 28 listopada 2021:
Polecam firmę za jej fachowość i rzetelność. Serwisant pojawił się w niedzielę o umówionej godzinie i doskonale wiedział co ma robić. Sprawnie zdiagnozował przyczynę usterki i niezwykle skutecznie załatwił sprawy z ENERGĄ. Pan Adrian, bo tak miał na imię elektryk był przy tym bardzo miły i komunikatywny. Jeszcze raz gorąco polecam firmę, prawdziwi fachowcy w trudnych czasach:)
Renata napisał/a 28 listopada 2021:
Dziękuję za profesjonalne podejście do tematu. Wymiana zasilania WLZ i podpięcie do lini napowietrznej wyszło WZOROWO. Pan Wojtek zna się na rzeczy i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Polecam
Małgorzata napisał/a 27 listopada 2021:
Polecam! bardzo profesjonalna i szybka obsługa.Pan Adriane 3 minuty zlokalizował i naprawił usterkę. i to w sobotę wieczorem.
Włodzimierz napisał/a 27 listopada 2021:
Szybko i solidnie super.
Rafal napisał/a 27 listopada 2021:
Świetny elektryk, szybki przyjazd i naprawa instalacji, bez problemów, nawet w sobotę. Polecam.
Jadwiga napisał/a 27 listopada 2021:
Super!
Ewa napisał/a 27 listopada 2021:
Montaż płyty indukcyjnej w szybki i profesjonalny sposób mimo niewielkiej przeszkody w meblach:) Polecam gorąco!!! Pan z przeszkoda sobie poradził bez problemu, przygotowany ze wszystkimi narzędziami. Teraz tylko Elektryk 24 a nie przypadkowi pseudo fachowcy.
Dominika napisał/a 26 listopada 2021:
Polecam usługi. Szybko i sprawnie.
Paweł napisał/a 26 listopada 2021:
Krótki termin,szybka i profesjonalna obsługa.Polecam
Adrian napisał/a 25 listopada 2021:
Elektryk super szybki przyjazd,fachowa pomoc w znalezieniu usterki. Cena przystępna oby więcej takich ludzi
Monika napisał/a 24 listopada 2021:
Przesympatyczny i profesjonalny Pan szybko poradził sobie z usterkami. Służył także radą. Istnieje możliwość zapłaty kartą więc nie trzeba się przejmować wypłacaniem gotówki. Jestem bardzo zadowolona 🙂
Izabela napisał/a 24 listopada 2021:
Polecam. Solidna firma ceny przystępne wykonanie super. Przy mojej usterce(stare kable i cała elektryka) jedna firma nie dała rady przy czym zwodziła mnie 3 miesiące a tu pan przyszedł ocenił i naprawił.
Eryk napisał/a 24 listopada 2021:
Już drugi raz korzystam z usług p. Artura który jest najbardziej profesjonalnym elektrykiem jakiego poznałem. Potrafi wykonać wszystko w ogromnie solidny, szybki i na dodatek przyjazny sposób. Ceny też świetne. Gorąco polecam każdemu!
Henryk napisał/a 23 listopada 2021:
Jestem bardzo zadowolony z elektryka który szybko i sprawnie usunął awarię.Polecam firmę i sam będę w przyszłości korzystał.

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com