501-974-085

Usługi Elektryczne 24h

 ELEKTRYK POZNAŃ

Jesteśmy firmą usługową, która ceni jakość. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu poradzą sobie z każdą usterką.

Zamów Elektryka

Usługi Elektryczne 24h

 ELEKTRYK POZNAŃ

Zamów Elektryka

Dlaczego warto ?

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy.

Powód 1

Natychmiastowo reagujemy na Twoje zgłoszenie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24h

Powód 2

Nasi elektrycy posiadają stosowne uprawnienia SEP, kursy oraz doświadczenie zawodowe

Powód 3

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, gwarantując wysoką jakość usług oraz atrakcyjną cenę

Umów wizytę

501-974-085

LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

ODDZWONIMY DO CIEBIE

W CIĄGU 5 MINUT

Opinie naszych klientów

Sprawdź co mówią o nas klienci.

Dodaj opinię o firmie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 3.210.201.170.
366 wpisów.
Krzysztof napisał/a 18 października 2020:
Profesjonalna robota. Szybko i solidnie. Kulturalny fachowiec. Serdecznie polecam.
Anna napisał/a 18 października 2020:
Bardzo dziękujemy za pomoc w naprawieniu instalacji. Pan Krzysztof bardzo Nam pomógł w zlikwidowaniu tej poważnej usterki. Wykonanie bardzo profesjonalne.Polecam.
Olga napisał/a 17 października 2020:
Wow! Tylko tyle mogę napisać po akcji reanimacji w moim mieszkaniu! Po 1,5h od braku prądu wszystko działa! Pełen profesjonalizm i możliwość płatności blikiem ! Polecam!
Danuta napisał/a 15 października 2020:
Jestem pod wrażeniem szybkości działania i profesjonalizmu - począwszy od umawiania wizyty aż po jakość wykonanej usługi. Panowie Kacper i Bartek wykonali instalację elektryczną zgodnie z moimi propozycjami, dodając swoje, bardzo rozsądne. Pracują szybko i starannie, bez wymądrzania się, co często robią inni "fachowcy". Do tego są sympatyczni. Cena za usługę rozsądna. Naprawdę fachowa firma - polecam!!!
Aurelia napisał/a 9 października 2020:
Szybko i solidnie polecam
Marzena napisał/a 9 października 2020:
Ekspresowa realizacja usługi. Rozsądna cena. Panowie znaleźli sposób na jak najmniej "inwazyjne" przeniesienie gniazdka. Szybko i sprawnie zrealizowali to zadanie. Zadbali o porządek. Wzorowo i kulturalnie. Gorąco polecam! Jestem tak zadowolona ze współpracy, że od tej chwili będę korzystać wyłącznie z usług tej firmy:)
Kinga napisał/a 8 października 2020:
Realizacja szybka i profesjonalna pan Marek F. Fachowiec na wysokim poziomie.Wzorowo wykonana praca.Bardzo polecam i sama w przyszłości będę korzystać z usług tej firmy.Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawiam.
Tadek napisał/a 7 października 2020:
Nigdy więcej złotych rączek z OLX Szukacie fachowców to tylko tutaj w firmie p. Wojtka i jego ludzi. Zamawiając u nich usługę możecie być spokojni i na pewno będziecie zadowoleni. Takich fachowców się ceni.
danuta napisał/a 7 października 2020:
Dziękuję - szybko i sprawnie. Polecam
Aga napisał/a 6 października 2020:
Polecam ,robota zrobiona szybko,dobrze i solidnie a Pan Adam to fachowiec na medal,w dzisiejszych czasach coraz mniej takich ludzi jak Pan Adam! bardzo dziekujemy za usuniecie usterki na pewno bedziemy polecac firme znajomym!
Dobrek napisał/a 6 października 2020:
Sprawnie i solidnie
Joanna napisał/a 5 października 2020:
Szybko i sprawnie, bardzo miła osoba, dobrze wytłumaczony problem 🙂
Asia napisał/a 5 października 2020:
Polecam Pana Adama bardzo kompetentny fachowiec.
Wspólnota napisał/a 4 października 2020:
Mieliśmy zanik napięcia w budynku (sobota 21:30). Nasz dotychczasowy "Pan Elektryk" wypiął się drugi raz nas. Firmę Pana Wojtka znaleźliśmy w internecie. Przyjechali po 45min i usterkę usunęli bez problemu. Drugi raz korzystamy i w poniedziałek podpisujemy umowę. Polecamy
Mateusz napisał/a 3 października 2020:
Wzorowo wykonana usługa związana z usterką i bardzo dobra cena wykonania. Polecam każdemu w sytuacji awarii.
Ela napisał/a 2 października 2020:
Bardzo polecam usługi Pana Adama , profesjonalista, bardzo dokładnie zajął się naprawą . Poprawił robotę po jakimś pseudo fachowcu a nie było to łatwe zadanie ale Pan Adam rewelacyjnie usunął problem. Dziękuje bardzo .
Andrzej napisał/a 2 października 2020:
Firma Pana Wojtka Top1 w branży budowlanej. Doradztwo, obsługa klienta, realizacja naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Ceny typowo rynkowe, a przy okazji bardzo elastyczny był przy pracach dodatkowych. POLECAM!
Zdzisław napisał/a 1 października 2020:
Sprawnie i skutecznie!
Jan napisał/a 29 września 2020:
Szybką realizacja, sprawne wykonanie zlecenia. Polecam
Tomasz napisał/a 28 września 2020:
Dziękuję bardzo za sprawną i fachową naprawę instalacji elektrycznej. Polecam.

