661-654-654

DODAJ OPINIE

Dodaj opinię o firmie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 3.237.48.165.
561 wpisów.
Łukasz napisał/a 18 grudnia 2020:
Polecam z pełną odpowiedzialnością miła profesjonalna obsługa super
Radek napisał/a 18 grudnia 2020:
Usługa wykonana zgodnie z moją prośbą, szybko i fachowo. Kwota podana była kwotą ostateczną. Gorąco polecam.
Jadwiga napisał/a 17 grudnia 2020:
Szybko o fachowo. Lekkie opóźnienie, ale z fachowcami tak jest - czasem w trakcie pracy pojawi się jakaś niespodzianka i trzeba szybko reagować 🙂 błyskawiczne terminy! Szczerze polecam.
Ania napisał/a 17 grudnia 2020:
Pan pojawił się w ciągu 45 minut od rozmowy telefonicznej, wszystko zrobił bardzo porządnie. Dziękujemy za prace, wszystko działa sprawnie. Pan nawet częściowo posprzątał po pracy(po układaniu gipsu). Polecamy jak najbardziej
Marek napisał/a 16 grudnia 2020:
Wszystko poprawnie i skutecznie. Pan przybyl wczesniej niz o umowionym czasie. Pelen profesjonalizm i spokoj. Sprawa rozwiazana szybciej niz myslale. Juz to bedzie moj pierwszy elektryk jesli kiedys bedzie znow potrzeba. Polecam.
Daria napisał/a 15 grudnia 2020:
Jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie. Obsługa na poziomie!
ANNA napisał/a 15 grudnia 2020:
Szybko i sprawnie . Polecam
Ewa napisał/a 14 grudnia 2020:
Pan Adam to znakomity fachowiec. Ogromna wiedza, sumienność i uczciwość. Polecam z czystym sumieniem!
Agnieszka napisał/a 12 grudnia 2020:
Jestem bardzo zadowolona z uslugi. Pan Elektryk szybko i profesjonalnie rozwiazal problem. Polecam!
Mateusz napisał/a 12 grudnia 2020:
Polecam w 100% wszystko wykonane w jak najlepszym porządku
Mariusz napisał/a 11 grudnia 2020:
Mam zamiar polecać usługi elektryczne wszystkim znajomym. Firma jest zorganizowana i słowna. Sam Elektryk jest fachowy i przyjazny - ceny umiarkowane. Jestem bardzo zadowolony.
Agnieszka napisał/a 10 grudnia 2020:
Bardzo dziękuję za szybkie rozwiązanie problemu. Pełen profesjonalizm. Polecam
Ewa napisał/a 9 grudnia 2020:
Pan Adam jest bardzo kompetentnym elektrykiem. Duża wiedza, uczciwy i świetny fachowiec. W 100% polecam.
Renata napisał/a 8 grudnia 2020:
Dziękuję za szybkie i profesjonalne rozwiązanie mojego problemu.
Jakub napisał/a 8 grudnia 2020:
Serwisant bardzo komunikatywny, szybki, sprawny i punktualny. Profesjonalizm.
Karol napisał/a 8 grudnia 2020:
Szybko sprawnie profesjonalnie. Polecam.
Iwona napisał/a 7 grudnia 2020:
W dniu 3 grudnia mocno starsza Pani pilnie potrzebowała pomocy elektryka. Serwis przyjechał błyskawicznie, poradził sobie szybko z awarią. Polecam naprawę solidnie, szybko i profesjonalnie.
Justyna napisał/a 5 grudnia 2020:
Bardzo szybka, sprawna usługa. Zdecydowanie polecam.
Małgosia napisał/a 5 grudnia 2020:
Wszytko sprawnie. Dziękujemy
Julia napisał/a 5 grudnia 2020:
Sprawnie, pod każdym względem profesjonalnie. Szczerze polecam!

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com