661-654-654

DODAJ OPINIE

DODAJ OPINIĘ O FIRMIE

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 18.212.120.195.
733 wpisy.
Paweł napisał/a 24 lipca 2019:
P.O.L.E.C.A.M ! 100 % wiarygodna firma!
Net napisał/a 22 lipca 2019:
Polecam
Mariusz napisał/a 18 lipca 2019:
Usługa wykonana szybko ,sprawnie i bardzo profesjonalnie.Nie spodziewałem się,że tak szybko można reagować w nagłych przypadkach.Naprawdę polecam !!!
Marcin napisał/a 17 lipca 2019:
Miło i profesjonalnie. Tak jak to właśnie powinno wyglądać w każdej firmie. Polecam!
Edward napisał/a 15 lipca 2019:
Wyjątkowo sprawna kompetentna i profesjonalna a zarazem wykonana przy dużej kulturze osobistej pomoc w sytuacji wymagającej inicjatywy własnej. Postawa fachowca godnego polecenia. BRAWO!!! Dziękuję Wszystko na szóstkę!
Małgorzata napisał/a 15 lipca 2019:
Szybko, sprawnie, profesjonalnie, sympatycznie 🙂
Magda napisał/a 14 lipca 2019:
Szybka obsługa, jasne zasady, profesjonalne podejście. Polecam!
Wanda napisał/a 10 lipca 2019:
Dzięki fachowość dosknala
Zdzisław napisał/a 29 czerwca 2019:
Terminowo, fachowo, dobra cena
Michal napisał/a 28 czerwca 2019:
Szybko, fahowo i na temat. Polecam
Andrzej napisał/a 9 czerwca 2019:
Miałem poważna usterkę z instalacją elektryczną w mieszkaniu, szukając pomocy trafiłem na was. Przyjechaliscie w ciągu godziny od zgłoszenia i szybko usuneliscie usterkę mojej instalacji elektrycznej. Panowie PEŁEN PROFESJONALIZM !!! Koniec szukania pseudo elektryków. OD TEJ PORY TYLKO POGOTOWIE ELEKTRYCZNE !!!! POLECAM !!!
Radek napisał/a 8 czerwca 2019:
Miło, szybko i sprawnie. 5+
Izabela napisał/a 5 czerwca 2019:
To druga wizyta u mnie, pełen profesjonalizm i punktualność ! dziękuję za pomoc i polecam
Waldemar napisał/a 5 czerwca 2019:
Wszystko na 5 z +
Krystyna napisał/a 3 czerwca 2019:
Szybko, fachowo i tanio!
Adam napisał/a 1 czerwca 2019:
Szybko, w dodatku w sobotę, sprawnie. Polecam.
Ania napisał/a 16 maja 2019:
Szybko , profesjonalnie i skutecznie . Bardzo solidna firma . Polecam !!!!!!!
Piotr napisał/a 14 maja 2019:
Szybko i sprawnie polecam wszystkim
Grażyna napisał/a 11 maja 2019:
Dziękuję za naprawę uszkodzonego przewodu. Pan elektryk usunął usterkę szybko i profesjonalnie. Firma godna polecenia. Grażyna B.
Jarosław napisał/a 10 maja 2019:
To była trzecia wizyta u mnie, pełen profesjonalizm, punktualność .i dostępność ceny. bardzo dziękuję za kolejną pomoc i szczerze Was polecam.

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com