Elektryk Poznań to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk Poznań jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk Poznań wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk Poznań, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk Poznań wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk Poznań. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk Poznań z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk Poznań przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Jakie korzyści płyną z zatrudnienia licencjonowanego elektryk Poznań?

Korzyści płynących z zatrudnienia licencjonowanego elektryka jest wiele. Z tego też względu warto, na samym początku, zapytać o licencję. Jakie korzyści mamy na myśli? Odpowiedzialność jeśli coś pójdzie nie tak jak powinno. Kto będzie odpowiedzialny za rachunki medyczne jeśli elektryk dozna obrażeń podczas pracy? Kto zapłaci za naprawę jeżeli usługa elektryczna spowoduje uszkodzenie mienia? Z pewnością tym kimś nie chcesz być Ty. Wyjściem z tej sytuacji jest zatrudnienie licencjonowanego elektryk Poznań. Poza tym specjaliści posiadający kwalifikacje znają obecne technologie i kody bezpieczeństwa. Wiedzą jak poradzić sobie z różnymi trudnościami, gdyż muszą regularnie uczestniczyć w szkoleniach. Elektryk Poznań jest zobowiązany do przestrzegania wytycznych bezpieczeństwa ustalonych przez rząd. Warto także myśleć w perspektywie lat. Może zechcesz sprzedać swoją nieruchomość? W związku z tym musisz pamiętać, że okablowanie domu wymaga pozwolenia, które może uzyskać jedynie licencjonowany specjalista. Brak pozwolenia obniży wartość Twojej nieruchomości.

Korzystanie z usług elektryk Poznań – kiedy warto?

Tak naprawdę zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Wbrew powszechnej opinii, elektryk Poznań wzywany jest nie tylko do awarii. Możemy uznać to za niepotrzebny wydatek, jednakże przynajmniej raz w roku powinniśmy korzystać z usług elektryk Poznań, w szczególności jeżeli mieszkamy w starym budownictwie. Drobne kontrole, przeprowadzane przez elektryk Poznań, regularnie, pozwolą nam na uniknięcie większych usterek i związanych z nimi kosztów. Może okazać się, że drobnym nakładem finansowym, unikniemy poważnej awarii. Pamiętajmy, w przypadku usterek instalacji w domu możemy uszkodzić lub zniszczyć wszystkie urządzania elektryczne, które są podłączone do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryka warto wezwać także w przypadku wszelkich, niepokojących nas oznak, takich jak, ciepłe gniazdka, widoczne przewody elektryczne czy planowany remont.

Zatrudniany przez nas elektryk Poznań powinien mieć odpowiednie, stosowne uprawnienia. Co więcej muszą być one aktualne. Jako profesjonalista musi zadbać o odpowiednie papiery. W szczególności, jeżeli jesteś na etapie budowy, gdyż brak kompetencji elektryk Poznań może wpędzić cię w kłopoty związane z odbiorem instalacji elektrycznej oraz załatwieniem wszelkich formalności z dostawcami energii. Nie warto zdawać się w tym temacie na pomoc złotych rączek. Profesjonalista chętnie pochwali się przed Tobą swoimi referencjami. Elektry Poznań nie jest cudotwórcą. Problem może leżeć po stronie dostawcy energii albo nie ograniczać się do jednego włącznika czy też obwodu instalacji elektrycznej. Jeżeli elektryk zgłasza Ci dodatkowe usterki, nie neguj tego od razu, poradź się kilku jeżeli masz wątpliwości. Im bardziej kompetentny elektryk, tym bardziej sam z siebie doradzi ci w różnych kwestiach i podpowie najlepsze rozwiązania. Taka inicjatywa może być cenna. Elektryk Poznań pomoże nam w wielu czynnościach, które wymagają specjalistycznej wiedzy.

 

Elektryk Poznań w czym nam pomoże?

  • w usunięciu usterek zaistniałych w instalacji elektrycznej,
  • odbiorze instalacji
  • przeglądach elektrycznych
  • pomiarach oświetlenia
  • pomiarach elektrycznych
  • podłączeniu AGD
  • elektryk Poznań pełni także funkcję pogotowia elektrycznego.

Jeśli w Twoim domu zaistniała usterka wezwij elektryk Poznań!

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Pogotowie Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk
Poznań

501-974-085

poznan@elektryk24h.com

Call Now ButtonZAMÓW ELEKTRYKA