661-654-654

DODAJ OPINIE

DODAJ OPINIĘ O FIRMIE

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie jest publikowany.
Z powodów bezpieczeństwa Twój adres IP będze zachowany 18.212.120.195.
733 wpisy.
Marta napisał/a 2 maja 2019:
Wszystko super. Problem rozwiązany szybko i sprawnie.
Wieslawa napisał/a 29 kwietnia 2019:
Super profesjonalnie, szybko jestem zadowolona. Mogę polecić
Monika napisał/a 25 kwietnia 2019:
Wszystko super expresowo. Usterka usunieta pełen profesjonalizm. Dobrze że jesteście. Napewno będę polecać znajomym. Dziękuję
Stanisław napisał/a 25 kwietnia 2019:
Zadzwoniłem, umówiłem się. Kontakt SMSowy był cały czas utrzymywany. Pracownicy naprawili awarię szybko i tanio. Z czystym sumieniem mogę polecić.
Magda napisał/a 23 kwietnia 2019:
Wielokrotnie już korzystałam z usług Pana Wojtka i Łukasza. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona.Polecam i napewno jeszcze skorzystam! 🙂
Robert napisał/a 18 kwietnia 2019:
Młody,ogarnięty,rzetelny gość, polecam wszystkim.
Wiesława napisał/a 17 kwietnia 2019:
Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Szybkie wykonanie, fachowe i i co ważne ceny bardziej przystępne niż u innych elektryków. Dziękuję bardzo, że istniejecie!
Janusz napisał/a 28 marca 2019:
Szybko, sprawnie, zgodnie z umową
Krystyna napisał/a 25 marca 2019:
Szybko sprawnie i o czasie na który byliśmy umówieni .Polecam
Agnieszka napisał/a 25 marca 2019:
Bardzo dziękuję za szybką i fachową pomoc. Polecam wszystkim. W przyszłości na pewno skorzystam. Bardzo mi sie podobała bieżącą informacja sms'em, co i jak z moim zgłoszeniem.
Paweł napisał/a 16 marca 2019:
Jeżeli, ktoś szuka elektryka to tylko i wyłącznie ta firma ! Usunięcie awarii po poprzedniej firmie plus pomiary. Pełna profeska. Dziękuję i Polecam Pana Wojtka
Monika napisał/a 16 marca 2019:
Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Nie myślałam że w sobotę i tak szybko przyjedzie ktoś do mnie podłaczy mi urzadzenie w kuchni i to jeszcze w polaczeniu z mila obsluga. Namiar znalalzlam na stronie Internetowej i patrzac na pozytywne opinie zadzwonilam. I sprawdzily sie one w 100%. Wlasnie zapisuje numer telefonu w swoim cennym zeszycie kontaktow. Bede polecac innym. Dziekuje
Grzegorz napisał/a 15 marca 2019:
Naprawde polecam. Przyszedl spec i naprawil szybko i sprawnie
Jerzy napisał/a 15 marca 2019:
Bardzo dobra usługa polecam
Uczelnia napisał/a 8 marca 2019:
Profesjonalna i uprzejma obsługa w zakresie przyjęcia zlecenia, zdiagnozowania problemu i wykonania usługi. Pan Łukasz przyjechał w trybie ekspresowym i naprawił instalację. Polecam.
Ewa napisał/a 7 marca 2019:
Firma na miarę XXI wieku, świetnie rozumieją potrzeby klienta, słowni, rzetelni, szybko wykonują zlecone zadanie. Polecam bardzo.
Mariola napisał/a 24 lutego 2019:
Pan Wojtek - Fachowiec pierwsza klasa! Pełen profesjonalizm i kultura osobista. Dotrzymane terminy (nawet przed czasem), wszystko czarne na białym. Polecam go!
Ewa napisał/a 24 lutego 2019:
Bardzo dobra usługa polecam
Bartosz napisał/a 23 lutego 2019:
Rano zadzwoniłem w ten sam dzień Pan przyjechał i szybko usunął usterkę. Tak trzymać 🙂
ANNA napisał/a 20 lutego 2019:
Polecam ! Sprawnie i szybko. Super!

Elektryk to fachowcy zajmujący się montażem, naprawą oraz przeglądami instalacji elektrycznych. Podstawową usługą oferowaną przez elektryk jest udzielanie pomocy w sytuacjach wszelkiego rodzaju problemów z prądem i urządzeniami, z których korzystają domownicy. W przypadkach nagłych awarii możemy zwrócić się do pogotowania elektrycznego, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu szybkiej pomocy w przypadku usterek lub awarii związanych z instalacją oraz urządzeniami elektrycznymi. Dodatkowo, do zadań elektryka należy zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w nowych budynkach. Funkcja elektryk wiąże się z odpowiedzialnością i potencjalnym zagrożeniem jakie niesie ze sobą praca z prądem. Dlatego też, do tego zajęcia, wymagana są odpowiednie kwalifikacje. Uprawnienia zdobywane poprzez odbycie kursu i zdanie egzaminu potwierdzają umiejętności fachowca. Szukając dobrego elektryk, który posiada nie tylko kwalifikacje, ale także doświadczenie, warto zwrócić się do elektryk24h. Nasz fachowiec posiada odpowiednią wiedzę, dzięki której sprawnie zrealizuje powierzone nam przez Ciebie zadanie, poczynając od podłączenia płyty indukcyjnej i piekarnika, przez naprawę bezpieczników, aż do modernizacji liczników. Sprawdzony elektryk wykona także pomiary elektryczne oraz odbiory instalacji elektrycznych.

W dzisiejszych czasach dostęp do prądu stał się standardem. Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że on po prostu jest. To właśnie w oparciu o niego działa większość sprzętów, które są nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. Każda przerwa w dostawie prądu napawa nas niepokojem i sprawia, że chcemy jak najszybciej uporać się z każdą usterką. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na pomoc elektryk. Samodzielne uporanie się z usterką w większości przypadków skończy się pogorszeniem sytuacji albo urazem. Z prądem nie ma żartów i dlatego właśnie najlepiej korzystać z usług profesjonalnego, wykwalifikowanego elektryk z uprawnieniami. Jedynie osoba z uprawnieniami jest w stanie sprawdzić naszą instalację, zanim zostanie ona oddana do bezpiecznego użytkowania domownikom obiektu. Niezbędna w tym celu jest dokładna znajomość norm i odpowiednich procedur do których musi stosować się elektryk przy właściwej ocenie funkcjonalności instalacji. Nie każda osoba znająca się na elektryce może dokonać odbioru instalacji, ponieważ potrzebne są do tego odpowiednie kwalifikacje.

Śledź nasz profil

Elektryk24h.com – Usługi Elektryczne 24h

Twój tani i sprawdzony Elektryk

bok@elektryk24h.com